تناسب اندام سلامت در فضای باز

۳۰ دی ۱۴۰۰

ممکن است به طور منطقی فرض شود که با تمام کارهایی که در این سال انجام داده اید، وضعیت موجود را در رژیم سلامت و تناسب اندام خود حفظ کرده اید.

اما به لطف Garmin Connect، ابزار تعاملی که توسط میلیون‌ها دوستدار تناسب اندام در سراسر جهان برای ردیابی، تجزیه و تحلیل و اشتراک‌گذاری فعالیت‌های تناسب اندام استفاده می‌شود، می‌توانیم ببینیم که یک بار دیگر، کاربران گارمین یک سال رکوردشکنی را پشت سر گذاشته‌اند.

داده‌های Garmin Connect 2021 آنچه را که قبلاً مشکوک بودیم تأیید می‌کند: کاربران گارمین تسلیم نمی‌شوند. 

در مواجهه با تغییر و عدم اطمینان، در طول فصول امید و ترس، با مشت‌ها غلت می‌زنید و تعدادی از خود را پرتاب می‌کنید. خواه شنا کنید یا اسنوبرد، پدال‌ها را فشار دهید یا اتو بکوبید، کاربران Garmin Connect تقریباً در هر دسته‌ای امسال فعالیت‌های بیشتری را نسبت به همیشه ثبت کردند.

در اینجا فقط چند مورد از راه هایی است که شما در تلاش بی پایان خود برای شکست دادن دیروز رشد کرده اید.

پیاده روی

امسال 37.13 درصد بیشتر پیاده روی کردید. این خیلی مراحل اضافی است. پیاده روی منظم می تواند به شما در حفظ وزن بدن یا کاهش چربی بدن، بهبود تناسب اندام قلبی عروقی، افزایش سطح انرژی و موارد دیگر کمک کند. همچنین یک شکل عالی از مراقبت از خود است. از نظر قانونی بلوند این را به بهترین وجه گفته است: ورزش به شما اندورفین می دهد. اندورفین باعث خوشحالی افراد می شود.

در حال دویدن

داده‌های سال 2021 افزایش جزئی در فعالیت‌های دویدن را نشان می‌دهد، اما داستان بزرگ دویدن این است که چند بار به مسیرها رفته‌اید. کاربران گارمین 11.58 درصد بیشتر فعالیت‌های تریل دویدن را در سراسر جهان انجام دادند، در حالی که آمریکای جنوبی 37.6 درصد بیشتر از سال گذشته و اروپای غربی 14.52 درصد بیشتر از مسیرهای دویدن را ثبت کردند. جدید در صحنه ساعت دویدن امسال Garmin Forerunner 945 LTE بود که به طور خاص طراحی شده است تا به شما این امکان را بدهد که در هنگام دویدن، سوار شدن یا شنا کردن، گوشی خود را در خانه رها کنید بدون اینکه آرامش خاطر را از بین ببرید.

دوچرخه سواری

دوچرخه‌سواری در فضای باز در سال 2021 در سطح جهان افزایش یافت، اما سفر با سنگ‌ریزه واقعاً این نمایش را ربود. فعالیت‌های دوچرخه‌سواری شن 49.55 درصد در سطح جهان در سال 2021 افزایش یافته است و آمریکایی‌های جنوبی با افزایش 87.5 درصدی در منطقه خود پیشتاز هستند. اروپایی‌های شرقی 66.13 درصد بیشتر فعالیت‌های دوچرخه‌سواری شن را ثبت کردند و اروپایی‌های غربی با افزایش 59.86 درصدی تنها کمی عقب‌تر بودند. با این حال، آمریکای شمالی تنها شاهد افزایش 28.54 درصدی بود - بچه ها بهتر است در سال 2022 به پدال زدن بپردازید. شما می توانید بدون توجه به آب و هوا، برای مسابقه شن بعدی خود با یک مربی Tacx، که با ویژگی انحصاری Road Feel کامل شده است، تمرین کنید تا مسیر شکست خورده را به داخل خانه بیاورید.

نفس کشیدن

کاربران Garmin Connect در سال 2021 82.76٪ بیشتر از سال 2020 فعالیت های تنفسی را ثبت کردند. در این مرحله، ممکن است بپرسید: نفس کشیدن چیست؟ مشخصات فعالیت تنفس در برخی از ساعت‌های گارمین یافت می‌شود و دارای سه تکنیک تنفسی مختلف است که به افزایش آگاهی، کاهش استرس، بهبود وضوح ذهنی، افزایش عملکرد کار یا آماده شدن برای خواب کمک می‌کند. به‌ویژه آمریکای جنوبی بازی نفس‌کشی خود را افزایش داد و این قاره 125.41 درصد بیشتر از سال 2020 فعالیت داشت. نفس بکش، بازدم. دم و بازدم …

یوگا

فعالیت های یوگا 45.55 درصد افزایش یافته است. ما برای آن اینجا هستیم. گربه در راه رسیدن به آرامش درونی، استفاده بسیار بهتری از زمان شماست تا مرور میم های سیاسی که پسر عموی دوم شما که یک بار حذف شده در فیس بوک پست می کند - یا قرار است اکنون آن را متا بنامیم؟ نکته جالبی که باید به آن توجه کرد: به نظر می رسد اروپایی ها نسبت به بقیه یوگی های منظم تری هستند. کشورهای اروپای شرقی در سال 2021 افزایش 85.02 درصدی در فعالیت‌های یوگا داشته‌اند و کشورهای اروپای غربی با 65.57 درصد افزایش یافته‌اند. در مقابل، مردم آمریکای شمالی تنها 34.39 درصد بیشتر از سال قبل فعالیت داشتند.

پیلاتس

مرد، شما بچه ها امسال واقعاً پیلاتس خود را دوست داشتید - به طور دقیق 108.30٪ بیشتر از سال گذشته. امیدواریم برخی از شما از تمرینات متحرک روی صفحه نمایش ارائه شده در Venu® 2 و Venu® 2S استفاده کرده باشید. با تمرین‌های ساده‌ای که از قبل روی ساعت نصب شده‌اند و بیشتر در برنامه Garmin Connect در دسترس هستند، به راحتی می‌توان فهمید که چرا پیلاتس چنین موفقیت بزرگی داشته است. در واقع، CAMENA (آسیای مرکزی خاورمیانه و شمال آفریقا) در سال 2021 217.11 درصد بیشتر فعالیت های پیلاتس را ثبت کرد. اکنون این قابل توجه است.

گلف

به نظر می رسد مجموعه باشگاه هایی که در سال 2020 از روی بی حوصلگی خریده بودید نتیجه داد - مردم هنوز دسته دسته به زمین گلف هجوم می آورند. کاربران Garmin Connect در سرتاسر جهان در سال 2021 28.35٪ دور بیشتر بازی کردند. با این حال، اگر هنوز احساس نمی‌کنید که نوسان خود را کامل کرده‌اید، ما به شما اجازه می‌دهیم تا یک راز کوچک را به شما معرفی کنیم: Approach® R10 موارد بیشتری را دنبال می‌کند.
بیش از ده ها معیار گلف است و به شما امکان می دهد عکس های خود را در نمودار پراکندگی دقیق مشاهده کنید. همچنین می توانید دورهای مجازی را بدون خروج از خانه بازی کنید.

پیاده روی

کوه ها صدا می زدند و تو قطعا رفتی. امسال 19.57 درصد افزایش بیشتری داشتید. اگر در پیاده روی تازه وارد هستید - یا حتی اگر یک حرفه ای قدیمی هستید که کمی راحت شده اید - این پست های وبلاگ را در مورد نکاتی برای مبتدیان کوله گردی و لیست تجهیزات ضروری یک کوله گردی بررسی کنید. بسیار مهم است که هنگام رفتن به بیابان به تنهایی آماده باشید - و شاید برای هر موردی یک ارتباط ماهواره‌ای inReach® بگیرید.

شنا کردن

در سطح جهانی، امسال 22.48 درصد زمان بیشتری را در استخر گذراندید - از جمله شنا، شنا در آب های آزاد و انواع فعالیت های شنای دور - اما هیچ کس بیشتر از آمریکای جنوبی که کاربران Garmin Connect آن 64.03 درصد بیشتر فعالیت های شنا را در سال 2021 ثبت کردند. CAMENA بود. نایب قهرمان با 44.96 درصد افزایش نسبت به سال 2020 و پس از آن آمریکای مرکزی با نرخ رشد 43.98 درصد قرار دارد. ما شرط می‌بندیم که این زمان‌های دور در نتیجه پر رونق هستند.

ورزش های زمستانی

هنگامی که دما به زیر صفر رسید، همه شما یک ضربه را از دست ندادید. کاربران گارمین 39.16 درصد بیشتر از سال گذشته فعالیت های ورزشی زمستانی را دنبال کردند. با نمایه‌های فعالیت Garmin مانند اسکی، اسنوبرد، اسکی صحرای کانتری و اسکی پشت کانتری، می‌توانید هنگام ورود به پیست‌ها خلاق باشید. اگر کاربر fēnix® هستید، حتی به بیش از 2000 نقشه پیست اسکی از پیش بارگذاری شده دسترسی دارید که نام اجراها و سطح دشواری را نشان می دهد. آخرین مورد تا ته یک تخم مرغ گندیده است.

فضای داخلی در مقابل فضای باز


جالب اینجاست که نرخ رشد برای فعالیت‌های داخلی بیشتر از فضای باز بود - شاید واقعاً آن کلاس‌های تناسب اندام را که قرنطینه‌ها در سال 2020 لغو شدند، از دست داده‌اید؟ کاربران گارمین در سال جاری 20.54 درصد فعالیت های داخل خانه را افزایش دادند، در حالی که فعالیت های خارج از خانه 9.52 درصد افزایش یافت. اگر جزء گروهی هستید که دوست دارند در داخل خانه عرق کنند، حتماً تمرینات رایگان و آسان ما را در Garmin Connect بررسی کنید.