گارمین عنوان حمایت مالی خود از سری مسابقات Gravel Worlds را اعلام کرد

۲۵ بهمن ۱۴۰۰
مسابقه دوچرخه‌سواری شن به سبک پایه و اولترا ماراتن افتتاحیه ورزشکاران با هر توانایی را جشن می‌گیرد

Garmin Gravel Worlds که توسط گروهی به نام لیگ دوچرخه‌سواری دزدان دریایی میزبانی می‌شود، رویدادی به سبک مردمی و کاملاً خودپشتیبانی است که هزاران شرکت‌کننده را گرد هم می‌آورد تا ورزشکاران با هر توانایی و عشق آنها به شن سواری را جشن بگیرند. جدید برای سال 2022، ماراتن Garmin Gravel Worlds Land Ho 50K، دوندگان را در حالی که در جاده های شن و ماسه ای و خاکی در جنوب شرقی نبراسکا مسابقه می دهند، به چالش می کشد.

سوزان لیمن، معاون بازاریابی جهانی گارمین، گفت: سال‌ها، Gravel Worlds از همه سوارکاران - از مبتدی تا حرفه‌ای - تجلیل کرده است و ما از اینکه اسپانسر اصلی چنین رویدادی استقبال‌کننده و حمایت‌کننده هستیم، بسیار هیجان‌زده هستیم. به عنوان شرکتی که به ایجاد محصولات برای ورزشکاران با هر توانایی افتخار می کند، ما مشتاقانه منتظر تشویق دوندگان و دوچرخه سواران امسال در حومه نبراسکا هستیم.

کوری گادفری، بنیانگذار و مدیر اجرایی Gravel Worlds، گفت: "تیم Gravel Worlds و من بسیار هیجان زده هستیم که از Garmin به عنوان اسپانسر اصلی استقبال می کنیم." «گارمین کاملاً با مأموریت ما برای ارائه یک تجربه سرگرم‌کننده، ارزشمند، فراگیر و چالش‌برانگیز برای همه شرکت‌کنندگان هماهنگ است. Garmin Gravel Worlds یک رویداد شگفت انگیز خواهد بود!

Gravel Worlds که در سال 2010 تأسیس شد، به عنوان یک رویداد 150 مایلی از طریق تپه های نورد نبراسکا شروع به کار کرد. در حال حاضر، Garmin Gravel Worlds چندین مسافت مسابقه اضافی، از جمله Privateer 75، Buccaneer 50K، Long Voyage 300 و اولین ماراتن Land Ho 50K را ارائه می دهد.

به عنوان یک شرکت مستقر در غرب میانه، بسیاری از کارمندان گارمین سال‌ها در Gravel Worlds شرکت کرده‌اند. جیسون استروهبهن، مدیر عملیات و بازاریابی Gravel Worlds می‌گوید گارمین می‌داند که ما از کجا آمده‌ایم و می‌خواهیم در دنیای سنگ‌ریزه چه کاری انجام دهیم و این درک برای رویداد ما بسیار ارزشمند است. "در طول این فرآیند، گارمین به جای اینکه بخواهد ما را در قالبی تغییر دهد، به کمک به ایجاد اهدافمان اختصاص داده شده است. Gravel Worlds همچنان یک رویداد مردمی با تمرکز بر سوارکار روزمره باقی خواهد ماند و در عین حال اوج عملکرد انسانی را جشن می گیرد و گارمین در کنار ما می آید تا به تحقق آن کمک کند.

گارمین به عنوان حامی اصلی Garmin Gravel Worlds، این فرصت را خواهد داشت تا محصولات محبوب دوچرخه سواری و دویدن خود را به نمایش بگذارد، از جمله:

رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge، از جمله Edge 530، Edge 830 و Edge 1030 Plus، داده‌های عملکردی و معیارهایی را برای دوچرخه‌سواران، و همچنین پشتیبانی از GPS و ناوبری ارائه می‌دهند.
پدال‌های قدرت سنج Rally، مانند Rally XC200 با الهام از شن، قدرت کل، سرعت، دینامیک دوچرخه‌سواری پیشرفته و موارد دیگر را در طول هر سواری اندازه‌گیری می‌کنند.
مربی دوچرخه‌سواری داخلی هوشمند Tacx NEO 2T قدرتمند و شهودی داده‌ها را تا 1% اندازه‌گیری می‌کند و به دلیل ویژگی‌های منحصربه‌فردش از جمله احساس جاده، اینرسی پویا و شبیه‌سازی فرود شناخته می‌شود، که باعث می‌شود تمرین حس واقعی‌تری داشته باشد.
ارتباطات ماهواره ای، مانند سبک و فشرده inReach Mini 2، به ورزشکاران کمک می کند تا از طریق پیام رسانی دو طرفه، هشدارهای SOS تعاملی، اشتراک گذاری مکان و موارد دیگر، تماس خارج از شبکه را حفظ کنند.
ساعت‌های هوشمند ممتاز، از جمله آن‌هایی که در سری Forerunner یا سری جدید fēnix 7 هستند، نه تنها دویدن یا سواری را ردیابی می‌کنند، بلکه آمار را نیز رصد می‌کنند، اعداد را خرد می‌کنند و GPS و پشتیبانی ناوبری را ارائه می‌کنند و در عین حال بینش دقیقی از عملکرد ورزشکار ارائه می‌دهند. تاریخچه آموزش، اهداف و موارد دیگر.


گارمین/نمایندگی گارمین/محصولات گارمین/گارمین ایران/ایران گارمین/گارمین در ایران