برسی وتحلیل تخصصی ساعت هوشمند گارمین لیلی Garmin Lily

۰۹ فروردین ۱۴۰۱
ساعت هوشمند گارمین لیلی Garmin LILY  چه ویژگی هایی دارد ؟
برسی تخصصی و حرفه ای ساعت هوشمند گارمین لیلی
گارمین یک کنترل کننده تناسب اندام جدید راه اندازی کرده است که پیشنهادات برند گارمین  را بیشتر به قلمرو شیک پوشی گسترش می دهد. در ظاهر، ساعت Garmin LILY لیلی ممکن است شبیه به سری Vívomove موجود)از جمله Vívomove Style( به نظر برسد. با این حال، تفاوت های زیادی در مقایسه با آن سری وجود دارد - از جمله جنبه هایی مانند داشتن یک صفحه نمایش هوشمند کامل و همچنین ویژگی های ایمنی/ردیابی. برعکس، عناصری نیز وجود دارد که لیلی ندارد، مانند پرداخت‌های بدون تماس از طریق Garmin Pay، یا ارتفاع سنج فشارسنج برای محاسبه تعداد پله ها
مقایسه Garmin LILY
من و همسرم چند هفته است که از لیلی استفاده می کنیم، هم برای استفاده روزانه و هم برای تمرین. او لیلی کلاسیک را آزمایش کرده است، در حالی که من لیلی اسپورت را آزمایش کرده ام. هر دو یک ساعت هوشمند ورزشی هستند، فقط با مواد مچبند/قاب متفاوت. اما در غیر این صورت همان ویژگی ها / عملکرد.
ویژگی های گارمین Lily
این ساعت‌ها شامل ردیابی فعالیت‌های روزانه (از جمله ردیابی خواب)، سنسور نوری ضربان قلب و همچنین اعلان‌های تلفن هوشمند می‌شوند. از نقطه نظر تمرین، نمایه های ورزشی متعددی برای تمرینات داخلی و خارجی دارد. با این حال، GPS داخلی را شامل نمی شود. اگرچه می تواند از GPS گوشی شما برای ردیابی تمرینات در فضای باز در جایی که می خواهید یک مسیر GPS داشته باشید، استفاده کند. نترسید - من همه این جنبه ها را آزمایش می کنم.
 
بررسی اجمالی سریع:
بهترین راه برای فکر کردن به چیزی مانند ساعت هوشمند لیلیGarmin Lily  یا یک مچبند ردیاب فعالیت روی رگ است یا سری Vivoactive گارمین بدون همه ویژگی‌های پیچیده‌تر. در نهایت، لیلی ابتدا در مورد سبک است، و سپس در ویژگی هایی قرار می گیرد که به احتمال زیاد برای خریداران این ساعت جذاب است. به این معنی که اگر به دنبال کارایی بیشتر هستید، ساعت های گارمین دیگری با همین قیمت دقیقاً وجود دارند که عملکرد بسیار بیشتری دارند. با این حال هیچ کدام به اندازه لیلی کوچک و سبک نیستند.
 
به طور جدی، اغراق کردن اینکه چقدر این ساعت کوچک است سخت است. لیلی گارمین مانند عرض دو بادام زمینی M&M است، و نه یک M&M بادام زمینی:
از نقطه نظر ویژگی ها و مشخصات، در اینجا اصول اولیه در قالب گلوله ای مورد علاقه من وجود دارد:
 
– قیمت 199 دلار برای بند ورزشی و 249 دلار برای بند چرمی
– ساعت هوشمند با ردیابی فعالیت 7×24 برای قدم‌ها/مسافت/کالری
– حسگر نوری HR برای ردیابی ضربان قلب 24×7
– سنسور PulseOx برای ردیابی SpO2 خواب
– ردیابی تنفس/ سرعت تنفس 7×24
- استرس و خواب را به صورت خودکار ردیابی می
کند - ردیابی ورزشی از جمله استفاده از GPS متصل (در داخل GPS ندارد)
- حالت های ردیابی ورزشی شامل دویدن (خارج و تردمیل)، دوچرخه سواری، یوگا، پیاده روی، کاردیو، تنفس، تمرینات قدرتی ، پله پله، بیضوی و شنا در استخر
– نمایش اعلان های گوشی هوشمند و همچنین جزئیاتی مانند قرارهای تقویم و آب و هوا
– دارای ردیابی زنده، از جمله هشدارهای ایمنی و حوادث
- شامل ردیابی سلامت زنان برای هر دو دوره قاعدگی و ردیابی بارداری
- عمر باتری ادعا شده تا پنج روز (شامل اعلان‌های تلفن هوشمند فعال است)
- VO2Max شما را بر اساس داده‌های تمرین ردیابی می‌کند
- شامل ردیابی پله‌ها (بدون ارتفاع سنج هوا)
- آیا شامل اتصال به ANT+ یا تسمه‌های HR هوشمند بلوتوث
نمی‌شود – شامل پخش HR شما از طریق ANT+ یا Bluetooth Smart به برنامه‌ها/دستگاه‌های دیگر (مانند دوچرخه Peloton)
نمی‌شود – شامل پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay
نمی‌شود – شامل ذخیره‌سازی موسیقی نیست/ پخش می شود، اما می تواند موسیقی را در تلفن شما کنترل کند
 
 
 
 
آشنایی اولیه:
Garmin Lily   یک دستگاه کاملاً لمسی است - هیچ دکمه لمسی اختصاصی (مانند کناری) وجود ندارد، با این حال، یک دکمه مجازی در قسمت پایین صفحه نمایش وجود دارد. نحوه دسترسی شما به برخی گزینه های منو و همچنین نحوه .فرار به عقب. است. و به طور خاص، فشار دادن آن ناحیه دکمه دایره ای کوچک باعث ایجاد لرزش سریع نیز می شود. پیمایش کلی رابط کاربری خوب است. من معمولاً به جایی می‌رسم که می‌روم، اگرچه با توجه به اینکه انگشتانم بزرگ‌تر از یک زن معمولی هستند، و این یک نمایشگر کوچک است - گاهی اوقات برخی از من اشتباه می‌کنم. همسر من، که به طور قابل توجهی برای این دستگاه اندازه مناسب‌تری دارد، تمایلی به ضربه‌ها/لمس‌های نادرست زیادی ندارد.
مانند بسیاری از ساعت‌های هوشمند کوچک‌تر این روزها، لیلی صفحه نمایش همیشه روشن ندارد. این بدان معناست که وقتی این را تایپ می کنم، صفحه خاموش است، اما وقتی روی نمایشگر ضربه می زنم یا مچ دستم را بالا می برم، ساعت فوراً روشن می شود و داده های مورد نظر شما (مانند زمان یا مراحل، یا اگر در حال تمرین باشد) را نشان می دهد. - جزئیات تمرین شما). توانایی لیلی برای تشخیص اینکه مچ دست خود را بالا آورده اید تنظیماتی مانند .حساسیت حرکتی. برای تنظیم دارد، اما در عمل ... عالی نیست.
 
بزرگ‌ترین شکایتی که هم من و هم همسرم داریم این است که وقتی مچ دستم را بالا می‌برم، صفحه نمایش را کمی روشن نمی‌کند - به خصوص در موارد غیر مهم. به عنوان مثال – اگر روی کاناپه هستید یا نشسته اید، تمایلی به تحریک ندارد مگر اینکه در بالا بردن مچ به شدت اغراق کنید. در حالی که اگر در خیابان راه می رفتید، در بیشتر موارد این اتفاق می افتاد. دستگاه های گارمین هرگز در تشخیص بالا بردن مچ چشمگیر نبوده اند، احتمالاً به این دلیل که اکثر دستگاه هایی که تولید می کنند به آن نیاز ندارند. برعکس، پادشاه تشخیص بالا بردن مچ دست اپل است. جدیدترین دستگاه‌های Fitbit، همانند ساعت‌های سامسونگ، در انتهای بهتری قرار دارند
 
در حال حاضر، در حالی که تشخیص بالا بردن مچ دست عالی نیست - یکی از جنبه‌های شگفت‌انگیز برای من این بود که خود نمایشگر به‌طور باورنکردنی قابل مشاهده است. به طور جدی، به طور حیرت انگیزی روشن است و سطوح روشنایی را به طور خودکار تنظیم می کند - حتی در بیرون در زیر نور مستقیم خورشید - احمقانه آسان است. این یک پیشرفت قابل توجه نسبت به برخی از ساعت‌های Vivomove است که من در گذشته از Garmin امتحان کرده‌ام، که کاملاً بی‌استفاده (اگر نامرئی نباشند) در آفتاب کامل بودند.
 
احتمالاً منحصر به فردترین جنبه Lily این واقعیت است که نمایشگر به معنای واقعی کلمه به طور کامل به یک الگوی ساعت غیر الکترونیکی ثابت ناپدید می شود. به این معنی، این در واقع .صفحه نمایش. است - الگوهایی که در زیر می بینید. خیلی باحاله
 
هر نوع از ساعت لیلی الگوی متفاوتی دارد، در اینجا یک تصویر رسمی از گارمین با تمام انواع آن است:
پس از روشن شدن، صفحه نمایش ساعت شما را نشان می دهد. می‌توانید از میان انبوهی از صفحه‌های ساعت مختلف در منوها را انتخاب کنید:
 
بیشتر صفحه‌های ساعت به شما این امکان را می‌دهند که روی آنها ضربه بزنید تا معیارهای متفاوتی را از یکی از فیلدهای داده کوچکتر دریافت کنید. برای مثال، با ضربه زدن، مراحل، شدت دقیقه، کالری، آب و هوا، وضعیت باتری و غیره را نشان می‌دهد.
 
لیلی همچنین از ویجت‌های Garmin پشتیبانی می‌کند (البته، نه از ابزارک‌های Connect IQ). ویجت ها شامل اطلاعات دقیق تری نسبت به صفحه ساعت هستند. ویجت‌های اختصاصی برای نمای کلی روز شما (به نام روز من)، آمار ضربان قلب مانند استرس و شدت دقیقه (در زیر پرچم .آمار سلامت.)، تقویم، آب و هوا، هیدراتاسیون، ردیابی سلامت زنان، باتری بدن، ضربان قلب شما وجود دارد. ، و مراحل (به علاوه دیگران نیز). در اینجا یک گالری سریع از دسته ای از آنها آورده شده است:
هرکدام از اینها با ضربه زدن روی آن از جزئیات بیشتری پشتیبانی می کند. به عنوان مثال، ضربان قلب یک ضربان قلب شما را در 4 ساعت گذشته نشان می دهد:
 
من از افزایش قابل توجه HR در حال استراحت به عنوان یک شاخص خوب برای خستگی یا بیماری استفاده خواهم کرد. همه این آمارها در پلتفرم Garmin Connect ثبت شده است که هم اپلیکیشن گوشی هوشمند و هم وب سایت است. برای مثال، می‌توانید روند ضربان قلب من را برای یک روز معین (از جمله دو تمرین دیروز با لیلی) و همچنین آمار طولانی‌مدت را ببینید:
همین امر در مورد گام‌ها یا کالری‌ها نیز صدق می‌کند - همگی امکان ترسیم جزئیات متعدد را فراهم می‌کنند.
 
خواب نیز در لیلی ردیابی می‌شود، اگرچه به طرز ناامیدکننده‌ای هیچ آمار خوابی در ساعت هنگام بیدار شدن از خواب نشان داده نمی‌شود. برای دیدن این داده ها باید به برنامه گوشی هوشمند خود نگاه کنید. آن را با Fitbit مقایسه کنید که این آمار را مستقیماً روی ساعت نشان می دهد.
احتمالاً یکی از معیارهای منحصربفرد گارمین برای دستگاه هایی با این قیمت، ردیابی باتری و استرس بدن است که از طریق الگوریتم Firstbeat ( شرکتی که سال گذشته آن را خریداری کرد ) انجام می شود. ردیابی استرس به داده‌های ضربان قلب و سایر عوامل نگاه می‌کند تا بفهمد چقدر انرژی دارید - ایده این است که داده‌های نیمه ملموسی در مورد اینکه آیا امروز استرس‌زاتر (یا خسته‌کننده‌تر) از دیروز بوده است به شما ارائه می‌دهد. در حالت ایده آل، با آن، تغییراتی را برای بهبود آمار ایجاد می کنید، مانند فروش سه کودک نوپا خود در eBay.
 
در حالی که این آمارها کامل نیستند، من سال‌ها از آن‌ها استفاده کرده‌ام و به‌طور شگفت‌انگیزی آن‌ها را در معرفی روز من خوب می‌دانم. آنها به عنوان مثال مقدار .ریکاوری. را که از نشستن روی مبل بعد از یک روز طولانی قبل از شروع تمرین به دست می آورید (و همچنین یک نمایش استرس زا) و البته مواردی مانند خواب و نحوه کمک آن به تصویر کلی را دنبال می کنند.
 
آخرین بخش نرم افزاری که باید تحت پوشش قرار گیرد، ردیابی سلامت زنان است ، این به شما امکان می دهد زمان شروع و پایان دوره قاعدگی و همچنین علائم فیزیکی (مانند ترشح یا نفخ) و عاطفی (مثلاً حالات) را ردیابی کنید. برخی از این نقاط داده از ساعت قابل ردیابی/قابل ثبت هستند، در حالی که برخی دیگر نیاز به ورود از طریق برنامه تلفن دارند. موارد مرتبط، ردیابی بارداری نیز وجود دارد. با این حال، تمام داده ها در آنجا ادغام می شوند. با جزئیات بیشتر اطلاعات ثبت‌شده، یادآورهای دوره و باروری و پیش‌بینی‌ها را دریافت خواهید کرد. با توجه به اینکه من یک مرد هستم، از این ویژگی استفاده نکردم (در واقع، این حتی یک گزینه برای حساب من نیست). اکانت همسرم این ویژگی را فعال کرده است، اما او از این ویژگی استفاده نکرد.
 
با تغییر کمی موضوعات به جنبه های سخت افزاری، مچبندی که با واحد خود دریافت می کنید بستگی به این دارد که کدام سری را خریداری کنید. برای افراد شیک پوش، یک نوار چرمی ایتالیایی دریافت خواهید کرد. البته تنها چالشی که در مورد آن وجود دارد این است که اگر از آن در تمرین استفاده کنید، در نهایت از عرق/آب فوق العاده نمی شود. در حالی که واحدهای ارزان‌تر از یک نوار سیلیکونی استفاده می‌کنند که عرق‌ساز است. با این حال، می توانید نوارهای جانبی، از جمله نوارهای سیلیکونی، بخرید تا بتوانید به عقب و جلو آن را تعویض کنید. نوارهای لوازم جانبی شامل ابزار ویژه ای است که برای برداشتن بند از ساعت لازم است، اما استفاده از آن هر روز برای تمرین واقعاً عملی نیست:
 
مچبند سریع‌ترین چیزی نیست که می‌توان آن را جدا کرد، اما وقتی آن را بیرون آوردی، کار تمام است. نوار اتصال اصلی در واقع بسیار ضخیم‌تر است، مطمئناً بسیار ضخیم‌تر از نوار ساعت‌های Garmin Forerunner یا Fenix.
 
(همچنین، بند اضافی سیلیکونی مشکی بالا یک نوع نهایی نیست، در حالی که ابزار موجود است. بند های موجود با ساعت های واقعی موجود مطابقت دارند.)
 
در نهایت، آخرین نکته در مورد شارژ کردن. این دستگاه از یک شارژر گیره دار استفاده می کند که همچنین می تواند داده ها را از طریق Garmin Express به رایانه شما منتقل کند. این همان شارژر قدیمی تری است که در چندین ساعت دیگر گارمین استفاده شده است (معمولاً ساعت های کوچکتر که عمق مورد توجه قرار می گیرد).
از نظر باتری، گارمین ادعا می کند 5 روز است، اما این بستگی به تنظیمات دقیقی دارد که استفاده می کنید. من از تنظیمات حساسیت حرکتی بالاتر با مدت زمان طولانی‌تر روشن شدن نمایشگر استفاده می‌کنم، بنابراین، عمر باتری من فقط چند روز است (همراه با انجام تمرینات، که عمر باتری را بیشتر از استفاده معمولی کاهش می‌دهد).
 
کنترل وپیگیری ورزشی:
 
لیلی تلاش می کند تا سوزن را بین یک ردیاب منظم فعالیت روزانه، اما با یک پیچ و تاب اسپورت قرار دهد. به این ترتیب، آن را به هیچ وجه به قدرتمندی چیزی مانند مجموعه Garmin Vivoactive یا Venu آنها نیست. با این حال، هنوز هم کمی اسپرت دارد که رک و پوست کنده با بسیاری از ساعت‌های هوشمند پایه در این دسته رقابت می‌کند، بیشتر به این دلیل که سقف قابلیت‌های ورزشی در مجموعه گارمین آنقدر بالاست که حتی نوار پایین آن‌ها بالاتر از سایر ساعت‌های ورزشی است. دیدگاه در عین حال، درک کنید که برای جنبه های فانتزی/کوچک این ساعت حق بیمه پرداخت می کنید. از آنجایی که همین قیمت 199 دلاری، ویژگی‌های بی‌نهایت بیشتر روی ورزش (و غیرمتمرکز) در Forerunner 45 را برای شما به ارمغان می‌آورد ، اما بدون همه چیز.
 
نسخه TLDR این بخش به این صورت است که اگر به دنبال ردیابی تمرینات هستید که فقط می‌خواهید اصول اولیه میزان فاصله/سریع/کالری را بدانید، و برای دریافت آهنگ‌ها/نقشه‌های GPS با خود تلفن همراه ببرید، پس این کار را به خوبی انجام می دهد.
 
Lily دو روش اساسی برای پیگیری تمرینات دارد:
 
الف) ردیابی خودکار: این حرکت IQ نامیده می شود و اساساً فعالیت هایی مانند راه رفتن یا دویدن را پس از تجاوز از آستانه زمانی که در برنامه تنظیم کرده اید به طور خودکار ثبت می کند. به عنوان مثال، یک پیاده روی 10 دقیقه ای یک ورودی در تقویم فعالیت Garmin Connect شما ایجاد می کند. این فعالیت‌ها اگرچه جزئیات زیادی ندارند، به عنوان مثال نمودارهای سرعت یا نمودارهای منابع انسانی (یا نقشه‌های GPS) را دریافت نخواهید کرد. آنها همچنین در سایت هایی مانند Strava یا MapMyFitness آپلود نمی کنند.
ب) تمرینات شروع شده به صورت دستی: اینها تمریناتی هستند که پس از انتخاب یک ورزش به صورت دستی دکمه شروع را فشار داده اید. برای اینها، داده‌های کامل فعالیت از جمله ضربان قلب، ردیابی GPS با تلفن و یک فایل تمرینی کامل را که در سایت‌های شخص ثالث آپلود می‌شود، دریافت خواهید کرد.
 
برای اولین مورد، ردیابی خودکار، می‌توانید آستانه‌ها را برای دو فعالیتی که پشتیبانی می‌کند - راه رفتن و دویدن - با استفاده از Garmin Connect Mobile پیکربندی کنید. جالب اینجاست که مانند ساعت‌های گران‌قیمت گارمین، از تشخیص برای فعالیت‌هایی مانند دوچرخه‌سواری پشتیبانی نمی‌کند.
سپس این فعالیت‌ها به رنگ خاکستری در تقویم شما ظاهر می‌شوند که نشان‌دهنده Move IQ است. اگر روی یک روز و سپس آن فعالیت ضربه بزنید، اطلاعات اولیه در مورد آن را دریافت خواهید کرد:
 
اما برای ردیابی دقیق تر، باید از حالت های ورزشی معمولی استفاده کنید. به‌طور پیش‌فرض، گارمین تعدادی پروفایل ورزشی را روی ساعت پیکربندی کرده است، همانطور که در زیر مشاهده می‌کنید. با این حال، می‌توانید اطرافیان خود را تغییر دهید - حداکثر از 7 نمایه ورزشی همزمان پشتیبانی می‌کنند (البته Run/Walk اختیاری نیست و دو اسلات را اشغال می‌کند). سپس می توانید یک نمایه مشخص را باز کنید تا تنظیمات مربوط به آن را تغییر دهید.
این تنظیمات شامل تغییر فیلدهای داده می شود. یا بهتر است بگوییم، فیلد داده. شما یک فیلد داده سفارشی دریافت می‌کنید که دارای سه معیار است (دو مورد از آنها قابل تنظیم هستند). همچنین می‌توانید یک سنج HR، صفحه کنترل موسیقی و صفحه نمایش ساعت را روشن/خاموش کنید.
بسته به ورزش، می‌توانید هشدارها را برای ضربان قلب، زمان، کالری و مسافت پیکربندی کنید (این معیار در ورزش‌های از راه دور مانند دویدن در دسترس است، اما در مواردی مانند کاردیو یا پیلاتس وجود ندارد).
برای شروع در حالت‌های ورزشی، روی دکمه پایین مجازی ضربه بزنید، که منو، از جمله منوی «فعالیت‌ها» را نشان می‌دهد:
این جایی است که شما انتخاب می کنید از کدام حالت ورزشی استفاده کنید.
به عنوان مثال، اگر اجرای را انتخاب کنیم، به طور خودکار به تلفن متصل می شود تا GPS را از تلفن شما دریافت کند. از آنجایی که Lily به صورت داخلی GPS ندارد، برای این کار به گوشی شما بستگی دارد. از اتصال بلوتوث بین ساعت و تلفن استفاده می کند. هم من و هم همسرم متوجه شده‌ایم که لیلی در مورد اینکه آیا لیلی Garmin Connect Mobile را برای ردیابی GPS می‌بیند یا نه، بسیار سخت است. این به این دلیل نیست که به برنامه متصل نمی شود، بلکه بیشتر اوقات فکر می کند مجوزهای iOS را ندارد. مهم نیست که چند بار به آن اجازه می دهم، به نظر می رسد که هر روز یک روز جدید است وقتی صحبت از این واقعیت می شود. بنابراین من معمولاً باید مجوزها را چند بار روشن و خاموش کنم تا زمانی که طول بکشد.
 
هنگامی که این کار طول کشید، آماده رفتن هستید (همچنین می توانید بدون GPS نیز بدوید، در این صورت شتاب سنج ها را تحت تأثیر قرار می دهد). با این حال، قبل از انجام این کار، می توانید چند تنظیمات جزئی را از صفحه تنظیمات ورزشی در خود ساعت تغییر دهید. این موارد شامل فعال بودن یا نبودن AutoLap، هر هشداری که ممکن است بخواهید (HR/Distance/Calories) و فیلدهای صفحه داده شما را شامل می شود.
 
در برخی از حالت‌های تمرین، می‌توانید یک شمارشگر فاصله اولیه نیز تنظیم کنید. این مبتنی بر زمان است و به سادگی بین فواصل کار و بازیابی در نوسان است. اگرچه عجیب است، به نظر نمی رسد که شما نمی توانید این را در نمایه در حال اجرا پیکربندی کنید.
 
 
 
با تمام آن مجموعه، برای شروع تمرین دو ضربه سریع می زنیم. پس از شروع، هر یک از صفحات داده شما را به صورت پیکربندی شده با به روز رسانی داده ها در زمان واقعی به شما نشان می دهد. برای تغییر صفحات داده می توانید انگشت خود را به چپ یا راست بکشید. این هم چند عکس در جریان مسابقه دیروز:
 
با این حال، یکی از مشکلاتی که داشتم این بود که پوسته کت سبک وزن من روی صفحه دو بار ضربه می زد و بنابراین تمرین را متوقف می کرد (و بنابراین یک ضربه دیگر تا پایان آن فاصله داشت). من از گارمین پرسیدم که آیا گزینه قفل صفحه وجود دارد یا خیر، و متاسفانه وجود ندارد. در حالی که شما می توانید حرکات را به طور کلی خاموش کنید، نمی توانید حرکات را برای یک تمرین غیرفعال کنید (فقط برعکس - آنها را برای تمرین روشن نگه دارید). به‌علاوه، بدون دو بار ضربه زدن، به هر حال نمی‌توانید تمرین را متوقف کنید. در نهایت، من فقط ژاکتم را کمی بیشتر به سمت بالا کشیدم تا روی بالای ساعت ساییده نشود
از آنجایی که ساعت با Garmin Connect Mobile برای GPS ادغام می شود، در طول تمرین از LiveTracking نیز برخوردار خواهید شد. این به شما امکان می‌دهد ساعت/تلفن را به‌طور خودکار برای دوستان/خانواده‌تان پیوند ردیابی ارسال کنید که دقیقاً کجا هستید.
به همین ترتیب، اگر در حین تمرین زمین بخورید، ساعت به طور خودکار اخطارهای تشخیص حادثه را به دوستان/خانواده ارسال می کند. هنگامی که سقوط کردید، اگر دلیلی برای اطلاع دادن به هم اتاقی یا شریک زندگی خود وجود نداشته باشد، حدود 10 ثانیه فرصت دارید تا اعلان را لغو کنید. با این حال، از قضا، دیروز پریدن از گودال ها بود که در واقع به اشتباه هشداری را ایجاد کرد، که برای من در هنگام دویدن بسیار نادر است. من می‌توانم تعداد دفعات و مکان‌های دقیقی را بشمارم که ساعت‌های گارمین در چند سال گذشته (3 بار) هشدار ایمنی اشتباهی را برای من ایجاد کرده‌اند. مدت کوتاهی پس از اجرا، ساعت به‌روزرسانی سیستم‌افزاری قابل توجهی دریافت کرد، بنابراین شاید رفع شده باشد. من نمی دانم.
 
پس از اتمام اجرا، یک صفحه تایید بسیار کم دریافت خواهم کرد که آمارهای سطح بالای تمرین را به من نشان می دهد. بسیار ابتدایی است و فقط زمان، مسافت، ضربان قلب متوسط و کالری را نشان می دهد.
 
با این حال، اطلاعات دقیق تر در Garmin Connect (برنامه یا وب سایت تلفن هوشمند) موجود است. اینجاست که می‌توانم تمام جزئیات دویدن، از جمله تقسیم‌ها، سرعت، ضربان قلب، آهنگ و نقشه را ببینم:
 
این تمرین همچنین به پلتفرم‌های شخص ثالثی که متصل کرده‌اید، مانند Strava، منتقل می‌شود. در اینجا همان تمرین در Strava است:
علاوه بر این، در پشت صحنه، ساعت همچنین VO2Max شما را بر اساس تمرینات شما ردیابی می کند. البته به خاطر داشته باشید که این مقدار با تمرینات شدیدتر (عمدتاً دویدن) دقیق تر می شود و همچنین با تمرینات بیشتر در طول زمان (به طور ایده آل 3-4 هفته) دقیق تر می شود. به این ترتیب، داده‌های نشان‌داده‌شده در اینجا احتمالاً کمی پایین‌تر است، زیرا در چند هفته گذشته سنگین‌تر در چرخه‌های داخلی از سنگین‌تر بوده است (زیرا این ساعت دوچرخه‌سواری VO2Max را به طور جداگانه ردیابی نمی‌کند).
 
در نهایت، لیلی شامل تنفس هدایت شده به عنوان یک گزینه تمرینی است. اگر نمایه ورزشی Breathwork را اضافه کنید، شما را از طریق یک سری تمرینات تنفسی راهنمایی می کند.
 
تنها نقطه ضعف در اینجا این است که یکی از 7 ورزش ارزشمند شما (که فقط 5 مورد قابل تنظیم هستند) را اشغال می کند. من ایده آل تر بودم که این مستقل باشد. همچنین، در حالی که ساعت لیلی یوگا و پیلاتس را ردیابی می کند، شما را از طریق یک سری تمرینات مانند ساعت های Vivoactive/Venu/Forerunner/Fenix راهنمایی نمی کند. اگر دستورالعمل‌های دیگری را دنبال می‌کنید، کاملاً خوب است، اما فقط باید از تفاوت آن در مقایسه با ساعت‌های بالاتر (یا سری‌های دیگر) گارمین آگاه باشید.
 
دقت GPS و HR:
 
در حالی که لیلی GPS درون خود ندارد، می تواند از GPS گوشی شما استفاده کند. بنابراین این نگاه کوتاه به دقت GPS کمتر به لیلی (یا حتی تلفن شما) مربوط می شود، اما لیلی چقدر خوب از پس آن برمی آید. در طول سال‌ها، نمونه‌های متعددی از دستگاه‌هایی مانند این را دیده‌ام که هنوز هم به نحوی دقت GPS را از طریق تلفن افزایش می‌دهند. اما بیشتر این بخش در مورد دقت ضربان قلب خواهد بود.
 
برای همه این نمودارها، من چندین دستگاه استفاده شده در یک تمرین را با هم مقایسه می‌کنم، به‌ویژه به مواردی بیش از میانگین‌ها، اما فراز و نشیب‌های دقت ضربان قلب در طول تمرین نگاه می‌کنم. همه دستگاه‌ها کاملاً جدا از هم پوشیده می‌شوند، بنابراین هیچ دو دستگاهی در یک مچ دست قرار نمی‌گیرند (که می‌تواند باعث مشکلات دقت شود). برخی از دستگاه ها بند سینه یا ن