ساعت جدید گارمین محصول سال ۲۰۲۲ از سری فنیکس FENIX

۲۹ اسفند ۱۴۰۰
ساعت گارمین فنیکس ۷ GARMIN FENIX ۷ Series

سری هفتم از ساعت های محبوب فنیکس با تحولاتی اساسی نسبت به سری ششم ، در سال ۲۰۲۲ معرفی شده . طراحی این ساعت نسبت به مدل قبلی زیباتر شده و دیگر از پیچ های دور صفحه خبری نیست . ساعت فنیکس (سری۷) Garmin Fenix ۷ Series برای اولین بار در فنیکس ها دارای صفحه نمایش لمسی Touch Screen  است . به این صورت که میتوانید در هنگام نیاز صفحه لمسی را فعال و غیر فعال کنید . شارژ خورشیدی و صفحه نمایش سافایر و لمسی همزمان درساعت های فنیکس ۷ عرضه شده . در مدل های  Fenix ۷X فنیکس ۷ایکس یک عدد چراغ قوه ال ای دی LED Flashlight  اضافه شده که در مواقع ضروری بسیار کاربرد دارد .
همچنین مدل جدید این فنیکس دارای قابلیت نمایش نقشه های مخصوص اسکی و پیست های اسکی دنیاست . تمامی ساعت های سری ۷ فنیکس دارای سنسور های جی پی اس GPS  و گلوناس وگالیله و MULTI-FREQUENCY POSITIONING و ضربان قلب روی مچ دست و پالس اکسیمتر PULSE OX BLOOD OXYGEN SATURATION MONITOR و ارتفاع سنج بارومتریک و قطب نما و ژیروسکوپ و شتاب سنج و دماسنج میباشند .
سازگار با گوشی های اندرویدی و تمامی آیفون ها هستند .
گارمین فنیکس ۷ ایکس سولار سافایر با بند سیلیکون با  سه رنگ ارائه شده . دارای چراغ قوه است .بند این ساعت  ۲۶ میلیمتری است . جنس دور صفحه این ساعت تیتانیوم با پوشش DLC  است .
fenix ۷X Sapphire Solar Carbon Grey DLC Titanium with Black Band PART NUMBER ۰۱۰-۰۲۵۴۱-۱۱
خاکستری با بند سیلیکونی مشکی(بدنه تیتانیوم)
fenix ۷X Sapphire Solar Mineral Blue DLC Titanium with Whitestone Band PART NUMBER ۰۱۰-۰۲۵۴۱-۱۵
آبی با بند سیلیکونی سفید (بدنه تیتانیوم)
fenix ۷X Sapphire Solar Black DLC Titanium with Black Band PART NUMBER ۰۱۰-۰۲۵۴۱-۲۳
مشکی با بند سیلیکونی مشکی (بدنه تیتانیوم )