تغذیه سالم و احساس خوب با ساعت گارمین

۰۳ اسفند ۱۴۰۰
وقتی صحبت از خوب غذا خوردن، سالم ماندن و فعالیت بدنی به میان می‌آید، «یک اندازه مناسب برای همه» وجود ندارد – چیزی که برای دیگران مناسب است ممکن است برای بدن یا سبک زندگی شما مناسب نباشد. خوشبختانه، با ترکیبی از Health API از Garmin® و پلتفرم آینده Laurel NutriLab، می‌توان از فناوری پوشیدنی برای داشتن کیک و خوردن آن استفاده کرد.

تغذیه سالم و احساس خوب
Laurel NutriLab یک شرکت مواد غذایی تایوانی است که بر سلامت و تغذیه متعادل تمرکز دارد. در سال‌های اخیر، آنها با دانشگاه پزشکی همکاری کرده‌اند تا یک کارآزمایی بالینی در مورد تأثیر مصرف پروتئین انجام دهند که نتیجه آن ثابت کرد که مصرف روزانه باید حداقل به ۱.۲ گرم در کیلوگرم برای هر نفر برسد تا توده عضلانی بدن حفظ شود. با استفاده از این اطلاعات، Laurel NutriLab "Nutri-Soup" را طراحی کرد که ترکیبی سالم از پروتئین و فیبر است تا به اندازه کافی این میزان مصرف مورد نیاز را برآورده کند.

مرحله بعدی پلتفرم Line@ است. در جایی که اطلاعات مربوط به سبک زندگی و بدن قبلاً از طریق پرسشنامه جمع‌آوری شده است، Line@ در عوض با Garmin Health API برای اندازه‌گیری تناسب اندام، بیومتریک و فعالیت ادغام می‌شود.

پوشیدنی‌های گارمین مدت‌هاست که کاربران را قادر می‌سازد اطلاعات کلیدی در مورد سلامت و عادات خود بیابند، از نظارت بر سلامت در تمام روز برای یک سبک زندگی فعال گرفته تا سنسور Pulse Ox2 که اشباع اکسیژن خون را اندازه‌گیری می‌کند تا استرس و ردیابی تنفس تا ویژگی Body Battery™ برای مشاهده سطح انرژی بدن در طول روز این عناصر و موارد دیگر این امکان را فراهم می کند تا با استفاده از داده هایی که مختص شماست، تصمیمات آگاهانه ای در مورد زندگی روزمره خود بگیرید. با وارد کردن معیارهایی مانند مصرف کالری روزانه، گام‌ها یا مسافت پیاده‌روی و همچنین ضربان قلب و عادات ورزشی، می‌توان توصیه‌های غذایی را برای کاربر تنظیم کرد.

یکی از نمایندگان Laurel NutriLab درباره موضوع همکاری با گارمین توضیح داد: «Garmin Health نقش مهمی در این خدمات دارد. با داده های Garmin Health، ما می توانیم به سرعت و با دقت توصیه های شخصی را به اعضای خود ارائه دهیم. از تیم Garmin Health برای کمک در ارائه این اطلاعات و همچنین نظرات آنها در مورد عملکردهای گسترده تشکر می کنیم.

آینده غذا و تغذیه
همکاری بین Garmin و Laurel NutriLab به این معنی است که با مقیاس هوشمند Index™ S2 می توان اطلاعات بدن مصرف کننده از جمله وزن بدن، چربی بدن، توده عضلانی، BMI، توده استخوان و موارد دیگر را به دست آورد. با داده های Garmin Health API، کاربران می توانند رژیم غذایی روزانه خود را مطابق با هدف شخصی خود برنامه ریزی کنند، خواه خودشان آشپزی کنند یا بیرون غذا بخورند. این، همراه با ویژگی‌های سلامت و فعالیت هوشمند پوشیدنی‌های گارمین، به این معنی است که یافتن تعادل ممکن است - برای تغذیه، سبک زندگی و سلامت کلی.


گارمین ورزشی/گارمین ساعت/پروفایل ورزشی /ورزش ساعت/منو ساعت گارمین/طریقه استفاده گارانتی گارمین/آموزش ساعت ورزشی گارمین/آموزش گارمین/معنی پروفیل های ورزشی گارمین/ مدیر فروش گارمین/اصطلاحات گارمین/اختصاصی گارمین/آموزش ورزش گارمین/گارمین /چگونه از گارانتی GARMIN گارمین استفاده کنم/گارمین تکتیکس دلتا سولار/گارمین ساعت پروفایل/جی پی اس گارمین /جی پی اس دستی گارمین/گارمین استور/گارمین کالا /نمایندگی GARMIN /گارمین مغازه /گارمین نماینده /گارمین تاجیک/گارمین خانم تاجیک /GARMIN شیرمحمدی /گارمین دفتر فروش/گارمین ایران /گارمین اصلی /گارانتی اصلی گارمین/گارانتی نمایندگی گارمین / گارمین قیمت / لیست قیمت محصولات گارمین/لیست محصولات گارمین/قیمت گارمین/قیمت ساعت گارمین/ GARMIN ورزشی/ GARMIN ساعت/ GARMIN ورزشی / GARMIN ساعت/منو ساعت GARMIN /طریقه استفاده ساعت GARMIN /آموزش ساعت ورزشی GARMIN /آموزش GARMIN /معنی پروفیل های ورزشی GARMIN / GARMIN /اصطلاحات GARMIN /لوازم جانبی GARMIN /آموزش ورزش GARMIN / GARMIN معنی/چگونه از GARMIN استفاده کنم/ GARMIN تکتیکس دلتا سولار/ GARMIN ساعت پروفایل/جی پی اس GARMIN /جی پی اس دستی GARMIN / GARMIN ایران/ GARMIN تهران/نمایندگی GARMIN / ‘HVLDK ;HGH / ‘HVLDK HSJ,V / خرید و قیمت محصولات گارمین