پنج محصول گارمین که هر دوچرخه سواری به آن نیاز دارد

۱۳ بهمن ۱۴۰۰
چه به تازگی دوچرخه سواری کرده باشید و چه سال هاست که دوچرخه سواری کرده اید، دستیابی به تجربه نهایی دوچرخه سواری به چیزی بیش از یک دوچرخه نیاز دارد. بیایید به اکوسیستم دوچرخه سواری گارمین و آنچه که ممکن است برای سواری بعدی خود نیاز داشته باشید شیرجه بزنیم.

1. کامپیوترهای های دوچرخه GPS
خانواده Edge کامپیوترهای دوچرخه GPS به محبوب ترین یونیت های سر برای دوچرخه سواران تبدیل شده اند. این دستگاه های پیشرفته مملو از ویژگی هایی هستند که برای سواران در تمام سطوح ایجاد شده است. برای مثال، اگر می‌خواهید در طول ماجراجویی‌های دوچرخه‌سواری خود با نقشه‌های GPS جهان را کاوش کنید، Edge® Explore محصولی است که به آن نیاز دارید. این صفحه نمایش لمسی بزرگ، نقشه‌های دقیق، نقشه چرخه گارمین از پیش بارگذاری‌شده ارائه می‌شود - ایجادکننده دوره‌های آموزشی روی دستگاه که به شما کمک می‌کند به راحتی مسیرهای جدید را پیمایش و کاوش کنید - و موارد دیگر. علاوه بر این، می‌توانید گوشی خود را در جیب یا کیف خود بگذارید، زیرا با دریافت پیام یا تماس تلفنی، اعلانی در دستگاه دریافت خواهید کرد. حتی بهتر؟ همه واحدهای Edge با دستگاه‌های هوشیاری دوچرخه‌سواری Varia سازگار هستند که به شما کمک می‌کنند با نزدیک شدن به وسایل نقلیه ببینید و دیده شوید.

اگر به دنبال یک کامپیوتر ساده و با کاربری آسان هستید که به شما کمک کند تا در آمار خود غوطه ور شوید، با Edge® 130 Plus شروع کنید، یک هد یونیت سبک و جمع و جور با تمام ویژگی های اساسی که به شما می گوید چقدر فاصله، چقدر سریع و چقدر است. جایی که سوار شدی دارای ویژگی های جالبی مانند GPS داخلی، تمرینات پیشرفته است که به شما امکان می دهد برنامه تمرینی را از Garmin Connect™ یا TrainingPeaks® شروع کنید، نظارت بر عملکرد، دینامیک کوه (MTB) با تعداد پرش و مسافت، ClimbPro که به شما کمک می کند تلاش خود را بسنجید. یک صعود و بیشتر

اگر دوچرخه سوار جدی تری هستید، کامپیوتر دوچرخه Edge® 530 با نمایشگر رنگی ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. بهترین های هر دو دنیای Edge Explore و Edge 130 Plus را ترکیب می کند و تا 20 ساعت عمر باتری دارد. علاوه بر نقشه چرخه گارمین از پیش بارگذاری شده، GPS داخلی و معیارهای دوچرخه‌سواری، نظارت بر عملکرد پویا و بینش‌هایی در مورد نحوه تغییر عملکرد شما ارائه می‌دهد، نشان می‌دهد که بدن شما چگونه به تمرین شما واکنش نشان می‌دهد، تمرین شما چقدر موثر بوده و موارد دیگر. اگر یک صفحه نمایش لمسی و همچنین ایجاد کننده دوره روی دستگاه را ترجیح می دهید، Edge® 830 را انتخاب کنید.

در نهایت، Edge 1030 Plus بهترین کامپیوتر دوچرخه جی پی اس برای دوچرخه سواران است. دارای بزرگترین نمایشگر در طیف محصولات Edge، تمام ویژگی های دیگر دستگاه های Edge، همراه با تمرینات پیشنهادی روزانه است و دارای عمر باتری طولانی 24 ساعته در هنگام استفاده سخت (و حتی تا 48 ساعت در حالت صرفه جویی در انرژی) است. به زبان ساده: این Edge برای آماده بودن برای هر سواری ساخته شده است.

خوب است بدانید: همه دستگاه‌های Edge دارای ویژگی‌های ایمنی و ردیابی مانند LiveTrack، تشخیص حادثه، کمک و هشدارهای آب‌وهوا هستند، به‌علاوه می‌توان آن‌ها را با رادارهای Varia و حسگرهای خارجی، مانند مانیتور ضربان قلب مانند HRM-Pro™ یا سرعت جفت کرد. سنسور (هر دو جداگانه فروخته می شود).

2. پدال های قدرت سنج
اگر می خواهید بازی خود را در طول تمرینات و مسابقات خود ارتقا دهید، به داده های قدرت قابل اعتماد و فوری نیاز دارید. این به شما کمک می کند تا با اطمینان از تمرین و مسابقه در منطقه قدرت صحیح، بیشترین بهره را از زمان و تلاش خود ببرید. علاوه بر این، این یک روش قابل اعتماد برای پیگیری پیشرفت های شما در طول زمان است. پاور سنج های Garmin Rally™ همراه کامل شما برای این کار هستند و به جز Edge Explore، همه پدال های Rally با دستگاه های Edge که در بالا ذکر شد سازگار هستند. برای سهولت در دوچرخه سواری در طول سال، چه در جاده و چه در خارج از جاده، این پاور سنج ها با حسگرهایی طراحی شده اند که در پدال ها قرار گرفته اند. این باعث می شود که اسپیندل بین بدنه های مختلف پدال رالی قابل انتقال باشد، بنابراین لازم نیست برای هر دوچرخه ای که دارید، متر برق جداگانه بخرید. به سادگی سنسور تک سنج (فقط قدرت) یا دو حسگر (قدرت به علاوه دینامیک دوچرخه سواری) را انتخاب کنید که با نوع گیره شما سازگار است، و برای سوار شدن آماده خواهید بود.

برای افراد جاده‌ای که از گیره‌های Shimano SPD-SL استفاده می‌کنند، سری Rally™ RS100 با قدرت سنج تک حسی و سنسور آهنگ وجود دارد. به دنبال داده های بیشتری هستید؟ سپس Rally™ RS200 برای شما مناسب است. این قدرت سنج دوئل، پویایی پیشرفته دوچرخه سواری مانند تعادل چپ/راست، وضعیت نشسته در مقابل ایستادن، فاز قدرت و افست مرکز پلت فرم را نشان می دهد. چقدر داده می توانید مدیریت کنید؟ به جای Shimano SPD-SL از گیره های LOOK KEO روی دوچرخه خود استفاده می کنید؟ نگران نباشید، ما شما را با کنتورهای برق Rally™ RK100 و Rally™ RK200 تحت پوشش قرار داده ایم.

و یک خبر خوب برای کسانی که عاشق جاده، شن یا سیکلروکراس هستند! پاورمترهای Rally™ XC100 و Rally™ XC200، سازگار با گیره‌های Shimano SPD، همگی تا حد زیادی آزمایش شده‌اند تا بتوانید در آنجا نیز سوار شوید. حتی می‌توانید این قدرت‌سنج‌ها را بین دوچرخه‌های خود با دوک قابل انتقالی که می‌توان در کیت‌های بدنه پدال جاده Rally RS و Rally RK (هر کدام جداگانه فروخته می‌شود) جابه‌جا کرد. فقط یک مجموعه قدرت سنج برای همه دوچرخه های شما لازم است!

3. چراغ های جلو و عقب
ایمنی برای ما در گارمین از اهمیت بالایی برخوردار است. ما دوست داریم شما را در حال دوچرخه سواری با محصولات ما ببینیم، اما دوست داریم ببینیم که شما سالم به خانه باز می گردید. بنابراین بسیار مهم است که مطمئن شوید در ترافیک قابل مشاهده هستید. با چراغ عقب رادار Varia™ RTL515، یکی از محبوب ترین محصولات ما در بین دوچرخه سواران، هشدارهای بصری و شنیداری برای وسایل نقلیه ای که از پشت به فاصله 153 یارد (140 متر) نزدیک می شوند، دریافت می کنید. این نور کوچک و به راحتی قابل نصب با رایانه دوچرخه Edge شما، انتخاب پوشیدنی های Garmin، تلفن هوشمند سازگار با استفاده از برنامه تلفن همراه Varia™ یا واحد نمایش رادار اختیاری جفت می شود. این به سایر شرکت‌کنندگان در ترافیک - فکر می‌کنید افرادی که رانندگی می‌کنند و لزوماً به دنبال دوچرخه‌سوار نیستند - اجازه می‌دهد تا شما را از فاصله یک مایلی ببینند. حتی وقتی ترافیک را تشخیص می دهد کمی روشن تر می درخشد.

چراغ جلو هوشمند Varia™ UT800 به شما امکان می دهد با اطمینان در همه جا سوار شوید. دارای پنج حالت نوری است که در آن پرنورترین نور 800 لومن پخش می شود و شما را در نور روز برای بیش از 1 مایل دورتر قابل مشاهده می کند. می توان آن را به صورت دستی کنترل کرد یا با دستگاه Edge خود جفت کرد. حتی می تواند روشنایی خود را بر اساس شرایط نور محیط تنظیم کند.

4. مربیان داخلی
در طول زمستان یا زمانی که آب و هوا شما را در داخل نگه می دارد، مجموعه ای از مربیان داخلی Tacx® چیزی را برای همه ارائه می دهند. هماهنگی و تکنیک خود را با غلتک‌های پایه مانند Antares یا Galaxia اصلاح کنید، یا با یک مربی هوشمند و برنامه‌های آموزشی محبوب در محیط داخلی مانند برنامه آموزشی Tacx® Training، Zwift، TrainerRoad و موارد دیگر آن را سرگرم‌کننده‌تر کنید.

مربی های هوشمند ما در هر دو نوع مربی چرخ دار و مربی مستقیم در دسترس هستند. چرخ در دسترس ترین از این دو است. به سادگی دوچرخه خود را روی مربی کلیک کنید و حرکت کنید. Boost آسان، مقرون به صرفه و نیمه هوشمند و Flow پیشرفته‌تر و تعاملی‌تر می‌تواند شیب‌های تا 6% را شبیه‌سازی کند و حداکثر توان 800 وات را تحمل کند. به دنبال مربی دوچرخه قوی تر، دقیق تر و آرام تر هستید؟ سپس یک مربی مستقیم درایو چیزی است که شما نیاز دارید. به سادگی چرخ عقب خود را از دوچرخه خود جدا کرده و دوچرخه خود را روی مربی سوار کنید. هم FLUX S (حداکثر شیب 10% و حداکثر 1500 وات) و هم FLUX 2 پیشرفته تر (حداکثر شیب 16% و حداکثر 2000 وات) هر آنچه را که برای ساعت ها جلسات تمرینی لذت بخش و کارآمد در داخل خانه نیاز دارید را ارائه می دهند.

واقعی ترین تجربه فضای داخلی توسط مربی هوشمند NEO 2T ارائه شده است. پیدا کردن یک مربی داخلی که ساکت‌تر، دقیق‌تر و قدرتمندتر از این باشد، سخت است. می‌تواند شیب‌ها را تا ۲۵٪ شبیه‌سازی کند، سرعت‌های سرعتی تا ۲۲۰۰ وات را کنترل کند، کاملا بی‌صدا است و ویژگی‌های غوطه‌وری مانند شبیه‌سازی سراشیبی، احساس جاده و موارد دیگر را ارائه می‌دهد. اگر هنوز با ویژگی احساس جاده آشنا نیستید، به مربی اجازه می دهد لرزش داشته باشد و احساس سواری بر روی سطوح مختلف جاده، مانند سنگفرش و شن در اپلیکیشن Tacx و Zwift را شبیه سازی کند. چه کسی گفته است که تمرینات داخل سالن سرگرم کننده نیست؟

برای کسانی که یک راه حل همه کاره می خواهند، به دنبال دوچرخه NEO نباشند. این مربی هوشمند NEO 2T است که در یک دوچرخه تناسب اندام کاملاً قابل تنظیم با شیفترهای الکترونیکی ساخته شده است. می‌توانید پدال‌ها، زین، دسته (سه‌گانه)، نوار نوار و طول میل لنگ را تنظیم کنید. حتی می توان آن را با توجه به تنظیمات دقیق جاده یا دوچرخه سه گانه و همچنین نسبت دنده شما تنظیم کرد. فن های تعاملی داخلی به طور خودکار توسط قدرت و ضربان قلب شما کنترل می شوند. بعلاوه، دارای صفحه نمایش 4.5 اینچی و شارژرهای USB است تا بتوانید دستگاه های خود را با برق تولیدی خود تغذیه کنید.

همه مربیان هوشمند Tacx با برنامه آموزش Tacx® سازگار هستند. از تلفن تا تبلت تا دسکتاپ، این برنامه بهترین تجربه دوچرخه سواری مجازی را برای شما به ارمغان می آورد. با مجموعه بزرگی از فیلم‌های آموزشی، از جمله فیلم‌های کلاسیک معروف بهاری گرفته تا کوه‌های آلپ، جهان را کاوش کنید (برای این کار یک اشتراک ممتاز لازم است). یا تمرینات خود را بر اساس شیب هدف، قدرت یا FTP ساختار دهید. این طرح‌های سفارشی بین همه دستگاه‌های شما همگام‌سازی می‌شوند و برای همه دوستان شما در دسترس خواهند بود. از آنجایی که این برنامه اکنون بخشی از اکوسیستم Garmin است، داده های شما به طور خودکار در برنامه Garmin Connect™ بارگیری می شود. اکنون شما تمام داده های تمرین در فضای داخلی و خارجی خود را در یک مکان در دسترس دارید.

5. برنامه Garmin Connect
Garmin Connect چتر کلی برای ردیابی، تجزیه و تحلیل و به اشتراک گذاری فعالیت های سلامتی و تناسب اندام است که توسط دستگاه های گارمین جفت شده شما ثبت شده است. در اینجا می‌توانید از برنامه‌تان برای بررسی فعالیت‌های آپلود شده خودکارتان، ردیابی معیارهای عملکردی بیشتر از همیشه، آموزش راه خود با برنامه‌های آموزشی رایگان که به شما کمک می‌کند به اهدافتان برسید و دوره‌های آموزشی را با راهنمایی گام به گام برای سواری بعدی خود دانلود کنید، استفاده کنید.

حتی داده‌های شما را به بینش‌های دیجیتالی منتقل می‌کند که به شما نکات مفیدی را ارائه می‌دهد. این می‌داند که بر اساس اثر تمرینی و بار تمرینی‌تان چه کار کرده‌اید، تأثیر آن بر تناسب اندام شما با وضعیت تمرین، ریکاوری و تمرکز بار تمرینی را می‌داند، و می‌تواند شما را در مورد کارهای بعدی با تمرین‌های پیشنهادی روزانه راهنمایی کند. و اگر یک ساعت هوشمند گارمین دارید، استرس‌های بیرونی و خواب را تحت تأثیر قرار می‌دهد تا این راهنمایی دقیق‌تر شود.


گارمین/نمایندگی گارمین/محصولات گارمین/فروشگاه گارمین/گارمین ایران