Navionics کارتوگرافی دریایی جدید 2022 را معرفی می کند

۰۳ بهمن ۱۴۰۰
کاتالوگ ساده‌ شده از نمودارهای Navionics®+ و Premium Platinum+ برای تازه‌سازی مجموعه محصولات نقشه‌نگاری دریایی. برای انتقال آسان بین پیمایش آب‌های داخلی و ساحلی، نمودارهای Navionics+ و Platinum+ اکنون دارای مناطق پوششی کاملاً هم‌تراز به‌عنوان یک همه‌کاره هستند. راه حل نقشه برداری که محتوای غنی از جزئیات داخلی و دریایی را ترکیب می کند، و همچنین مجموعه کاملی از ویژگی های پیشرفته را برای طیف گسترده ای از نمودارهای سازگار 2 برای کمک به دریانوردان برای ترسیم بهشت ​​خود.

برای سال‌ها، Navionics طیف کاملی از ابزارها و ویژگی‌های ناوبری ارزشمند را برای قایق‌ران، ماهی‌گیران و ملوانان در سراسر جهان ارائه کرده است. کاتالوگ ساده‌شده ما شامل محتوای جدید ترکیب شده داخلی و ساحلی برای همه نمودارهای Platinum+ است که کاوش در آب‌هایی را که بیشتر از همه از آنها لذت می‌برند برای دریانوردان آسان‌تر از همیشه می‌کند.» علاوه بر این، دریانوردان می‌توانند به استفاده از محتوای با کیفیت و ویژگی‌های ممتاز، مانند پوشش‌های نمودار سایه‌دار با وضوح بالا، برای پشتیبانی از تجربه ناوبری ایمن‌تر و لذت‌بخش‌تر - چه در دریاچه یا خارج از ساحل- ادامه دهند.

Navionics+ و Platinum+ با پوشش جهانی بی‌نظیر و نقشه‌برداری دریایی شماره 1، ویژگی‌های مختلفی را ارائه می‌کنند - مانند به‌روزرسانی روزانه نمودار، پوشش نمودارها و فناوری پیشرفته مسیریابی - که برای هدایت روان قایق‌ران در آب، یا هدایت سریع ماهیگیران به جایی طراحی شده‌اند که ماهی ممکن است پنهان شده باشد اشتراک یک ساله با خرید کارت نمودار Navionics+ یا Platinum+، ارائه یک راه سریع و آسان برای دسترسی به به‌روزرسانی‌های روزانه نامحدود نمودار از طریق نصب‌کننده Navionics Chart، یا استفاده از ویژگی Plotter Sync در Navionics® Boating هوشمند است. برنامه دستگاه Navionics+ و Platinum+ همچنین دارای کانتورهای عمق تا 1 فوت، ویرایش‌های اجتماعی، سایه‌دهی عمق و سایه‌زنی آب‌های کم عمق برای بینش در مورد آب‌های داخلی و ساحلی هستند.

برای ویژگی‌های پیشرفته‌تر، قایق‌ران و ماهی‌گیران می‌توانند به Platinum+ ممتاز ارتقا دهند تا درباره سواحل یا دریاچه‌هایی که ماهی‌گیری می‌کنند اطلاعات بیشتری کسب کنند. Platinum+ شامل تمام ویژگی‌های استاندارد موجود در کارتوگرافی Navionics+ است، با افزودن سایه‌زنی برجسته با وضوح بالا، تصاویر ماهواره‌ای، پوشش‌های SonarChart™ Shading، نماهای سه بعدی منحصر به فرد، عکاسی هوایی و موارد دیگر.

کارت‌های نمودار استاندارد Navionics+ و Premium Platinum+ با قیمت‌های خرده‌فروشی پیشنهادی از ۱۲۹.۹۹ دلار تا ۳۹۹.۹۹ دلار، بر اساس پوشش‌های متفاوت، برای خرید در دسترس هستند. نمودارهای Navionics+ و Platinum+ را می‌توان از طریق Chart Installer یا از طریق برنامه دستگاه هوشمند Navionics Boating فعال کرد. کارتوگرافی Navionics+ و Premium Platinum+ با طیف وسیعی از نمودارهای نمودار موجود در بازار امروز سازگار است. برای اطلاعات بیشتر در مورد نمودار نمودارهای شخص ثالث سازگار برای Navionics+ و Platinum+، اینجا را کلیک کنید.

درباره Garmin و Navionics

محصولات Garmin و Navionics که در داخل برای زندگی در خارج طراحی شده اند، زندگی ماهیگیران، ملوانان، دریانوردان و علاقه مندان به قایق را در همه جا متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه نوآورانه‌ترین، با کیفیت‌ترین و آسان‌ترین ابزار الکترونیک دریایی و نقشه‌برداری که صنعت تاکنون شناخته است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.


گارمین /نمایندگی گارمین/محصولات گارمین/فروشگاه گارمین/گارمین ایران/وارد کننده محصولات گارمین