نکات و ترفندهای دویدن زمستانی با ساعت های گارمین

۲۶ دی ۱۴۰۰
دویدن در طول ماه‌های زمستان همین سوال را روز به روز مطرح می‌کند - دویدن در داخل یا بیرون رفتن؟ این موضوعی است که مورد بحث بوده و خواهد بود. برای افرادی که تازه شروع به دویدن در زمستان کرده‌اند، به دلیل آب و هوا، میزان نور، مدیریت لباس‌هایی که باید بپوشند یا صرفاً مدیریت انتظارات خود، می‌توانند انگیزه بیرون رفتن را پیدا کنند. بسیاری از دوندگان باتجربه به شما خواهند گفت که مدیریت انتظارات خود نیمی از کار است.

برای دیدگاه، ما در حال حاضر در عصر مدرن فناوری تناسب اندام زندگی می کنیم و منابع در دسترس دوندگان بی سابقه است. یکی از بزرگترین تصمیمات دوندگان این است که کفش های خود را بپوشند و بروند. به محض اینکه متعهد به دویدن شدید، فناوری فکر را برای شما انجام خواهد داد. استفاده از Garmin Forerunner® و اکوسیستم Garmin Connect™ می تواند به هر دونده کمک کند تا بر آن «دلایل دویدن» غلبه کند. این زیبایی است - شما می دوید و پیشرو شما فکر می کند.

برای اینکه تمرین را قابل تحمل‌تر و صادقانه‌تر سرگرم‌کننده‌تر کنید، در اینجا چند ویژگی وجود دارد که به شما کمک می‌کند در ماه‌های زمستان دویده باشید.

اگر در داخل می دوید:
دویدن در داخل خانه به معنای متعهد شدن به تردمیل مخوف است. برای اکثر مردم، این ذاتاً به معنای دویدن با سرعت یکسان در حالی است که بی‌وقفه یک برنامه تلویزیونی را تماشا می‌کنند یا به همان دیوار خیره می‌شوند. یکی از راه‌های ساده‌تر برای از بین بردن یکنواختی و گذراندن زمان، استفاده از یک برنامه آموزشی شخص ثالث سازگار مانند Zwift با ساعت هوشمند Garmin سازگار مانند Forerunner® 745 است. نمایه فعالیت اجرای مجازی به شما امکان می‌دهد ساعت خود را با برنامه شخص ثالث برای تکمیل اجرای شما، و تضمین می کند که داده های در حال اجرا شما در حساب Garmin Connect شما ظاهر می شود. اگر نمی توانید آمار خود را پس از اجرا بررسی کنید - ممکن است تعجب کنید: آیا واقعاً این اتفاق افتاده است؟ اما بزرگترین قطعه ای که مردم از دست می دهند تغییر روال است. استفاده از تمرینات فواصل زمانی که از قبل روی دستگاه وجود دارد یک تغییر بازی تردمیل است. در طول یک تمرین اینتروال، از شما خواسته می شود که سرعت یا منطقه ضربان قلب خود را برای بلوک های زمانی تنظیم کنید. داشتن آن نوع حواس پرتی و تمرکز به دور نگه داشتن افکار منفی کمک می کند و باعث می شود زمان در گذر زمان بگذرد.

اگر بیرون می دوید:
داشتن تعادل مهم است و دویدن در فضای باز در طول ماه های زمستان می تواند واقعا سرگرم کننده باشد. از روزهای زیبای آفتابی لذت ببرید اما روزهایی را که کمتر از ایده آل هستند نیز در آغوش بگیرید. پس از پایان دویدن در دمای انجماد یا نبرد در میان طوفان برف، احساس موفقیت خاصی وجود دارد. فقط مواظب یخ باشید

هنگام دویدن در فضای باز، معیارهای کلیدی مانند VO2 max، مانیتور ضربان قلب مانند HRM-Pro™ یا استفاده از ضربان قلب مبتنی بر مچ به دلیل سیگنال GPS افزایش می یابد. VO2 max آمادگی قلبی تنفسی و ظرفیت عملکرد هوازی را اندازه گیری می کند. توانایی دیدن سطح تناسب اندام فعلی و پیگیری تغییرات در طول زمان به دوندگان کمک می کند تا اهداف مناسبی را تعیین کنند، پیشرفت را ارزیابی کنند و اثربخشی تمرینات خود را تعیین کنند. همچنین می تواند انگیزه لازم برای ادامه راه و رسیدن به اهداف را فراهم کند. اگر فقط در داخل خانه می دوید، اگر متوجه شدید که حداکثر VO2 شما ثابت می ماند یا کاهش می یابد، تعجب نکنید. این نشانه ای نیست که سطح تناسب اندام شما در حال کاهش است. به سادگی به این معنی است که دستگاه شما بیشتر به سیگنال GPS نیاز دارد، بنابراین یادآوری خوبی است که آن را مخلوط کنید.

وقتی به داده‌ها فکر می‌کنید، به لطف ویژگی‌های Body Battery و ردیابی خواب ساعت هوشمند Garmin شما هرگز آسان‌تر نبوده است. آنها به شما این امکان را می دهند که در روزهایی که به فکر استراحت هستید تصمیمات آگاهانه بگیرید. نادیده گرفتن آنچه بدن شما به شما می گوید می تواند منجر به تمرین غیرمولد یا آسیب شود. هر یک از آنها می تواند منجر به شک و تردید در خود و نگرش منفی شود که می تواند به اندازه یک آسیب واقعی آسیب برساند. خوشحال کننده است که صبح از خواب بیدار شوید و متوجه شوید که نمره خواب شما در 90 سالگی بالا است، زیرا خواب شبانه متعادلی دارید. این به نوبه خود به بهبودی، خلق و خوی کمک می کند و از نقطه نظر عملکرد، بهترین فرصت را به شما می دهد تا بهترین تلاش خود را انجام دهید. ترفند این است که آنچه را که برای رسیدن به آن شب خواب متعادل انجام دادید تکرار کنید.

ممکن است اول صبح هوا سرد و تاریک باشد، و اگر دوستی در حال دویدن ندارید، باید راهی برای پاسخگویی به خودتان پیدا کنید. پایبندی به یک برنامه آموزشی با یک هدف کاملاً مشخص، راهی بدون نقص برای انجام این کار است و چندین گزینه رایگان در Garmin Connect وجود دارد. برنامه‌های آموزشی تطبیقی ​​Garmin Coach یا یکی از برنامه‌های آموزشی Garmin Connect انتخاب‌های زیادی را برای کمک به شما ارائه می‌دهند. علاوه بر این، استفاده از یک برنامه آموزشی و یک مربی از یک برنامه شخص ثالث مانند TrainingPeaks® نیز می تواند به ایجاد پاسخگویی کمک کند. نکته مهم این است که تمرینات دقیقاً با ساعت هوشمند سازگار شما همگام می شوند.

برای خرید محصولات گارمین میتوانید با شماره تماس 09128841470 و 88880034 داخلی 2 تماس حاصل نمایید .
خرید حضوری : گاندی جنوبی کوچه 5 پلاک 5 واحد 2
شرکت اطلس ره نگار آریا

گارمین/نمایندگی گارمین/محصولات گارمین/فروشگاه گارمین/گارمین ایران