ساعت گارمینfenix 7 خود را بروزرسانی کنید

۰۲ فروردین ۱۴۰۱

یک ساعت گارمین Garmin Fenix 7 یاGarmin Epix جدید خریده اید ؟ ابتدا آن را به روز کنید.

به روز رسانی گارمین


یک ساعت گارمین Garmin Fenix 7 یاGarmin Epix جدید خریده اید ؟ ابتدا آن را به روز کنید.

اگر به اندازه کافی در این سایت بوده اید، می دانید که یکی از اهداف من کاهش تعداد انواع پیام هایی است که در صندوق ورودی من قرار می گیرند. 

و در حال حاضر، رایج‌ترین پیام‌هایی که من هر روز در سایت و YouTube دریافت می‌کنم این است: «چرا Garmin Fenix 7 من تمام ویژگی‌هایی را که در مورد آن صحبت کردید را از دست داده است؟». به ویژه توانایی پیکربندی فیلدهای داده از تلفن، استقامت و سایر عملکردهای پیشرفته تر. این ویژگی‌ها برای افرادی که به تازگی ساعت خود را برای اولین بار روشن کرده‌اند کاملاً از دست رفته است.

و دلیل آن ساده است: ساعت جدید شما در واقع کمی قدیمی است. و با آن، سیستم عامل قدیمی روی آن قرار دارد. فریمور واقعا قدیمی مانند… سیستم عامل سال گذشته در آن (بسیار مهم).

به عنوان مثال ساعت  Fenix 7 را که یک هفته یا بیشتر خریدم، در نظر بگیرید. سیستم عاملی که روی آن وارد شد نسخه 6.55 بود. به طور کلی، این آن را در بازه زمانی نوامبر قرار می دهد. که از قضا همان بازه زمانی است که گارمین قبلاً ساعت های گارمینFenix 7 را در خط مونتاژ تولید می کرد.


برخی از افراد نیز واحدهایی با سیستم عامل قدیمی تر 5.35 دریافت می کنند. پس مشکل اینجا چیست؟

سیستم عامل فعلی تولید فعلی سری GarminFenix 7/GarminEpix 7.24 از امروز است.

هنگامی که garminFenix 7/garminEpix در 18 ژانویه منتشر شد معرفی شد، نسخه تولیدی 7.20 بود. تفاوت بین 6.55 و 7.24 قابل اغراق نیست. در آنجا اقیانوس وسیعی از تغییرات وجود دارد. مانند تماشای یکی از آن عکس‌ها به مدت 20 سال در ویدیوهای YouTube . و گارمین حتی سیستم عامل اصلی ساعت را کنار می‌گذارد، شامل نسخه‌های به‌روزشده بی‌سیم (مانند ANT/BLE) و نسخه‌های میان‌افزار حسگر نوری HR، و همچنین بیت‌های چیپ‌ست GPS نمی‌شود.

اکنون، معمولاً اتفاقی که می افتد این است که پس از جفت کردن آن با تلفن خود از طریق بلوتوث، گارمین آخرین نسخه سیستم عامل پشت صحنه را با استفاده از بلوتوث دانلود می کند. اما مشکل این است که این به آرامی از بین خواهد رفت. وقتی روی ساعت شما کپی شد، زمانی را پیدا می‌کند که کار زیادی انجام نمی‌دهید (بی سر و صدا پشت میز می‌نشینید) و سپس پیشنهاد نصب سیستم‌افزار را می‌دهد. دیگر در ساعت 2 بامداد سعی و نصب نمی‌کند - در اینجا درباره چرایی آن بیشتر توضیح می‌دهیم . نکته اینجاست که کل این دوره انتظار می تواند برای اکثر مردم بیش از یک روز طول بکشد.

راه سریعتر:
اکنون، در حالی که ساعت شما به آرامی آن به‌روزرسانی را در پشت صحنه دانلود می‌کند، سریع‌ترین راه برای انجام آن این است که از WiFi برای همگام‌سازی اجباری استفاده کنید و سپس به صورت دستی آن را نصب کنید. به جز، این کار نمی کند. به هر حال هنوز نه ببینید، حتی اگر تلفن خود را راه‌اندازی کنید و وای‌فای را پیکربندی کنید، ظاهراً تا زمانی که از نسخه بعدی نرم‌افزار استفاده نکنید، از طریق WiFi با سرورهای Garmin همگام‌سازی نمی‌شود. من امتحان کردم، فقط خطای اتصال می دهد .
درعوض، اگر می‌خواهید رضایت فوری داشته باشید، باید Garmin Express را برای رایانه رومیزی خود ( ویندوز یا مک ) نصب کنید، که سریع‌ترین راه برای به‌روزرسانی موارد است. اما سلام، از طرفی این سریعترین راه برای به روز رسانی نقشه ها نیز هست (زیرا وای فای خود ساعت بسیار کندتر است). پس از نصب، فقط ساعت خود را به رایانه وصل کنید و ظاهر می شود.


سپس، ادامه دهید و آن را به حساب Garmin Connect خود اضافه کنید (از آنجایی که احتمالاً قبلاً آن را با تلفن ایجاد کرده اید). پس از انجام این کار، از شما درخواست می‌کند تا شبکه‌های WiFi را راه‌اندازی کنید، و سپس در نهایت، خاموش می‌شود و همه به‌روزرسانی‌ها را دریافت می‌کند:


از آنجا، آن را از برق جدا کنید و بلافاصله به شما امکان نصب آخرین به‌روزرسانی ارائه می‌شود:


تقریباً پنج دقیقه بعد، و کار شما تمام شد!

به روز رسانی معمولی وای فای:
اکنون، خارج از اولین به روز رسانی به 7.24، می توانید به طور معمول ساعت خود را با استفاده از WiFi و این فرآیند دو مرحله ای تانگو به اجبار به روز کنید. در اینجا چگونه است:

1 دکمه وسط سمت چپ را نگه دارید تا به Settings > Connectivity بروید
2) Wi-Fi را انتخاب کنید
3 سپس Wi-Fi Sync را انتخاب کنید
4 اگر قبلاً یک شبکه Wi-Fi اضافه نکرده اید، از شما می خواهد این کار را انجام دهید.
5 بگذارید همگام شود

اکنون، فرآیند همگام‌سازی WiFi ممکن است چند دقیقه طول بکشد. در صورت تمایل می توانید از آن خارج شوید یا فقط منتظر بمانید. پس از اتمام، می گوید که کامل است. سپس به منوی Software Update برگردید:

1 دکمه وسط سمت چپ را نگه دارید تا به Settings > System برسید.
2  .Software Update. راانتخاب کنید 
3 .Install Now. را انتخاب کنید، و خواهید دید که به روز رسانی نرم افزار آماده نصب است.

اگر نه، نسخه جدیدتری وجود ندارد. معمولاً می‌توانید نسخه فعلی موجود را که در بالای تالارهای گفتگوی گارمین فهرست شده است، بیابید . از زمان نوشتن این مقاله (7 مارس)، ساعت 7.24 است.

اما چرا؟
بنابراین سوال بعدی این است که چرا این شکاف نسخه سیستم عامل رخ می دهد؟ خوب، در عصری که اعلامیه‌های محصول به زمان در دسترس بودن خرده‌فروشی فوری می‌رسد، شرکت‌ها باید محصولات را زودتر از موعد ذخیره کنند. که به نوبه خود به این معنی است که شرکت ها واحدهای مذکور را زودتر از موعد تولید می کنند. در بیشتر موارد برای شرکت‌های بزرگی مانند گارمین، ما ماه‌ها زودتر از زمان برای عرضه‌های خیمه‌ای صحبت می‌کنیم. سایرین مانند اپل و گوپرو یکسان هستند - تولید را به راحتی 1 تا 3 ماه قبل از معرفی محصول شروع می کنندgarmin.

البته، توسعه نرم‌افزار همچنان در میان‌افزار ساعت به پیش می‌رود. باگ‌ها از بین می‌روند، و ویژگی‌ها اصلاح می‌شوند، حتی گاهی اوقات ویژگی‌ها حذف می‌شوند (همانطور که اخیراً برای ساعت دیگری رخ داد). با این حال، همچنین قابل توجه این است که در دنیای متصل به برنامه، خود برنامه نیز به سمت جلو حرکت می کند. بنابراین، در این مورد، ویژگی پیکربندی تلفن جدید برای فیلدها/صفحات داده‌های شما مدت‌ها قبل از راه‌اندازی محصول کار می‌کرد، اما به داشتن یک نسخه خاص Garmin Connect Mobile در همان دوره زمانی بستگی داشت - مانند داشتن دو قطعه پازل منطبق. بنابراین، آخرین Garmin Connect Mobile برای آن ویژگی خاص با سیستم عامل ساعت نوامبر سازگار نیست (اما برای ویژگی‌های بی‌شماری دیگر سازگار است).گارمین

مشکل اینجاست که برخلاف گوپرو و اپل که شما را مجبور به آپدیت سیستم عامل پس از راه اندازی آن می کنند، گارمین این کار را نمی کند. و در حالی که خوب است که آنها شما را مجبور نمی کنند، آنها حتی به شما اشاره یا پیشنهاد نمی کنند که سیستم عامل را به روز کنید. چیزی که همه را گیج می کند. هیچ کس نمی داند که بیش از 4 ماه به روز رسانی و ویژگی های نرم افزار را از دست داده است. اینجا جایی است که گارمین می‌تواند در ابتدا با سمت برنامه بهتر عمل کند (در اکثر موارد وقتی ساعت خود را با تلفن خود جفت می‌کنید). در اینجا آنها می توانند به کاربر یادداشت کنند که سیستم عامل باید به روز شود .همانطور که GoPro، Apple، Samsung و دیگران انجام می دهند. اطلس رهنگار آریا گارمین ایرانGarmin Iran


و ثانیاً، گارمین باید به‌روزرسانی نسخه سیستم‌افزار ساعت را بر حسب درخواست، .آسان. کند. در حال حاضر، به روز رسانی در Garmin-time انجام می شود. که مانند زمان جزیره است، اما بدون نارگیل و نوشیدنی های میوه ای. مطمئناً، در ساعت  garminFenix/garminEpix  می‌توانید بررسی WiFi را در یک منو انجام دهید و سپس برای نصب آن به منوی تنظیمات دیگری بروید، اما بیشتر مردم نمی‌دانند که این تانگوی دو مرحله‌ای را انجام دهند.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران

در حالت ایده‌آل، گزینه دیگری در منوی به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار موجود وجود دارد: به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید . زیرا همانطور که در بالا ذکر شد، انجام یک همگام سازی WiFi به طور موثر همان کار را انجام می دهد، اما پس از آن همچنان نیاز به نصب دستی دارد. اوه، و از آنجایی که ما چیزهایی را می‌خواهیم، اگر اجازه داشته باشم، این در آینده روی همه دستگاه‌های گارمین خواهد بود. بررسی سریع و ساده رضایت فوری از منو که همه چیز به روز است.به همین سادگی.اطلس رهنگار آریا گارمین ایران