به تازگی گارمین ساعت هوشمند Instinct 2 dezl Edition را معرفی کرد

۲۴ بهمن ۱۴۰۰
با ردیابی سلامت 24 ساعته، تایمرهای استراحت روزانه و برنامه‌های پاداش میدان کامیون در دسترس، با یک تکان دادن مچ، سلامتی خود را به راحتی در مسافت‌های طولانی طی کنید.

به تازگی گارمین  ساعت هوشمند Instinct 2 dēzl Edition را معرفی کرد، یک ساعت هوشمند ساخته شده برای کامیون های حرفه ای رانندگانی که به دنبال یک سبک زندگی سالم در جاده هستند. ساعت هوشمند جدید به رانندگان اجازه می دهد تا با ردیابی ضربان قلب، خواب، استرس و موارد دیگر، سلامت خود را در تمام ساعات شبانه روز کنترل کنند. زمانی که رانندگان کامیون از کابین خارج می‌شوند، می‌توانند از تمرین‌های هدفمندی که به‌طور خاص روی ساعت ساخته شده‌اند، بهره ببرند تا با روال روزانه‌شان در محل کار مطابقت داشته باشند. علاوه بر این، کامیون داران اکنون می توانند به مچ دست خود نگاه کنند تا به اطلاعات برنامه وفاداری اعضا از میدان های حمل و نقل منتخب دسترسی داشته باشند و با استفاده از موجودی امتیاز پاداش مستقیماً از ساعت، به راحتی در حال حرکت پرداخت کنند. Instinct 2 - dēzl Edition با مجموعه‌ای از ویژگی‌های حمل و نقل و سلامت راننده، سبک زندگی سالم را در جاده تشویق می‌کند. اینجا را بررسی کنید.
دان بارتل، معاون گارمین گفت: «با ساعت هوشمند جدید Instinct 2 – dēzl Edition، رانندگان کامیون می توانند کنترل سلامتی خود را هم در داخل و هم در خارج از کابین به دست بگیرند، با ساعتی که استفاده از آن آسان است و دارای ویژگی های مفید حمل و نقل است. فروش جهانی مصرف کننده ماهیت بی تحرک مسافت های طولانی می تواند از نظر فیزیکی سخت باشد و این ساعت در حالی که رانندگان کامیون وظایف حیاتی شغلی روزانه خود را انجام می دهند، شیوه های سالم را ترویج می کند.
به سلامتی خوش آمدید

سلامت راننده کامیون یکی از جنبه های مهم صنعت حمل و نقل است. این ساعت هوشمند کاملاً بارگذاری شده دسترسی رانندگان به معیارهای سلامتی را مستقیماً از مچ دست خود آسان می کند، از جمله:

آموزش دقیق تمرینات استراحت کوتاه را از طریق برنامه dēzl در گوشی هوشمند کاربر مشاهده کنید
پایش تمام روز ضربان قلب 1، سطح استرس، هیدراتاسیون و خوانش نبض Ox2 برای پایش ارتفاع و خواب
کمی از کار فاصله بگیرید و مراحل روزانه، کالری سوزانده شده، شدت دقیقه و موارد دیگر را دنبال کنید

راحتی در خارج از جاده

این ساعت هوشمند با کاربری آسان، راه‌هایی را نیز برای رانندگان حرفه‌ای کامیون معرفی می‌کند تا در زمان صرفه‌جویی کنند، کارایی را افزایش دهند و در نهایت سبک زندگی خارج از جاده را ساده‌تر کنند:

ساخته شده برای دوام با صفحه نمایش شیشه ای مقاوم و مقاوم در برابر خش، بند سیلیکونی ضد تعریق و عمر باتری فوق العاده طولانی تا 28 روز در حالت ساعت هوشمند
از موجودی امتیازات پاداش استفاده کنید و به برنامه‌های وفاداری اعضا از برترین میدان‌های مسافرتی کشور که شامل ایستگاه‌های مسافرتی Love و مراکز مسافرتی Pilot Flying J می‌شوند دسترسی داشته باشید.
با اعلان‌های PrePass® روی صفحه برای ایستگاه‌های وزن کشی ایالات متحده و تصمیمات دور زدن در زمان صرفه‌جویی کنید. به حساب فعال PrePass و استفاده از برنامه dēzl در تلفن هوشمند کاربر نیاز دارد
از پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay از ساعت هوشمند استفاده کنید تا از طریق خطوط تسویه‌حساب در ارائه‌دهندگان شرکت‌کننده عبور کنید.
با استفاده از تایمرهای استراحت روزانه با اعلان‌های به‌موقع، به‌آسانی برای توقف‌ها در مسیر برنامه‌ریزی کنید
برای مشاهده تایمرهای برنامه ریزی استراحت، معیارهای سلامت و پیشنهادات سلامتی، مستقیماً روی صفحه ناوبری با وضوح بالا و صفحه نمایش ساعت هوشمند، با هر یک از ناوبرهای کامیون سری dēzl OTR گارمین جفت می شود.