حمایت گارمین از تحقیق و مطالعات Covid-19 که توسط دانشگاه ناتینگهام انجام میشود .

۱۰ بهمن ۱۴۰۰
با توجه به بیشتر شدن آمار کرونا در دنیا
 
با توجه به بیشتر شدن آمار کرونا در دنیا
گارمین امروز از همکاری با دانشگاه ناتینگهام در یک پروژه تحقیقاتی جهانی در مورد تأثیر COVID-19 بر دویدن، تمرین و بهبودی خبر داد. مطالعه Running Through که برای دوندگان و پیاده‌روی در سراسر جهان است، از داده‌های دستگاه‌های پوشیدنی مانند ساعت های گارمین Garmin Watches استفاده می‌کند تا بررسی کند که چگونه عوامل مختلف مرتبط با بیماری همه‌گیر مانند بیماری، محدودیت‌های قرنطینه و برنامه‌های واکسیناسیون بر دوندگان و عادات دویدن آنها تأثیر گذاشته است.
 
جو شریک   Joe Schrick، معاون تناسب اندام گارمین گفت: گارمین مفتخر است که از مطالعه Running Through با اجازه دادن به مشتریان خود برای به اشتراک گذاشتن داده های تمرینی خود حمایت می کند. ما می دانیم که بسیاری از مشتریان در حال اجرا Garmin از درک تأثیر کووید-19 بر آموزش و عملکرد آنها سود خواهند برد.
 
محققان از دیتاها و پاسخ‌های نظرسنجی، برای کمک به تولید توصیه‌های مبتنی بر داده در مورد  تمرین، شدت و بهبود عفونت استفاده خواهند کرد. این مطالعه برای همه دوندگان و پیاده روی‌های بالای 18 سال باز است، همچنین موارد زیر را بررسی خواهد کرد:
 
اثرات علائم طولانی COVID-19 بر عملکرد دویدن
تأثیر بالقوه دویدن بر زمان بهبودی COVID-19 و سایر عفونت‌های ویروسی
تأثیر بالقوه COVID-19 بر رژیم های تمرینی و آسیب ها
ما می خواستیم با Garmin  به دلیل محبوبیت و نفوذ این برند در جامعه دونده کار کنیم. استفان کلوزک Stefan Kluzek ، دانشیار بالینی پزشکی ورزشی در دانشگاه ناتینگهام گفت. داده‌های سلامت و تناسب اندام از پوشیدنی‌های گارمین به ما کمک می‌کند تا تأثیر COVID-19 بر دوندگان، تمرینات و آسیب‌های کلی آنها را درک کنیم. هر چه داده‌های بیشتری داشته باشیم، می‌توانیم توصیه‌های تمرینی و ریکاوری بیشتری داشته باشیم - به دوندگان اجازه می‌دهیم بدانند چگونه می‌توانند با خیال راحت به تمرین در آینده بازگردند.
 
مشتریان ساعت های گارمین از سراسر جهان می‌توانند از  RunningThrough.org  برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مطالعه، ثبت‌نام و اشتراک‌گذاری داده‌های سلامت و تناسب اندام Garmin خود دیدن کنند. ترجمه های نظرسنجی به زبان های انگلیسی، اسپانیایی، پرتغالی و فرانسوی موجود است. پس از تکمیل مطالعه، نتایج با هدف درک بهتر دوندگان در سراسر جهان از تأثیر ویروس در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.
 
برای مشاوره و تحقیق درمورد ساعت های گارمین و سایر پوشیدنی های گارمین میتوانید با ما تماس بگیرید .