5 راه آسان برای متعادل کردن تغذیه

۲۶ بهمن ۱۴۰۰

شاید متوجه شده باشید که ما به سلامت شما اهمیت می دهیم. ما زمان زیادی را صرف ساخت بهترین ویژگی‌های در کلاس خود برای ساعت‌های هوشمند خود می‌کنیم و به شما این امکان را می‌دهد که وضعیت بدن خود را از نظر خواب، هیدراتاسیون، ورزش، انرژی و موارد دیگر ردیابی کنید. تغذیه نقش مهمی در همه موارد فوق دارد، به همین دلیل است که ما خوشحالیم که مارس را به عنوان ماه ملی تغذیه در کنار آکادمی تغذیه و رژیم غذایی جشن می گیریم.

تازه به این فکر نمی کنید که عادت های تغذیه ای خود را رعایت کنید؟ ما آن را دریافت می کنیم. فقط ساعات زیادی در روز وجود دارد و درست کردن تغذیه شما می تواند کار بزرگی به نظر برسد. اما با دنبال کردن 5 مرحله آسان، به خوبی در مسیر انتخاب بهتر از نظر تغذیه متعادل و فعالیت بدنی قرار خواهید گرفت.

1. وعده های غذایی خود را آماده کنید.
این امکان وجود دارد که شما این مطلب را به عنوان یک سرآشپز 5 ستاره می خوانید که بزرگترین لذتش انتخاب بهترین میوه ها و سبزیجات تازه از فروشگاه مواد غذایی هر روز صبح است - اما در صورت عدم وجود چنین اتفاقی، آماده سازی غذا واقعاً جواب نمی دهد. نباید به اندازه همه اینها پیچیده باشد. به سادگی برنامه ریزی کنید که در طول هفته غذایی را آماده کنید (یا آن را در مایکروویو گرم کنید). شما در حال آماده سازی خود برای موفقیت هستید (و احتمالاً مقداری پول پس انداز می کنید) اگر برخی از گزینه های غنی از مواد مغذی را در دسترس داشته باشید به جای اینکه در زمان غذا خوردن به سرعت عمل کنید.

2. آب خود را بنوشید.
چه همیشه یک پارچ پلاستیکی غول‌پیکر را با خود حمل کنید و چه ترجیح می‌دهید وقتی زمان پر کردن لیوان‌تان است کنار آشپزخانه تاب بخورید، واقعاً نمی‌توانیم به اندازه کافی روی این موضوع تأکید کنیم - آب خود را بنوشید. بدن شما بدون آن نمی تواند کار کند. آب به شما کمک می کند تا دمای بدن را در حالت طبیعی نگه دارید، مفاصل خود را روغن کاری و بالشتک کنید، از نخاع محافظت کنید و مواد زائد را از بین ببرید. ننوشیدن آب کافی حتی می تواند باعث تفکر نامشخص یا بدخلقی شود – که هیچ کدام به شما کمک نمی کند در طول روز انتخاب های سالمی داشته باشید.

برای پیگیری میزان مصرف آب خود به کمک نیاز دارید؟ ویجت Garmin Hydration Tracking را امتحان کنید تا به شما در نظارت بر مایعات خود کمک کند.

3. صبحانه خود را بخورید.
آیا تا به حال معلم دبستانی داشته اید که در روزهایی که تست های مهمی دارید (بارها و بارها) به شما یادآوری کند که صبحانه سالم بخورید؟ آن موقع مهم بود و هر روز هم مهم است. شروع روز خود با پروتئین بدون چربی، غلات کامل، و ویتامین ها و مواد مغذی موجود در میوه ها و سبزیجات، ذهن و بدن شما را به حرکت در می آورد و لحن مناسبی را برای بقیه روزتان تنظیم می کند.

4. بدن خود را حرکت دهید.
بزرگسالان باید حداقل 2 ساعت و 30 دقیقه در هفته فعالیت بدنی داشته باشند (و کودکان و نوجوانان به 60 دقیقه یا بیشتر در روز نیاز دارند). اگر سطح راحتی شما در اینجا نیست، لازم نیست چیز شدیدی باشد - شاید سعی کنید با پنج پیاده‌روی 30 دقیقه‌ای در طول هفته شروع کنید. برای اینکه مطمئن شوید طبق برنامه هستید، ساعت هوشمند گارمین شما می‌تواند زمان صرف شده برای ورزش را با استفاده از ویژگی دقیقه شدت ردیابی کند.

5. تنقلات سالم بخورید.
وقتی شکم شما بین وعده های غذایی شروع به غرغر می کند وسوسه انگیز است که به چیپس سیب زمینی برسید، اما سعی کنید به یاد داشته باشید که میان وعده ها در حفظ سطح انرژی شما در طول روز مهم هستند. آکادمی تغذیه و رژیم غذایی توصیه می کند از دو یا چند گروه غذایی MyPlate انتخاب کنید: غلات، میوه ها، سبزیجات، لبنیات و پروتئین.