نگاهی تخصصی به فنیکس 7

۱۳ فروردین ۱۴۰۱
گارمین
تا به امروز گارمین نه یک، نه دو، بلکه حدود 287 ساعت را معرفی کرده است. 

این بررسی به طور کامل بر روی سری Fenix 7 متمرکز شده است که شامل مدل‌های Fenix 7S، 7 و 7X می‌شود. این ساعتها مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید (بسته به مدل دقیقی که انتخاب می‌کنید) دارند، از ردیابی استقامت تمرین گرفته تا نقشه‌های TopoActive قابل دانلود رایگان. و گارمین فنیکس 7 ایکس حتی یک چراغ قوه نیز دارد ، که ممکن است در ابتدا حیله‌گر به نظر برسد، اما به طور جدی - بسیار مفید است و بسیار پیشرفته‌تر از .فقط یک چراغ قوه.. می تواند در حین دویدن به رنگ سفید و قرمز چشمک بزند که با آهنگ شما مطابقت دارد - مخصوص نشان دادن چراغ های سفید در حالت رو به جلو و چراغ های قرمز رو به عقب. بله، در واقع تغییر و مطابق با هر قدم است. یا، در موقعیت اضطراری، می‌توانید با آن سیگنال SOS بدهید.
از نظر فنی Garmin  دو سری محصول اصلی را معرفی کرده - سریgarmin 7 Fenix و سری Epix. منظور من نادیده گرفتن این واقعیت است که گارمین قبلاً یک ساعت Epix را 7 سال پیش معرفی کرده بود . اما برای Epix Gen 2 جدید، بررسی کامل و عمیق من را در پست های بعدی بررسی کنید . در اصل، Epix Gen 2 یک نسخه نمایشگر AMOLED از Fenix 7 است، اما با عمر باتری بسیار قابل احترامی که هنوز دارد.
اما ما در طول این بررسی به تمام این جزئیات و موارد دیگر خواهیم پرداخت. من مدت زیادی است کهgarmin Fenix 7 را آزمایش کرده‌ام و ساعت‌های بی‌شماری وقت گذاشته‌ام تا بفهمم چه چیزی خوب کار می‌کند… و چه چیزی ممکن است به عشق نیاز داشته باشد. این شامل هر سه مدل اصلی و همچنین برادر Epix می شود. و این شامل شرایط بسیار متنوعی از سواری و دویدن در کوهپایه ها، دویدن در هوای سرد، شنا در آب‌های آزاد، شهرها گرفته تا گذرگاه‌های کوهستانی و هر چیزی در این بین است. اقیانوس ها، جنگل ها، بیابان ها و غیره.
طبق معمول، این ساعت یک قرض رسانه ای است و به زودی به گارمین بازخواهد گشت. این بررسی حمایت مالی نمی‌شود (و هیچ شرکتی نمی‌تواند هر چیزی را که من مرور می‌کنم پیش‌نمایش کند)، و من از هیچ شرکتی که بررسی می‌کنم پولی از تبلیغ‌کننده نمی‌گیرم. و همانطور که خوانندگان معمولی می دانند، اگر چیزی مزخرف است، من آن را به طرز وحشیانه ای همانطور که هست می گویم - بدون توجه به نام تجاری. پس از بازگشت این ساعت، من بیرون می‌روم و برای هر گونه نیاز آزمایشی، دستگاه خود را تهیه می‌کنم. اگر این بررسی برای شما مفید بود، می‌توانید از پیوندهای پایین استفاده کنید، یا در نظر داشته باشید که یک حامی DCR شوید که سایت را بدون آگهی می‌کند، در حالی که به مجموعه‌های ویدیویی عمدتاً هفتگی در پشت صحنه غار DCR دسترسی پیدا کنید. و البته، شما را فوق العاده می کند.