تفاوت گارمین سری فنیکس 6 با گارمین سری فنیکس 7

۰۳ بهمن ۱۴۰۰
ساعت گارمین فنیکس 7 چه وژگی هایی دارد ؟
تفاوت اساسی فنیکس سری 7 و فنیکس سری 6 در چیست؟
فنیکس 6 بخرم یا صبر کنم فنیکس 7 بیاد ؟
امروز که فنیکس 7 معرفی شده ممکن است سوالات زیادی در ذهن ما ایجاد شود  . بعضی از استفاده کننده ها اصرار دارند که حتما آخرین مدل یک کالا را بگیرند و امکانات کالا برایشان زیاد مهم نیست . مانند کسانی که همیشه آخرین مدل آیفون را خریداری میکنند . این خوب است که همیشه به روز باشیم و آخرین مدل هر کالایی را داشته باشیم ، اما گاهی اوقات باید بودجه خودمان را در نظر بگیریم . درست است که امکانات و تجهیزات گارمین فنیکس 7 Garmin Fenix7  نسبت به فنیکس 6 بالاتر و بهتر است ، اما زمانی که به آپشنی از آپشن های جدید گارمین احتیاج نداریم لزوما نباید برای آن پول اضافه پرداخت کنیم . به عوان مثال ساعت های گارمین فنیکس 7 همگی دارای صفحه لمسی Touch Screen  هستند ، اما بسیاری از ورزشکاران در هنگام ورزش های سخت مانند کوهنوردی و شنا احتیاجی به صفحه لمسی ندارند . پس در این مورد خرید Fenix7  پرداخت هزینه اضافی است . یا اینکه بسیاری از ورزشکاران احتیاجی به شارژ خورشیدی ندارند و امکانات فنییکس 6 برای آنها کافیست . این به این معنی نیست که ساعت های فنیکس 7 ویژگی های غیر ضروری دارند بلکه ساعت های بسیار کاملی هستند . اما با توجه به قیمت دلار بهتر است در هزینه ها صرفه جویی کنیم و بهترین گزینه را با تحقیق کافی برای خودمان خرید کنیم .این را در نظر بگیریم که Garmin  برای همه سلیقه ها و همه اقشار گزینه های مناسب و متنوع دارد .با تحقیق بیشتر و مشاوره میتوانیم  ساعت مناسب خودمان را خرید کنیم .
اگردر مورد تفاوت های ساعت فنیکس 7 و مدل های قدیمی تر سوالی دارید یا حتی مقایسه بین فنیکس و فوررانر و ونو و اینستینکت و مدل های دیگر میتوانید با اطلس رهنگار آریا تماس بگیرید .شماره تماس 09128841470 . آدرس خرید حضوری ما تهران خیابان گاندی خیابان پنجم پلاک پنج واحد دو است .

گارمین /نمایندگی گارمین/گارمین ایران/فنیکس 7/گارمین فنیکس 7/fenix 7/garmin fenix 7/ fenix 7x/fenix 7s/فنیکس 7 ایکس/فنیکس 7 اس