گارمین حمایت مالی خود از سری مسابقه Gravel Worlds را اعلام کرد

۱۶ بهمن ۱۴۰۰
مسابقه دوچرخه‌ سواری در شن به سبک پایه و اولترا ماراتن ورزشکاران با هر توانایی .
 
2022Business Wire – Garmin  International Inc یکی از واحدهای Garmin Ltd. (NYSE  GRMN )، امروز یک توافقنامه سه ساله را برای تبدیل شدن به عنوان حامی مالی Garmin Gravel Worlds اعلام کرد . با رویداد امسال در لینکلن، نبراسکا، از 19 تا 20 اوت 2022 آغاز می شود.
 
 Garmin Gravel Worlds  که توسط گروهی به نام لیگ دوچرخه‌سواری دزدان دریاییPirate Cycling League میزبانی می‌شود، رویدادی به سبک مردمی و کاملاً خودجوش است که هزاران شرکت‌کننده را گرد هم می‌آورد تا ورزشکاران با هر توانایی و عشق آنها به شن سواری gravel riding را جشن بگیرند. جدید برای سال 2022، ماراتن Garmin Gravel Worlds Land Ho 50K ، دوندگان را در حالی که در جاده های شن و ماسه ای و خاکی در جنوب شرقی نبراسکا مسابقه می دهند، به چالش می کشد.اطلس رهنگار آریا (گارمین ایران)
Gravel Worlds از همه دوچرخه سواران ( از مبتدی تا حرفه‌ای ) تجلیل کرده است و ما از اینکه اسپانسر اصلی چنین رویدادی  هستیم، بسیار هیجان‌زده هستیم. ما به عنوان شرکتی که به ایجاد محصولات برای ورزشکاران با هر توانایی افتخار می کند، مشتاقانه منتظر تشویق دوندگان و دوچرخه سواران امسال در حومه نبراسکا هستیم.
 
کوری گادفری، بنیانگذار و مدیر اجرایی Gravel Worlds، گفت:  تیم Gravel Worlds و من بسیار هیجان زده هستیم که از Garmin  به عنوان اسپانسر اصلی استقبال می کنیم.  گارمین کاملاً با مأموریت ما برای ارائه یک تجربه سرگرم‌کننده، ارزشمند، فراگیر و چالش‌برانگیز برای همه شرکت‌کنندگان هماهنگ است .  Garmin Gravel Worlds یک رویداد شگفت انگیز خواهد بود .
 
Gravel Worlds  که در سال 2010 تأسیس شد، به عنوان یک رویداد 150 مایلی از طریق تپه های نورد نبراسکا شروع به کار کرد. در حال حاضر، Garmin Gravel Worlds  چندین مسافت مسابقه اضافی، از جمله Privateer 75، Buccaneer 50K، Long Voyage 300 و اولین ماراتن Land Ho 50K را ارائه می دهد.
 
به عنوان یک شرکت مستقر در غرب میانه، بسیاری از کارمندان گارمین سال‌ها در Gravel Worlds شرکت کرده‌اند. جیسون استروهبهن، مدیر عملیات و بازاریابی Gravel Worlds می‌گوید گارمین می‌داند که ما از کجا آمده‌ایم و می‌خواهیم در دنیای سنگ‌ریزه چه کاری انجام دهیم و این درک برای رویداد ما بسیار ارزشمند است. در طول این فرآیند، گارمین به جای اینکه بخواهد ما را در قالبی تغییر دهد، به کمک به ایجاد اهدافمان اختصاص داده شده است. Gravel Worlds همچنان یک رویداد مردمی با تمرکز بر دوچرخه سوار روزمره باقی خواهد ماند و در عین حال اوج عملکرد انسانی را جشن می گیرد و گارمین در کنار ما می آید تا به تحقق آن کمک کند.
 
به عنوان حامی اصلی Garmin Gravel Worlds، گارمین این فرصت را خواهد داشت تا محصولات محبوب دوچرخه سواری و دویدن خود را به نمایش بگذارد، از جمله:
 
رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge ، از جمله Edge 530 ، Edge 830 و Edge 1030 Plus ، داده‌های عملکردی و معیارهایی را برای دوچرخه‌سواران و همچنین پشتیبانی از GPS و ناوبری ارائه می‌کنند.
پدال‌های قدرت سنج Rally™، مانند Rally XC200 با الهام از شن ، قدرت کل، سرعت، دینامیک دوچرخه‌سواری پیشرفته و موارد دیگر را در طول هر سواری اندازه‌گیری می‌کنند.
مربی دوچرخه‌سواری داخلی هوشمند Tacx® NEO 2T هوشمند قدرتمند و شهودی داده‌ها را تا 1% اندازه‌گیری می‌کند و به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردش از جمله احساس جاده، اینرسی پویا و شبیه‌سازی فرود شناخته می‌شود، که باعث می‌شود تمرین حس واقعی‌تری داشته باشد.
ارتباط‌دهنده‌های ماهواره‌ای، مانند inReach Mini 2 سبک و فشرده ، به ورزشکاران کمک می‌کنند تا از طریق پیام‌های دو طرفه، هشدارهای SOS تعاملی، اشتراک‌گذاری مکان و موارد دیگر، تماس خارج از شبکه را حفظ کنند. اطلس رهنگار آریا garmin  ایران
ساعت‌های هوشمند ممتاز، از جمله آن‌هایی که در سری Forerunner ® یا سری جدید fenix  7 هستند ، نه تنها دویدن یا سواری را ردیابی می‌کنند، بلکه آمار را نیز رصد می‌کنند، اعداد را کاهش می‌دهند و GPS و پشتیبانی ناوبری ارائه می‌دهند و در عین حال بینش دقیقی از عملکرد ورزشکار ارائه می‌دهند. تاریخچه آموزش، اهداف و موارد دیگر.
اطلس رهنگار آریا ( گارمین ایران ) این افتخار را دارد که به عنوان بزرگترین وارد کننده گارمین در ایران برای دوچرخه سواران عزیز مشاوره تخصصی درمورد لوازم دوچرخه سواری گارمین ارائه دهد . همچنین تمامی محصولات گارمین را با یکسال گارانتی ارائه میدهد . برای مشاوره با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید .