گارمین به عنوان حامی رسمی پوشیدنی بنیاد ملی اسکولاستیک دو و میدانی معرفی شد

۲۴ بهمن ۱۴۰۰
گارمین به عنوان حامی رسمی پوشیدنی بنیاد ملی اسکولاستیک دو و میدانی معرفی شد
این سازمان میزبان مسابقات برتر و برنامه های توسعه برای ورزشکاران نوجوان در سراسر کشور است

بیش از 200000 دانش آموز ورزشکار از زمان تأسیس این بنیاد در برنامه های NSAF شرکت کرده اند، از جمله نزدیک به 500 المپیکی و بیش از 190 مدال آور المپیک. گارمین که پیشرو در فناوری پوشیدنی جهانی است، نامی آشنا برای ورزشکاران جدی و مشتاق با ساعت های هوشمند است که داده های تمرینی دقیق، ابزارهای نظارت بر عملکرد، ویژگی های متصل و غیره را ارائه می دهد.

سوزان لیمن، معاون بازاریابی جهانی گارمین، گفت: «NSAF برخی از سریع‌ترین دوندگان کشور را از طریق مسابقات نخبه و برنامه‌های توسعه‌ای خود جذب می‌کند، و ما خوشحالیم که برای تجلیل از این ورزشکاران با استعداد با هم همکاری می‌کنیم.» بسیاری از ورزشکاران دبیرستانی و تیم‌های دونده به داده‌ها و فناوری پیشرفته ساعت‌های گارمین تکیه می‌کنند و ما مشتاقانه منتظر تشویق آن‌ها در تعقیب روابط عمومی بعدی خود هستیم.»

به عنوان بخشی از توافق، گارمین از رویدادهای NSAF زیر حمایت خواهد کرد:

ملی پوشان داخلی نایک
11 تا 13 مارس، ایالتن آیلند، نیویورک
Nike Outdoor Nationals
16-19 ژوئن، یوجین، اورگان
جشنواره بزرگ آمریکایی کراس کانتری، ارائه شده توسط گارمین
1-2 اکتبر، کری، کارولینای شمالی
Nike XC Town Twilight
1 اکتبر، Terra Haute، ایندیانا
جیم اسپایر، مدیر اجرایی NSAF گفت: «ما از اینکه گارمین در برنامه‌هایمان حامی مالی می‌شود، هیجان‌زده هستیم. ما فکر می‌کنیم فناوری‌ای که گارمین برای ورزشکاران دوومیدانی و صحرایی و همچنین مربیان ارائه می‌کند، بازی را تغییر می‌دهد. آنها در حال بازتعریف آنچه در ورزش ما ممکن است، هستند، و این به طور مستقیم با اهداف و ارزش‌های NSAF همسو می‌شود.»

گارمین به عنوان حامی رسمی پوشیدنی NSAF، حضور فعالی در هر رویداد با نمایندگانی خواهد داشت تا به سوالات پاسخ دهند، رقبا را تشویق کنند و ساعت‌های دویدن و ابزارهای آموزشی پیشرفته گارمین را به نمایش بگذارند، از جمله:

Forerunner 55: ساعت هوشمند GPS مقرون به صرفه و با استفاده آسان که به دوندگان اجازه می دهد زمان، مسافت، سرعت، سرعت و ضربان قلب را از مچ ردیابی کنند و در عین حال تمرینات پیشنهادی روزانه، ردیابی فعالیت های تمام روز و سلامت، تندرستی و ویژگی های مرتبط را ارائه می دهد. .
Forerunner 245 Music: یک ساعت هوشمند GPS که آمار عملکرد مانند V02 Max، وضعیت تمرین و موارد دیگر را ارزیابی می‌کند و در عین حال بینش‌های بازیابی، تمرین‌های پیشنهادی روزانه، ذخیره‌سازی موسیقی داخلی و ویژگی‌های سلامت و تندرستی را ارائه می‌دهد.
HRM-Pro: بند ضربان قلب ممتازی که داده‌های ضربان قلب را در زمان واقعی از طریق فناوری ANT+ و BLE انتقال می‌دهد و پویایی دویدن را به تصویر می‌کشد که می‌تواند به ورزشکاران در بهبود فرم خود کمک کند.
برنامه مربیگری Garmin Clipboard: راه حلی رایگان و همه کاره که در آن مربیان می توانند آمار تیم را بررسی و مقایسه کنند، تمرینات ایجاد و ارسال کنند، روند عملکرد و موارد دیگر را از یک دستگاه هوشمند سازگار پیگیری کنند.