ویژگی های متمایز کننده فنیکس 7 گارمین GARMIN Fenix 7 Series از فنیکس Garmin Fenix6

۱۱ بهمن ۱۴۰۰
گارمین در ژانویه سال 2022 هفتمین سری از ساعت های محبوب Fenix  را معرفی کرده . ساعت های فنیکس (سری7) در واقع پرچمدار ساعت های گارمین هستند . ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی دارند که تا بحال در هیچ کدام از ساعت های گارمین وجود نداشته . 
صفحه نمایش پاور سافایر یا یاقوت کبود مصنوعی Power Sapphire
گارمین FENIX 7  اولین ساعت گارمین است که هم صفحه نمایش لمسی و هم سافایر دارد . تمامی مدل های سافایر این ساعت قابلیت تاچ اسکرین دارند .

بدنه تایتانیوم Titanium 
تمامی مدل های سافایر این ساعت دارای بزل BEZEL  یا دور صفحه از جنس تیتانیوم هستند . همچنین جنس بدنه ساعت از پلیمر فشرده است و جنس زیر ساعت نیز از تیتانیوم است . تیتانیوم فلزی بسیار سبک است و در واقع استحکامی بالا دارد . و همچنین این فلز به علت بالا بودن دمای جوش بسیار مستحکم و غیر قابل قالب ریزیست از این نظر قیمت بالایی دارد . 

صفحه نمایش تاچ یا لمسی Touch Screen 
تمامی مدل های FENIX 7 دارای صفحه نمایش لمسی هستند . این قابلیت به ورزشکار این امکان را میدهد که سریعتر و روان تر با ساعت کار کند . همچنین زمانی که احتیاج به صفحه لمسی نیست میتوان آن را خاموش کرد و از دکمه ها استفاده نمود . به عنوان مثال در ورزش کوهنوردی دستکش به دست دارید باید از دکمه ها استفاده کرد . یا درمورد ورزش شنا بهتر است صفحه تاچ خاموش باشد .

چراغ قوه FlashLight 
فقط در مدل FENIX  7X   یعنی سایز بزرگ این ساعت یک عدد چراغ ال ای دی پرنور وجود دارد که درمواقع ضروری به کمک ورزشکار می آید .

سیستم موقعیت یاب مولتی فرکانس Multi-frequency Positioning
تمامی مدل های سری هفت فنیکس از سیستم موقعیت یاب چند فرکانسه بهره میبرند . این سیستم سرعت بالاتری در موقعیت یابی دارد . همچنین دقت این سیستم بیشتر از GPS  معمولی است .

اینها فقط بخشی از امکانات جدید این ساعت ها ست  . همچنین این ساعت ها دارای قابلیت های نرم افزاری جدید هستند که تا بحال در هیچکدام از مدل های فنیکس نبوده . به عنوان مثال آپشن های مخصوص گلف Golfing Features و Tournament legal و پروفایل مخصوص کوهنوردی HIIT workouts وهزاران قابلیت دیگر .

برای مشاوره و اطلاع از زمان موجود شدن فنیکس 7 با شرکت اطلس رهنگار آریا 88880034-021 تماس بگیرید .