گارمین آپدیت های زیادی را برای سری پرچم‌دار ساعت‌های هوشمند خود یعنی Garmin Fenix7 معرفی کرده .

۱۹ بهمن ۱۴۰۰
سری جدید fenix 7 
 
سری جدید fenix 7 که برای عملکرد و استقامت بالاتر طراحی شده ، دارای طراحی جدید و صفحه نمایش لمسی Touch Screen  به اضافه دکمه های کنترل، ابزارهای آموزشی پیشرفته، شارژ تقویت شده با انرژی خورشیدی است ، که عمر باتری طولانی تر و چراغ قوه داخلی را برای مدل های fenix 7X ارائه می دهد.
گارمین سری fenix  7 را در ژانویه 2022 معرفی کرد . نسل پرچمدار سری Garmin Fenix7  ، ساعت های هوشمند GPS مالتی اسپورت با انرژی خورشیدی هستند  که برای کمک به ورزشکاران و ماجراجویان در بهترین عملکرد خود طراحی شده است. سری fenix 7  با هدف بهبود روزافزون موفقیت‌های ورزشی ، ساعتی را به ورزشکاران معرفی می‌کند که رابط 5 دکمه‌ای قابل اعتماد دارد و با صفحه نمایش لمسی ،  دکمه‌های محافظ و گیره‌های تقویت‌شده با فلز تیتانیوم، و همچنین ویژگی‌های آموزشی پیشرفته کاملترین ساعت ورزشی  است. موقعیت یابی چند باندی و نقشه برداری چند قاره ای. و با شارژ خورشیدی پیشرفته برای عمر باتری بیشتر، کاربران می توانند از زمان بیشتری برای ماجراجویی بین شارژ لذت ببرند. 
 
دن بارتل، معاون گارمین گفت: ما از زمان معرفی فنیکس در 10 سال پیش متعهد به کمک به ورزشکاران برای پیگیری علایق خود بوده ایم و در ماموریت خود برای آوردن ابزارهای نوآورانه به مچ افرادی که برای آنها طراحی شده است، ثابت قدم می مانیم. فروش جهانی مصرف کننده «سری fenix 7 ویژگی‌های تمرینی و چند ورزشی پیشرفته را به مچ دست می‌دهد. fenix 7 با ارتقای طراحی، بهترین معیارهای عملکرد گارمین در کلاس و ردیابی سلامت/تندرستی، هر آنچه را که ورزشکاران جدی برای اوج عملکرد نیاز دارند، فراهم می کند.
 
طراحی عملکرد
 
سری fenix 7 که برای اطمینان از مواد درجه یک مانند تیتانیومTitanium  و یاقوت کبودSapphire  ساخته شده است، در سه اندازه تولید می شودFenix 7s-Femix7-Fenix7x  و برای دوام فوق العاده با گیره های تقویت شده و محافظ دکمه های فلزی طراحی شده است. کنترل‌های دکمه‌ای قابل اعتماد با یک رابط صفحه لمسی جدید پاسخگو برای کاربرد دوگانه، بهبود تعامل روزانه ساعت هوشمند و ناوبری نقشه مطابقت دارند. رابط قدرتمند 5 دکمه‌ای و صفحه‌نمایش لمسی تعامل سریع و شهودی با نقشه‌های توپوگرافی را امکان‌پذیر می‌کند و آگاهی موقعیتی «خارج از شبکه» را ارائه می‌دهد. با معرفی مدل‌های Sapphire Solar، کاربران مجبور نیستند بین قابلیت‌های خورشیدی و لنز یاقوت کبود مقاوم در برابر خش یکی را انتخاب کنند، همانطور که قبلاً برای سری fenix 6 انجام داده بودند. طراحی به روز شده fenix مساحت سطح خورشید را برای افزایش کارایی از جمله دوبرابر کردن بهره های خورشیدی از fenix 6 به fenix 7 در حالت ساعت هوشمند به حداکثر می رساند. مدل‌های fenix 7X با انرژی خورشیدی می‌توانند در حالت ساعت هوشمند با طول عمر باتری تا 5 هفته، در فاصله زمانی بیشتری بین شارژ شوند.1  و حداکثر 5 روز در حالت GPS 2 .
 
fenix 7X یک چراغ قوه چند LED با دسترسی سریع بدون هندز یکپارچه را معرفی می کند. این چراغ وظیفه چند منظوره یک تغییر دهنده بازی برای ورزش، ماجراجویی و زندگی روزمره است. هنگام راه اندازی کمپ یا دویدن در تاریکی، یک نور سفید قرمز یا قابل تنظیم راه را برای دید بیشتر و آگاهی از موقعیت روشن می کند. با فعال کردن حالت strobe، نور با آهنگ دونده مطابقت می‌کند، و با هر حرکت بازو بین سفید و قرمز متناوب می‌شود، بنابراین آنها می‌توانند ببینند و دیده شوند، و هر قدم را با اطمینان کامل برمی‌دارند.
 
آموزش پیشرفته
 
با برنامه های ورزشی از بولدرینگ گرفته تا کوهنوردی گرفته تا تمرینات قدرتی و فراتر از آن، تمرین را به سطح بعدی ببرید. ابزارهای پلاس برای عملکرد بهینه، از جمله:
 
برای جلوگیری از فرسودگی، ابزار جدید Real-Time Stamina به ورزشکاران این امکان را می دهد که سطوح فعالیت بدنی خود را در حین دویدن یا دوچرخه سواری کنترل و پیگیری کنند.
ویژگی جدید Visual Race Predictor تاریخچه دویدن و تناسب اندام کلی را در نظر می گیرد تا تخمین های مسابقه و بینش هایی را در مورد نحوه پیشرفت تمرین ارائه دهد.
پس از تمرین، Recovery Time Advisor شدت تمرین و عوامل دیگری مانند استرس، فعالیت روزانه و خواب را برای تخمین تعداد ساعات استراحت لازم برای ریکاوری مناسب قبل از یک جلسه دیگر از همان تمرین در نظر می گیرد.
پیشنهادات تمرین روزانه، بر اساس بار تمرینی فعلی، وضعیت تمرین و سطح آمادگی کلی، یک تمرین دویدن یا سواری بعدی توصیه می‌شود.
ابزار قابل اعتماد
 
مجموعه کامل ویژگی‌های ناوبری گارمین، سری fenix 7 از تمام سیستم‌های ماهواره‌ای اصلی همراه با محدوده فرکانس L5 اضافی برای بهبود دقت در محیط‌های چالش‌برانگیز GPS پشتیبانی می‌کند. همه ساعت‌هایfenix 7 با نقشه‌های SkiView  و 42000 زمین گلف از قبل نصب شده‌اند. مدل‌های استاندارد و خورشیدی امکان دانلود نقشه‌های TopoActive را از هر منطقه در سراسر جهان فراهم می‌کنند. مدل‌های Sapphire Solar با نقشه‌های TopoActive برای منطقه شما از قبل بارگذاری شده‌اند و همچنین به کاربران اجازه می‌دهند هر منطقه‌ای را از سراسر جهان دانلود کنند. با ویژگی جدید Up Ahead که مکان های دقیق ایستگاه های امداد، مسیرها، پیچ بعدی و غیره را ارائه می دهد، در روز مسابقه صرفه جویی کنید.
 
ابزار روزمره  
 
سری fenix 7 که برای پوشیدن در تمام طول روز و هر روز طراحی شده است، دارای ابزارهای سلامت و تندرستی 24 ساعته از جمله Pulse Ox، ضربان قلب مبتنی بر مچ، ردیابی تنفس و استرس، به‌علاوه بینش‌های سلامتی Garmin مانند Body Battery ، Fitness Age و امتیاز خواب با نظارت بر خواب پیشرفته 3. پس از گرفتن مقداری Z، ببینید چقدر زمان در هر مرحله خواب سپری شده است و بینش شخصی در مورد اینکه چگونه فعالیت، سطح استرس و زمان خواب بر استراحت شبانه خوب با امتیاز 0 تا 100 تأثیر گذاشته است، به دست آورید. وقتی با یک تلفن هوشمند سازگار جفت می‌شوید، همه اعلان‌های هوشمند را مستقیماً روی مچ دست دریافت کنید، با قابلیت روشن و خاموش کردن یا غیرفعال کردن در طول یک فعالیت. ویژگی‌های ایمنی و ردیابی آرامش خاطر را در حین تمرین در فضای باز با تشخیص خودکار حادثه و هشدارهای کمکی فعال به صورت دستی فراهم می‌کنند که هر دو پیامی را با موقعیت مکانی کاربر در زمان واقعی به مخاطبین اضطراری ارسال می‌کنند. 4 کاربران می توانند به راه حل پرداخت بدون تماس Garmin Pay دسترسی داشته باشند، 5 و از لیست های پخش موسیقی از سرویس های پخش 6 مانند Spotify لذت ببرند.  ، آمازون موزیک و Deezer، که از طریق فروشگاه جدید Connect IQ   روی دستگاه از قبل در سری fenix 7 بارگذاری شده اند . Connect IQ Store On Device جدید به کاربران امکان می دهد برنامه های توصیه شده را پیدا کنند و مستقیماً از طریق Wi-Fi از ساعت نصب کنند، بدون نیاز به تلفن.
 
مدل‌های موجود عبارتند از fenix 7S، fenix 7 و fenix 7X، با گزینه‌هایی برای نسخه‌های استاندارد (غیر خورشیدی)، Solar و Sapphire Solar Edition 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمینبا اطلس رهنگار آریا بزرگترین و اولین واردکننده گارمین درایران تماس بگیرید.