ارزانترین فنیکس7 کدام است؟

۰۵ بهمن ۱۴۰۰
به طور کلی میتوان گفت ارزانترین ساعت از سری هفتم ساعت محبوب فنیکس ، مدل استاندارد این ساعت است . 
 
یعنی Fenix7 Standard و Fenix 7s Standard 
 
ضمنا ساعت Fenix 7x  مدل استاندارد ندارد .
 
مدل های استاندارد این ساعت شیشه سافایر ندارند . حافظه 16 گیگابایتی دارند . شارژخورشیدی ندارند .
 
ساعت گارمین فنیکس7اسFenix 7s Standard Silicone Band 
 
fenix 7S Silver with Graphite Band PART NUMBER 010-02539-01
 
ساعت گارمین فنیکس 7 اس استاندارد ( بدنه استیل)  بند مشکی سیلیکونی
 
fenix 7S Silver with Whitestone Band PART NUMBER 010-02539-03
 
ساعت گارمین فنیکس 7 اس استاندارد ( بدنه استیل ) بند سفید استخوانی سیلیکونی
 
ساعت گارمین Fenix 7s Silicone Band با شیشه مقاوم کورنینگ گوریلاگلس دی ایکس  Corning Gorilla Glass DX ارئه شده و از این جهت مقاوم در برابر خط و خش است. جنس دور صفحه این ساعت نیز استیل ضد زنگ با پوشش رنگ مشکی معرفی شده.  همچنین این ساعت با بند سیلیکونی  مشکی و سفید استخوانی 20 میلیمتری Quickfit ارائه شده که بسیار زیباست . سایز این ساعت 42 میلیمتر است . دارای حافظه 32 گیگابایتی برای ذخیره نقشه و موزیک است . این ساعت دارای شارژخورشیدی نیست  و صفحه نمایش لمسی Touch Screen دارد . 
 
سری هفتم از ساعت های محبوب فنیکس Garmin Fenix  با تحولاتی اساسی نسبت به سری ششم ، در ژانویه سال 2022 معرفی شده . طراحی این ساعت نسبت به مدل قبلی زیباتر شده و دیگر از پیچ های دور صفحه خبری نیست . ساعت فنیکس (سری7) Garmin Fenix 7 Series برای اولین بار در فنیکس ها دارای صفحه نمایش لمسی Touch Screen  است . به این صورت که میتوانید در هنگام نیاز صفحه لمسی را فعال و غیر فعال کنید . شارژ خورشیدی و صفحه نمایش سافایر و لمسی همزمان درساعت های فنیکس 7 عرضه شده . در مدل های  Fenix 7X فنیکس 7ایکس یک عدد چراغ قوه ال ای دی LED Flashlight  اضافه شده که در مواقع ضروری بسیار کاربرد دارد .
 
همچنین مدل جدید این فنیکس دارای قابلیت نمایش نقشه های مخصوص اسکی و پیست های اسکی دنیاست . تمامی ساعت های سری 7 فنیکس دارای سنسور های جی پی اس GPS  و گلوناس وگالیله و MULTI-FREQUENCY POSITIONING و ضربان قلب روی مچ دست و پالس اکسیمتر PULSE OX BLOOD OXYGEN SATURATION MONITOR و ارتفاع سنج بارومتریک و قطب نما و ژیروسکوپ و شتاب سنج و دماسنج میباشند .
 
سازگار با گوشی های اندرویدی و تمامی آیفون ها هستند .

خرید ساعت  گارمین/نمایندگی ساعت گارمین در تهران/نمایندگی ساعت گارمین/گارمین/ساعت گارمین