در زمستان با گارمین ایمن دوچرخه سواری کنید

۰۶ بهمن ۱۴۰۰
زمستان امسال به جاده ها می روید؟ مربی مقیم ما، مت رو، اینجاست تا 3 نکته اصلی خود را برای ایمن ماندن و آگاهی در هنگام دوچرخه سواری ارائه دهد.

وقتی بزرگ می‌شویم، به ما گفته می‌شود که هنگام عبور از یک جاده «ایست، نگاه کن و گوش کن» (شاید جنبه ظاهری این روزها نیاز به تکرار داشته باشد، با توجه به اینکه ماشین‌های برقی خیلی ساکت هستند؟). به عنوان یک کودک 7 ساله پشت سر هم با پدرم، یادداشت همیشه این بود: "ایمن باشید، دیده شوید" - که به معنای چراغ های دوچرخه متعددی بود که به پشت سر هم، جیب ها، کلاه ایمنی و هر جایی که می توانستیم تعمیر کنیم، نصب می شد. من مطمئن هستم که برخی از خانواده ها در درخت کریسمس خود چراغ کمتری نسبت به ما در پشت سر هم خانواده دارند.

در اینجا نکات اصلی من برای ایمن ماندن هنگام تمرین در زمستان آورده شده است:

تلاش نکنید و قهرمان باشید
ایمن باشید - دیده شوید
به صورت گروهی سوار شوید
1. سعی نکنید قهرمان باشید
دوچرخه‌سواری ورزش سختی است، و ممکن است یک انگ به تمرینات زمستانی متصل شود، که در امتداد خطوط "پوست ضد آب است - با آن ادامه دهید" وجود دارد! در حالی که نیمه اول این بیانیه ممکن است از نظر واقعی درست باشد، احساس ناقص است.

اگر فقط در روزهای آسمان آبی روشن دوچرخه سواری می‌کردید، در بریتانیا زیاد دوچرخه‌سواری نمی‌کردید – اما منظور من در اینجا این است که به هر قیمتی با برنامه‌های سواری مبارزه نکنید. در دماهای زیر صفر، خطر یخبندان وجود دارد، و در باران شدید، دید ضعیف می شود، بادهای شدید سواری گروهی را خطرناک تر می کند – بنابراین در هر یک از این سناریوها، فقط در نظر داشته باشید که جلسه خود را در داخل خانه ببرید.

یا شاید در نظر داشته باشید که زمان شروع سواری خود را به تعویق بیندازید تا اجازه دهید گرم شود و یخ آب شود. فقط به این دلیل که با چند دوست از ساعت 7 صبح 40 مایل را ترتیب دادید، به این معنی نیست که باید به هر قیمتی پافشاری کنید - سعی نکنید قهرمان باشید!

2. ایمن باشید - دیده شوید
کیت دوچرخه‌سواری روشن به شما کمک می‌کند بیشتر دیده شوید - حتی اگر فقط یک ژله فلورسنت به عنوان لایه بالایی باشد.

چراغ های گارمین واریا در اینجا نیز می توانند به شما کمک کنند! چراغ جلوی هوشمند Varia تضمین می‌کند که هر دو توسط سایر کاربران جاده دیده می‌شوید، اما همچنین می‌توانید خود را هنگام سوار شدن در تاریکی ببینید.

حتی هنگام سوار شدن در روز، یک چراغ چشمک زن جلو در حالت «فلاش روز» به شما کمک می کند تا از همه چیز متمایز شوید و باعث می شود که برای سایر کاربران جاده بیشتر به چشم بیاید که در مورد بیرون کشیدن جلوی شما فکر کنید.

"جواهر تاج" محصولات ایمنی / آگاهی دوچرخه سواری گارمین - چراغ عقب رادار Varia نیز می تواند به شما کمک کند! چه در روز سوار شوید و چه در شب - روشن یا تاریک، داشتن چراغ عقب چشمک زن تنها می تواند ایمنی شما را افزایش دهد، با چراغ عقب رادار Varia که در نور روز از فاصله 1 مایلی قابل مشاهده است.

سنسور رادار وسایل نقلیه روبرو را از فاصله 140 متری تشخیص می‌دهد و می‌تواند هشدارهای دیداری و شنیداری را (در صورت تمایل) در واحد Edge، گوشی‌های هوشمند پوشیدنی یا سازگار ارائه دهد تا شما را از نزدیک شدن وسایل نقلیه از پشت مطلع کند. الگوی نور در واریا با نزدیک شدن خودرو تغییر می‌کند تا حضور شما در جاده را افزایش دهد.

اهمیت "دیده شدن" توسط رانندگان محدود به زمانی نیست که شما تنها سوار می شوید. در حالی که بیشتر ما در هنگام دوچرخه‌سواری به تنهایی در برابر رانندگان احساس آسیب‌پذیری بیشتری می‌کنیم، «حالت پلوتن» به شما این امکان را می‌دهد که از چراغ عقب رادار Varia خود هنگام سواری گروهی استفاده کنید و فلاشی با شدت کم ارائه می‌کند که برای چشمان دیگر دوچرخه‌سواران شما مهربان است!

3. به صورت گروهی سوار شوید
چیزی در مورد "ایمنی در اعداد" وجود دارد - گروهی که بیشتر از یک سوارکار انفرادی قابل مشاهده است، چند جفت دست برای کمک به رفع آن سوراخ، و چند چرخ برای نشستن و به اشتراک گذاشتن آن باد مخالف.

هنگامی که هوا تغییر می کند، دید ضعیف است و خستگی شروع می شود - آخرین کاری که می خواهید انجام دهید این است که با سرعت 5 مایل در ساعت در امتداد ناودان سوار شوید. یک گروه به حرکت شما کمک می کند و به شما کمک می کند تا به خانه برگردید.

علاوه بر این، اگر در یک گروه هستید و با رادار Varia خود سوار می‌شوید، چندین سوار می‌توانند همه به یک رادار در دستگاه‌های Edge خود متصل
شوند، بنابراین همه می‌توانند هشدارهای یکسانی را در واحد مرکزی خود داشته باشند و از نزدیک شدن وسایل نقلیه آگاه شوند.


گارمین/نمایندگی گارمین/فروشگاه گارمین/محصولات گارمین/ساعت گارمین/خرید گارمین از تهران/وارد کننده گارمین/گارمین ایران/خرید ساعت گارمین/ساعت گارمین/ساعت هوشمند گارمین/ساعت ورزشی گارمین/گارمین در ایران/