نکات ایمنی برتر در اسکی بک کانتری از یک راهنمای حرفه ای

۲۸ اسفند ۱۴۰۰
مایک هتروپ، عضو سابق تیم اسکی ایالات متحده، با بزرگ شدن در مسابقات اسکی مغول، به زندگی در محدوده عادت کرده بود. با این حال، هنگامی که یک ACL پاره شده به حرفه مسابقه‌ای حرفه‌ای خود پایان داد، در فیلم The Blizzard of Aahhh بازی کرد - فیلمی که به‌خاطر معرفی مفهوم اسکی شدید به مخاطبان جریان اصلی شهرت دارد. که شعله‌ور سفر مادام‌العمر کوهستانی بزرگ و اسکی خارج از محدوده بود.

اگرچه هتروپ فیلم را با پیمایش ماهرانه در رودخانه‌های باریک و شیب‌های شیب‌دار شامونی در فرانسه پایان داد، اما در پشت صحنه متوجه شد که «بدون راهنما در آنجا کار ندارد» و همین امر او را تشویق کرد تا آموزش‌های ایمنی و گواهینامه‌های مناسب را برای تبدیل شدن به یک راهنما دریافت کند. راهنمای اسکی او اکنون 22 سال است که در شغل راهنمایی مشغول است و سفرهای کلبه ای را در سراسر ایالات متحده و اروپا رهبری کرده است.

هاتروپ هر بار که سفری را راهنمایی می‌کند، یک ارتباط‌دهنده ماهواره‌ای InReach® را به همراه دارد و برخی از نکات خود را برای آماده شدن در مناطق دورافتاده با گارمین در میان می‌گذارد.

با وجود اینکه همه ما داستان هایی از اشتباهات وحشتناکی در کشور شنیده ایم، اکثر ما در مورد سفرهای خودمان خوشبین هستیم - این اتفاقات برای افراد دیگر اتفاق می افتد. با این حال، اگر یک قدم به عقب برداریم، متوجه می شویم که دیگران در واقع ما هستند.

از آنجایی که بسیاری از آن حوادث احتمال کمی دارند، آنها را می نویسیم و برای آنها آماده نمی شویم. و اگر انصاف داشته باشیم، اگر برای هر مشکلی که در کشور عقب می‌افتد آماده می‌شدید، آنقدر وسایل حمل می‌کردید که نمی‌توانید حرکت کنید، چه برسد به اینکه از اسکی لذت ببرید. بنابراین، مقدار مناسب وسایل برای آوردن چقدر است؟ من از ریختن کل محتویات بسته خود در این صفحه خودداری می کنم. درعوض، من بینشی ارائه خواهم داد تا به شما کمک کند در مورد وسایل ایمنی که باید در سفرهای خود در کشور خود استفاده کنید فکر کنید. به طور خلاصه، مشکلات کم احتمالی که من سعی می کنم برای آنها آماده شوم، مشکلاتی هستند که پیامدهای بالایی نیز دارند و بداهه دادن راه حل آسان نیست.

زمانی که صحبت از حضور در منطقه خلوت به میان می‌آید، باید برای خطر بهمن آماده باشید و از آن آگاه باشید. آموزش بهمن و آوردن ابزارهای مورد نیاز - چراغ، بیل و کاوشگر - ضروری است و بسیاری از آنها ایمنی خود را با کیسه هوا افزایش می دهند. با این حال، دو سوم از تمام تصادفات در مناطق عقب نشینی مربوط به بهمن نیست، و تنها تعداد کمی از ما آموزش داریم یا حتی تجهیزات یا لوازمی برای مقابله با آن موقعیت ها به همراه داریم. در زیر، من بر چگونگی آماده شدن برای 66٪ دیگر از حوادث در کشور تمرکز خواهم کرد.

کیت تعمیر. من تمایل دارم مواردی را بگنجانم که مشکلاتی را که در غیر این صورت مانع بازگشت من به ماشین می‌شوند را برطرف می‌کنند و سپس سعی می‌کنم در مورد چیزهایی که ممکن است باعث درد می‌شوند اما من را از حرکت بازدارند، بداهه بگویم. به عنوان مثال، من یک سبد چوب اضافی با خود نمی‌آورم، حتی اگر آنها سبک باشند، زیرا از دست دادن یک سبد صرفاً یک ناراحتی است. من را از بازگشت به ماشین باز نمی دارد. من می توانم یک سبد موقت با شاخه ها و نوار چسب بسازم. با این حال، اگر یک صحافی در شرایط پودری عمیق از اسکی خارج شود، رفتن به سربالایی تقریبا غیرممکن خواهد بود، بنابراین من اپوکسی لوله کش، هلیکویل و پیچ های اضافی را به همراه دارم که به من امکان می دهد یک صحافی را دوباره نصب کنم.

جعبه کمکهای اولیه. آنچه در جعبه کمک های اولیه خود حمل می کنید تا حدی به آموزش شما بستگی دارد. به عنوان اولین پاسخ دهنده در Wilderness، چیزی که من حمل می کنم با آنچه که یک EMT یا یک پزشک ممکن است به همراه داشته باشد متفاوت است. بیشتر فوریت های پزشکی تور اسکی زخم های سرماخوردگی، ارتوپدی یا باز هستند. بنابراین حتی اگر آموزش پزشکی ندارید، باید بتوانید خونریزی را متوقف کنید، مفصل آسیب دیده یا استخوان شکسته را آتل کنید و بتوانید کسی را گرم نگه دارید. باندها، باندهای پروانه ای یا Steri-Strips و مقداری گاز باید به شما کمک کنند تا اکثر خونریزی ها را متوقف کنید، و می توانید یک آتل را با میله های اسکی، پروب، بیل، لایه های اضافی و تسمه های اسکی یا طناب لوازم جانبی بسازید.

گرم ماندن بین راه‌انداز آتش‌نشانی، یک گونی کوچک بیوی و مقداری دانش، باید بتوانید یک سرپناه بسازید و کسی را گرم نگه دارید. زیرا حتی اگر آماده باشید، باز هم ممکن است شب‌هایتان را از دست بدهید. شاید در برف عمیق اسکی را از دست داده باشید یا یک اورژانس پزشکی داشته باشید و یکی از اعضای حزب شما نتواند حرکت کند. لازم نیست راحت باشید، اما اگر مجبورید یک شب را بیرون بگذرانید، باید بتوانید زنده بمانید و تمام ارقام خود را حفظ کنید. شما به راهی نیاز دارید تا از باد خارج شوید و خود را از سرما عایق کنید، بنابراین یاد بگیرید که یک پناهگاه اضطراری حفر کنید. آن‌ها فوق‌العاده گرم هستند و ساخت آن‌ها آسان است، و می‌توانید با استفاده از وسایلی که معمولاً در یک تور یک روزه می‌آورید، یکی بسازید. و به جای آوردن یک پد سبک برای عایق کاری که فضا را اشغال می کند و وزن اضافه می کند، یک ابزار چندگانه با اره انتخاب کنید تا بتوانید شاخه های درختان را ببرید تا خود را از برف عایق کنید.