چگونه کامیون داران می توانند در حین حرکت با گارمین فعال تر شوند

۰۵ اسفند ۱۴۰۰
مربی تناسب اندام و تغذیه مارک روهد مشاور رسمی تناسب اندام کامیون داران و سفیر برند گارمین است. Rohde بیش از 26 سال دانش در صنعت تناسب اندام و همچنین انبوهی از تجربه مربیگری را به ارمغان می آورد. علاوه بر این، مارک درک زیادی از دنیای حمل و نقل و چالش های تناسب اندام دارد که رانندگان کامیون در سراسر جهان روزانه تجربه می کنند. امیدواریم از وبلاگ مهمان او در زیر لذت ببرید.
تعداد رانندگان کامیون با مشکلات بهداشتی نگران کننده است. مطالعات در آلمان نشان می دهد که 41 درصد از رانندگان کمردرد و 22 درصد اضافه وزن یا اضافه وزن دارند. علاوه بر این، 14 درصد در مفاصل خود مشکل دارند و برخی نیز مشکلاتی مانند بیماری قلبی و بیماری های روانی را تجربه می کنند. بیایید این را به عنوان یک زنگ بیدارباش جدی برای همه کامیون داران در آنجا در نظر بگیریم! من به عنوان یک مربی حرفه ای تناسب اندام، قبلاً با سازندگان کامیون برای بهبود سلامت و تناسب اندام رانندگان کامیون از طریق فیلم های آموزشی آنلاین کار کرده ام. با راه اندازی Instinct® 2 – dēzl™ Edition، یک پوشیدنی تناسب اندام که به طور خاص برای کامیون داران طراحی شده است، اکنون می توانیم قدمی فراتر برداریم و با این مشکلات سلامتی مبارزه کنیم.

بر اساس تجربه من در کار با رانندگان کامیون، بسیاری برای حفظ سلامتی خود در حین رانندگی ساعت‌ها در روز تلاش می‌کنند. بیایید با آن روبرو شویم: زندگی یک کامیون دار حرفه ای مملو از استرس، کمبود خواب و مسئولیت زیادی است. به علاوه، کابین کامیون اغلب از نظر فضا محدود است و بیشتر اوقات بدن شما ساعت‌ها در یک موقعیت غیرطبیعی و نشسته گیر می‌کند. این متأسفانه می تواند منجر به مشکلات کمردرد و افزایش وزن شود. علاوه بر این، زمان غذا خوردن شما کاملاً با زمانی که در حال رانندگی و بارگیری یا تخلیه محموله خود هستید تعیین می شود. تلاش برای قرار دادن بازدید از باشگاه در برنامه خود واقع بینانه نیست و بنابراین بسیار آسان است که در الگوی رانندگی، خوردن، خوابیدن و تکرار قرار بگیرید. برای بسیاری، اینها مواد بهینه برای سلامتی و تندرستی نیستند. خوشبختانه، راه‌هایی وجود دارد که می‌توانید بدون ایجاد بار کاری اضافی، موقعیت را به نفع خود مدیریت کنید.

راه حل کوچک با تأثیر بزرگ
اخیراً توانستم Instinct® 2 dēzl™ Edition، اولین ساعت هوشمند کامیونداران از Garmin را آزمایش کنم. با هدف بهبود سلامت و رفاه رانندگان کامیون و همچنین ارائه ویژگی هایی برای ساده کردن زندگی روزمره در جاده تا حد امکان. اول از همه، این زیبایی سیاه ناهموار است ... بسیار ناهموار! ساخته شده تا مطابق با استاندارد نظامی 810 برای مقاومت در برابر ضربه و حرارت. به علاوه، صفحه‌نمایش ضد خش با شیشه‌های تقویت‌شده از آسیب‌های ناشی از بارگیری یا تخلیه کامیون‌تان محافظت می‌کند. گارمین می‌داند که شما برای مدت طولانی در جاده هستید، به همین دلیل است که این ساعت هوشمند در حالت ساعت هوشمند، عمر باتری فوق‌العاده‌ای تا ۲۸ روز دارد. همچنین دارای بند سیلیکونی ضد تعریق است تا بتوانید آن را در روز و شب بپوشید.

اکنون به مهمترین بخش می پردازیم. Instinct® 2 – dēzl™ Edition معیارهای مهم سلامتی را ارائه می دهد و مطابق با نیازهای سبک زندگی حمل و نقل باربری ساخته شده است. ضربان قلب، سطح استرس، باتری بدن (میزان انرژی که برای روز باقی می‌ماند)، گام‌های روزانه، کالری‌های سوزانده شده و موارد دیگر را بررسی می‌کند. حتی خواب شما را اندازه گیری می کند تا به راحتی متوجه شوید که آیا استراحت شبانه خوبی داشته اید یا خیر. آن را به عنوان یک رایانه اضافی روی برد، اما برای بدن خود ببینید. بنابراین، اگر روی ساعت متوجه شدید که سطح استرس شما خیلی زیاد است، به عنوان مثال، ساعت توصیه می کند یک دقیقه برای انجام یک تمرین تنفس کوتاه وقت بگذارید تا آن استرس را کاهش دهید. درست مانند اگر دمای روغن کامیون شما خیلی بالا باشد، باید آن را نیز راحت کنید.

این معیارها با اکثر پوشیدنی‌های گارمین استاندارد است، اما از دیدگاه من به‌عنوان یک مربی و تلاش برای بهبود سطح تناسب اندام شما، من واقعاً تمرینات داخلی استراحت کوتاه را که به‌طور خاص برای کامیون‌داران طراحی شده‌اند، دوست دارم! در گارمین آن‌ها می‌دانند که استراحت‌های شما کوتاه است و می‌تواند در هر نقطه از روز باشد، بنابراین باید از آن‌ها نهایت استفاده را ببرید. فقط ساعت را با برنامه گوشی هوشمند dēzl جفت کنید و می توانید آموزش های رایگان برای تمرینات سریع که در زمان استراحت استاندارد مناسب است را مشاهده کنید. آنها ماهیچه های شما را تکان می دهند و شکل می دهند، قدرت پشت شما را بهبود می بخشند، مفاصل شما را انعطاف پذیرتر می کنند و کالری اضافی می سوزانند. این ورزش‌ها زمان زیادی را نمی‌گیرند، اما زمانی که برای مدت طولانی در وضعیت نشسته هستید، برای بدن شما ضروری هستند. من نمی توانم به اندازه کافی تاکید کنم که این موضوع برای کامیون داران چقدر مهم است. درست مانند کامیون شما. عدم نگهداری به بدن شما آسیب می رساند. مطمئنا، سازگاری با سبک زندگی سالم‌تر آسان نیست، بنابراین ساعت به شما یادآوری‌هایی برای استراحت و ورزش می‌دهد تا در صورت امکان شما را در حرکت نگه دارد.
ویژگی های کلیدی
Instinct® 2 – dēzl™ Edition به معنای واقعی کلمه مملو از ویژگی های خلاقانه ای است که می تواند به رانندگان در جاده کمک کند. در اینجا بهترین انتخاب های من از ویژگی های کلیدی نظارت تمام روز برای رانندگان حرفه ای کامیون آورده شده است:

ضربان قلب 1 - بینشی از سلامت شخصی شما می دهد و می تواند به شما کمک کند شدت ورزش مناسب را برای بدن خود کشف کنید.
نظارت بر خواب – تفکیک کامل مراحل خواب که بینش هایی را برای استراحت بهتر در جاده فراهم می کند
باتری بدن - به مدیریت سطوح انرژی شخصی شما در تمام ساعات شبانه روز کمک می کند. این به شما امکان می دهد بدانید که آیا برای اقدام آماده هستید یا نیاز به انجام آن آسان دارید.
سطح استرس - میزان استرس خود را در پشت فرمان، در هنگام ترافیک یا حتی هنگام خواب کنترل کنید
تنفس - نشان دهنده آمادگی جسمانی شماست. افراد تناسب اندام تمایل به تنفس کمتری دارند.
هیدراتاسیون - آیا در طول روز به اندازه کافی نوشیدنی می نوشید؟ از مزایای هیدراته ماندن می توان به محافظت از مفاصل، حذف مواد زائد، کاهش وزن و موارد دیگر اشاره کرد.
پالس Ox2 - درصد خون اکسیژن دار موجود در خون شما را تخمین می زند. این مقدار می تواند تحت تأثیر ارتفاع، فعالیت و سلامت فرد باشد.
داشتن تمام این معیارهای سلامتی به راحتی در دسترس شما، ۲۴ ساعت شبانه روز، به شما کمک می کند تا تصویر واضح تری از سلامت خود برای درک عمیق تر در مورد توان خروجی فردی خود و همبستگی با اهداف حرکتی هدفمند خود به شما ارائه دهد. علاوه بر این نکات، می‌توانید ساعت را با برنامه Garmin Connect جفت کنید که تمام آمار و فعالیت‌های روزانه شما را به داشبوردی واضح روی گوشی شما تبدیل می‌کند.

اما موارد بیشتری وجود دارد:

برای راحتی نهایی، از پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay از ساعت هوشمند استفاده کنید تا سریعاً از خطوط پرداخت در ایستگاه پر کردن استفاده کنید.
توقف‌های خود را در طول مسیر با استفاده از تایمرهای استراحت روزانه همراه با اعلان‌ها برنامه‌ریزی کنید تا مطمئن شوید از زمان خود از صندلی راننده حداکثر استفاده را می‌کنید.
برای مشاهده تایمرهای برنامه ریزی استراحت، معیارهای سلامتی و پیشنهادات سلامتی، مستقیماً روی صفحه ناوبری با وضوح بالا، ساعت هوشمند را با هر یک از ناوبری نشسته باربری سری dēzl LGV Garmin جفت کنید.
منتظر چی هستی؟
اگر یک کامیون دار هستید که به دنبال حفظ یا شروع یک سبک زندگی سالم هستید، من به شدت نسخه Instinct® 2 – dēzl™ Edition را توصیه می کنم. برای جمع بندی مجدد، در اینجا 3 نکته کلیدی در مورد این پوشیدنی جدید آورده شده است:

معیارهای سلامتی شما را از مچ دست پایش می کند
یادآوری‌های استراحت و ورزش را ارسال می‌کند تا در صورت امکان حرکت شما را حفظ کند
به تمرینات استراحت کوتاه دسترسی می دهد - که به طور خاص برای کامیون داران طراحی شده است
علاوه بر این، دارای بسیاری از ویژگی های دیگر است که می توانید در طول زندگی کاری روزانه و زمانی که از کابین دور هستید از آنها بهره مند شوید. در این مواقع، سلامتی و مراقبت از خود بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد و بدن شما به اندازه کامیون شما یک ماشین است.
گارمین ورزشی/گارمین ساعت/پروفایل ورزشی /ورزش ساعت/منو ساعت گارمین/طریقه استفاده گارانتی گارمین/آموزش ساعت ورزشی گارمین/آموزش گارمین/معنی پروفیل های ورزشی گارمین/ مدیر فروش گارمین/اصطلاحات گارمین/اختصاصی گارمین/آموزش ورزش گارمین/گارمین /چگونه از گارانتی GARMIN گارمین استفاده کنم/گارمین تکتیکس دلتا سولار/گارمین ساعت پروفایل/جی پی اس گارمین /جی پی اس دستی گارمین/گارمین استور/گارمین کالا /نمایندگی GARMIN /گارمین مغازه /گارمین نماینده /گارمین تاجیک/گارمین خانم تاجیک /GARMIN شیرمحمدی /گارمین دفتر فروش/گارمین ایران /گارمین اصلی /گارانتی اصلی گارمین/گارانتی نمایندگی گارمین / گارمین قیمت / لیست قیمت محصولات گارمین/لیست محصولات گارمین/قیمت گارمین/قیمت ساعت گارمین/ GARMIN ورزشی/ GARMIN ساعت/ GARMIN ورزشی / GARMIN ساعت/منو ساعت GARMIN /طریقه استفاده ساعت GARMIN /آموزش ساعت ورزشی GARMIN /آموزش GARMIN /معنی پروفیل های ورزشی GARMIN / GARMIN /اصطلاحات GARMIN /لوازم جانبی GARMIN /آموزش ورزش GARMIN / GARMIN معنی/چگونه از GARMIN استفاده کنم/ GARMIN تکتیکس دلتا سولار/ GARMIN ساعت پروفایل/جی پی اس GARMIN /جی پی اس دستی GARMIN / GARMIN ایران/ GARMIN تهران/نمایندگی GARMIN / ‘HVLDK ;HGH / ‘HVLDK HSJ,V / خرید و قیمت محصولات گارمین