Garmin و Tacx فهرست بی‌رقیب تیم‌های دوچرخه‌سواری حرفه‌ای و ورزشکاران تحت حمایت را برای سال 2022 اعلام کردند.

۳۰ دی ۱۴۰۰

گارمین، در کنار Tacx، امروز حمایت مالی بیش از 15 تیم حرفه ای دوچرخه سواری و صدها دونده، دوچرخه سوار و ورزشکار سه گانه حرفه ای را برای سال 2022 اعلام کرد – که همگی اکوسیستم قوی Garmin و Tacx را برای کمک به دستیابی به اهداف روز مسابقه خود انتخاب کرده اند.

سوزان لیمن، معاون بازاریابی جهانی مصرف کننده گارمین، گفت: ما از این که بسیاری از تیم‌ها و ورزشکاران برتر دوچرخه‌سواری جهان، Garmin و Tacx را برای تمرین، مسابقه و هر ماجراجویی در این بین انتخاب کرده‌اند، هیجان‌زده هستیم. این دوندگان، دوچرخه‌سواران و ورزشکاران سه‌گانه از ساعت‌های هوشمند ممتاز و رایانه‌های دوچرخه‌سواری GPS ما گرفته تا ابزارهای ایمنی دوچرخه‌سواری محبوب و لوازم جانبی آموزشی ما، به یکی از قوی‌ترین اکوسیستم‌های محصول در بازار دسترسی دارند و ما مشتاقانه منتظر مشارکت در موفقیت مداوم آنها هستیم.

تیم‌های دوچرخه‌سواری و ورزشکاران به نمایندگی از Garmin و Tacx در مسابقات در سراسر جهان، به محصولات برتر از جمله:

ساعت‌های دویدن Forerunner بر آمار، اعداد و ارقام نظارت می‌کنند و اطلاعات دقیقی در مورد عملکرد، تاریخچه تمرین، اهداف و موارد دیگر ورزشکار ارائه می‌دهند.
رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge، از جمله Edge 530، Edge 830 و Edge 1030 Plus، داده‌های عملکردی و معیارهایی را برای دوچرخه‌سواران، و همچنین پشتیبانی از GPS و ناوبری ارائه می‌دهند.
مربی دوچرخه سواری داخلی هوشمند قدرتمند و شهودی Tacx NEO 2T داده ها را تا 1% اندازه گیری می کند و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد خود از جمله احساس جاده، اینرسی پویا و شبیه سازی فرود شناخته شده است که باعث می شود تمرین احساس واقعی تر کند.
در طول تمرین، رادار نمای عقب Varia RTL515 در مورد نزدیک شدن وسایل نقلیه از پشت هشدار می دهد، در حالی که چراغ عقب روشن می شود و چشمک می زند تا به رانندگان دوچرخه سواری که جلوتر هستند هشدار دهد.
ترازوی هوشمند Index S2 بیومتریک های کلیدی تمرینی از جمله وزن بدن، BMI و ترکیب بدن را در اختیار ورزشکاران قرار می دهد.
بطری های آب Tacx ممتاز و قفس های باریک و سبک بطری Ciro به هیدراته نگه داشتن دوچرخه سواران در طول تمرین و مسابقه کمک می کند.
تیم های حرفه ای دوچرخه سواری
پس از سال‌ها سواری با گارمین، گرنادیرز INEOS در سال 2022 به اکوسیستم کامل Garmin و Tacx منتقل می‌شود. سال‌ها است که گرنادیرز INEOS برای رساندن آنها به خط پایان به محصولات گارمین اعتماد کرده‌اند و اکنون تیم متشکل از 31 نفر است. سواران، تصمیم گرفته اند تا Tacx NEO 2T Smart قدرتمند و دقیق را در تمرینات خود بگنجانند.

کارستن جپسن، رئیس شرکای فنی و روابط دوچرخه‌سواری INEOS Grenadiers گفت: این تیم چندین سال با گارمین همکاری نزدیک داشته است و در استفاده از محصولات آن می‌دانیم که در خط مقدم فناوری دوچرخه‌سواری هستیم.

ما تمایل به نوآوری مستمر داریم و به محصولات گارمین برای پیگیری تلاش‌هایمان و ایمن نگه داشتن ما در حین تمرین و مسابقه در جاده تکیه می‌کنیم. به همین دلیل است که ما خوشحالیم که حمایت مالی فعلی خود را که واحدهای سر Edge و چراغ‌های Varia را پوشش می‌دهد و شامل نمایشگرهای ضربان قلب، ساعت‌های هوشمند و اکوسیستم آموزش خانگی Tacx می‌شود، گسترش دهیم. ما هیجان زده هستیم که ببینیم در سال های آینده با هم چه چیزی می توانیم به دست آوریم.

Quick Step-Alpha Vinyl با استفاده از محصولات Garmin و Tacx به فهرست 2022 می پیوندد.

این تیم که سال ها از مربیان Tacx استفاده کرده است، متشکل از 30 سوار از 13 کشور مختلف، از جمله قهرمان جهان، جولیان آلافیلیپ است. Quick Step-Alpha Vinyl که تقریباً 800 پیروزی UCI به خود اختصاص داده است، به تمرینات خود با مربیان هوشمند Tacx NEO 2T ادامه خواهد داد و اکنون از اکوسیستم کامل Garmin با استفاده از رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge، رادارهای دید عقب Varia، پوشیدنی‌های برتر و موارد دیگر بهره می‌برد.

تیم Jumbo-Visma به استفاده از اکوسیستم کامل Garmin و Tacx در سال 2022 ادامه خواهد داد. این تیم که شامل یک تیم مردانه، زنانه و توسعه است، با استفاده از رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge، مقیاس هوشمند Index S2، ساعت‌های هوشمند گارمین برتر، Tacx NEO آموزش و رقابت خواهند داد. مربیان هوشمند 2T و موارد دیگر.

تیم‌های دوچرخه‌سواری حرفه‌ای دیگر که توسط Garmin و Tacx حمایت می‌شوند عبارتند از:

تیم آستانه قزاقستان NXTG توسط Experza
Canyon CLLCTV XCO Rocacorba Collective
CANYON//SRAM Racing SCOTT-SRAM MTB Racing Team
CST PostNL Bafang MTB Racing Team SD Worx
CUBE Action Team Team TotalEnergies
بازی Lotto Soudal (M/F/Development) Trek Factory Racing
گارمین به حمایت مالی گروه دوچرخه سواری Groupama-FDJ و تیم Movistar (M/F) ادامه می دهد.

گارمین_ایران/فنیکس7/گارمین_واچ/گارمین_نمایندگی/نمایندگی_گارمین/ساعت_گارمین/ساعت_هوشمند_گارمین/گارمین_در_ایران/گارمین_تهران/نماینده_فروش_محصولات_گارمین/garmin/'hvldk/لشقئهد/بثدهط7/tkd;s7/fenix7فنیکس7