سوئیچ قایق گارمین

۲۷ بهمن ۱۴۰۰
سوئیچ قایق گارمین جدید ویژگی های سوئیچینگ دیجیتال ممتاز را برای قایقرانان بیشتری نسبت به قبل ارائه می دهد
راه حل سوئیچینگ دیجیتال یکپارچه مجهز به EmpirBus وابستگی به دکمه ها و سوئیچ های فیزیکی را کاهش می دهد و امکان کنترل و عملکرد آسان تر عملکردهای داخلی را فراهم می کند.

بزرگترین و مبتکرترین تولید کننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز سوئیچ قایق گارمین را معرفی کرد، یک راه حل سوئیچینگ دیجیتالی یکپارچه که به طور یکپارچه با نمودار پلاترهای سری Garmin ECHOMAP و GPSMAP برای کنترل و عملکرد آسان تر کار می کند. توابع روی برد سوئیچ قایق گارمین با پشتیبانی از EmpirBus نیاز به سیستم‌های دو عنصری معمولی - جعبه فیوز و سوئیچ‌ها - را جایگزین می‌کند و به قایق‌ها راهی برای مدیریت دیجیتالی انواع عملکردهای الکتریکی داخلی با کنترل حداکثر 20 مدار از طریق نمودار پلاترهای گارمین ارائه می‌دهد.

فن آوری مدرن نسلی از مصرف کنندگان را پرورش داده است که تقریباً در هر جنبه ای از زندگی روزمره خود از فناوری پیشرفته و بصری انتظار دارند. دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین گفت: سوئیچ قایق گارمین از همان سطح فناوری برای قایقرانان استقبال می کند و با ارائه روشی ساده تر و مقرون به صرفه تر برای کنترل و تعامل با عملکردهای کشتی، مستقیماً از روی فرمان، از آن استقبال می کند. راه‌حل سوئیچینگ دیجیتال ما به قایق‌ها اجازه می‌دهد تا انواع عملکردهای داخلی را از طریق نمودار پلاتر خود مدیریت کنند، از چراغ‌ها و بوق‌ها گرفته تا پمپ‌های آب چاه زنده، که ارزشی استثنایی برای کسانی است که به دنبال یک تجربه قایق پیشرفته هستند.

یک مرکز فرماندهی کاملا یکپارچه

قایق‌ها با ارائه کنترل 20 مدار خروجی و 7 ورودی حس، می‌توانند چراغ‌ها را کم‌نور کنند، چراغ‌ها را روشن و خاموش کنند، بوق‌ها را کار کنند و حتی پمپ‌های آب چاه زنده را با تایمر داخلی تنظیم کنند تا ماهی را زنده نگه دارد. ورودی ها همچنین می توانند به راحتی از نمودار نمودارها برای جمع آوری داده ها در مورد ولتاژ باتری قایق، عملکرد پمپ آب و غیره مدیریت شوند.

با قایق هماهنگ باشید

قایق‌رانان می‌توانند اطلاعات مهم در مورد سوخت، آب شیرین، آب خاکستری، آب سیاه و چاه زنده خود را با تشخیص فرستنده مخزن داخلی و کالیبراسیون که می‌تواند برای اندازه مخزن تنظیم شود، حفظ کنند. سوئیچ قایق گارمین می تواند تا چهار مخزن را کنترل کند، به قایقرانان کمک می کند تا سطح سوخت و مصرف سوخت را تنظیم کنند، یا مراقب نگه داشتن مخازنی باشند که باید تخلیه شوند.

راه اندازی ساده شده

سوئیچ قایق گارمین در حین نصب نیازی به ابزارها و پیکربندی های تخصصی ندارد، به این معنی که قایقرانان زمان کمتری را صرف راه اندازی سیستم خود و زمان بیشتری برای لذت بردن از آب می کنند. به لطف سیم های پرنده 18 اینچی و دسته سیم های داخل جعبه، سیستم سوئیچ قایق گارمین نیاز به خرید قطعات اضافی را از بین می برد و می توان به راحتی به قایق سیم کشی کرد. پس از نصب، یک صفحه سوئیچینگ به طور خودکار به نمودار پلاتر اضافه می شود تا قایقرانان بتوانند سوئیچ ها را در یک رابط کاربری آسان قرار داده، نامگذاری و حذف کنند. به علاوه، سیم‌کشی هر کانال دارای کد رنگی و برچسب‌گذاری شده با عملکرد کانال برای وضوح و راحتی بیشتر است.

گارمین/نمایندگی گارمین/فروشگاه گارمین/محصولات گارمین