Garmin با VAHA همکاری می کند تا بینش بیشتری برای تمرینات تعاملی در خانه بیافزاید

۰۶ بهمن ۱۴۰۰
آینه تناسب اندام VAHA یک ابزار جدید ضروری در آموزش در خانه، اکنون با یک کوپن Garmin® قابل بازخرید برای نمایشگر ضربان قلب Garmin HRM-Dual™ رایگان یا برای سایر پوشیدنی های منتخب Garmin ارائه می شود. مانیتور ضربان قلب یا ساعت هوشمند Garmin سازگار خود را با VAHA برای ردیابی بی‌درنگ ضربان قلب و/یا ادغام حساب Garmin Connect™ خود برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره سفر تمرینی VAHA خود با داده‌های جمع‌آوری‌شده از طریق Garmin Health API، جفت کنید.

VAHA چیست؟
VAHA، تلفظ شده vahā'a، یک کلمه پنجابی است که به عنوان "جریان" ترجمه می شود. فلسفه پشت شرکت و محصولات آن "موفقیت از طریق یک سفر بدون زحمت، شاد و کامل - از طریق وضعیت جریان" است. آینه خانگی تعاملی VAHA با اتخاذ رویکردی جامع، جلسات کاملا شخصی و همه جانبه را برای سلامت بدن، ذهن و تغذیه ارائه می دهد. آینه تمام قد، ​​که در دو اندازه ارائه می شود، همچنین یک صفحه نمایش لمسی و نمایشگر است که آمار، تمرینات متحرک و ویدیوی شما را با مربی شخصی به انتخاب شما نشان می دهد. حسگرهای VAHA همچنین حرکات شما را ضبط می‌کنند و از هوش مصنوعی برای ارائه بازخورد فوری برای کمک به بهبود شما استفاده می‌کنند.

همکاری با گارمین
پس از انتخاب شدن به عنوان فینالیست برای جوایز سلامت گارمین 2021، VAHA با ارائه یک کوپن برای یک مانیتور ضربان قلب رایگان گارمین HRM-Dal پس از اتمام یک دوره آزمایشی 30 روزه، با گارمین همکاری می کند. Valerie Bures-Bönström، مدیر عامل VAHA، در مورد این همکاری گفت: "پوشیدنی های گارمین اولین انتخاب در بخش تناسب اندام و ورزش هستند. ادغام و بسته‌بندی در راه‌حل آینه تناسب اندام ما بهترین‌های هر دو جهان را تضمین می‌کند.»

با مانیتور ضربان قلب رایگان گارمین یا ساعت هوشمند گارمین سازگار، می‌توانید از طریق بلوتوث به آن متصل شوید و در طول هر تمرینی روی آینه تناسب اندام VAHA ضربان قلب خود را به صورت زنده پیگیری کنید. با ادغام حساب Garmin Connect خود، آینه تناسب اندام VAHA و برنامه VAHA همچنین کل سابقه فعالیت شما از جمله دویدن، دوچرخه سواری و شنا را که با دستگاه پوشیدنی Garmin ضبط شده است را نشان می دهد. آمارهای دیگری در مورد خواب، Body Battery، استرس و ریکاوری نیز به سفر VAHA شما اضافه می‌شود، که نشان می‌دهد چگونه تناسب اندام شما بر سلامت عمومی شما تأثیر می‌گذارد و بالعکس، به شما کمک می‌کند در مورد ورزش و سایر عادات تصمیم‌گیری بهتری بگیرید. .

آموزش متصل
افزایش ورزش در خانه شاهد پیشرفت های بزرگی در فناوری و راحتی بوده است. با VAHA و Garmin، کاربران می توانند یک مربی شخصی، برنامه های آموزشی و مشاوره فردی، بینش سلامتی و طیف وسیعی از تمرینات متناسب با روحیه خود داشته باشند.

Jörn Watzke، مدیر ارشد توسعه تجارت جهانی Garmin Health گفت: "راه حل VAHA یک نوآوری واقعی در بازار باشگاه های خانگی است." ما خوشحالیم که از قدرت فناوری پوشیدنی گارمین در راه حل/خدمات نوآورانه VAHA بهره می بریم.


گارمین/نمایندگی گارمین/ساعت گارمین/محصولات گارمین/گارمین ایران/وارد کننده محصولات گارمین/فروشگاه اصلی گارمین/