گارمین D2 Mach 1 را معرفی کرد

۱۴ فروردین ۱۴۰۱
گارمین D2 Mach 1 را معرفی کرد، یک ساعت هوشمند هوانوردی درجه یک با صفحه نمایش AMOLED پر جنب و جوش
سبک و عملکرد هوانوردی را ادغام کنید تا برای پرواز بعدی خود آماده باشید.

گارمین ساعت هوشمند هوانورد GPS D2™ Mach 1 را با طراحی ساعت خلبانی کلاسیک و روشنایی معرفی کرد. صفحه نمایش لمسی AMOLED که ابزارهای پیشرفته برای پرواز - به علاوه ویژگی های سلامتی و تناسب اندام - را ارائه می دهد تا به خلبانان و علاقه مندان به هوانوردی کمک کند تا ماجراجویی های خود را تسریع کنند. با عمر باتری تا 11 روز، خلبانان می توانند به D2 Mach 1 در تمام ساعات شبانه روز برای کنترل وضعیت آب و هوا، دریافت هشدارهای خودکار برای تغییر شرایط1، کمک به حرکت با نقشه متحرک و نشانگر وضعیت افقی (HSI) و غیره تکیه کنند. خیلی بیشتر. همراه با مجموعه کاملی از ویژگی‌های نظارت بر سلامت و ردیابی فعالیت، D2 Mach 1 ابزار بی‌نظیری را هم در داخل و هم در خارج از کابین ارائه می‌کند.

کارل می‌گوید: «چه در حال بالا رفتن از کابین خلبان برای یک پرواز سرگرم‌کننده آخر هفته باشید، چه در حال تمرین یا تیراندازی با روش‌های حداقلی یا پرواز حرفه‌ای، D2 Mach 1 جدیدترین و پیشرفته‌ترین قابلیت‌های هوانوردی و قابلیت‌های ساعت هوشمند را مستقیماً در دسترس شما قرار می‌دهد.» ولف، معاون گارمین در بخش فروش و بازاریابی هوانوردی. D2 Mach 1 با طراحی جدید و پیچیده‌اش ثابت می‌کند که تجهیزات حرفه‌ای بدون توجه به مقصد شما نیز می‌تواند یک قطعه عالی باشد.

سبک و کاربرد پیشرفته

D2 Mach 1 که برای استفاده روزمره طراحی شده است، طراحی بادوام و مواد درجه یک مانند یاقوت کبود و تیتانیوم را با صفحه نمایش AMOLED 1.3 اینچی پر جنب و جوش و قابل خواندن در نور خورشید ترکیب می کند. کنترل‌های دکمه‌ای قابل اعتماد با یک رابط صفحه لمسی جدید پاسخگو برای کاربرد دوگانه، بهبود تعامل روزانه ساعت هوشمند و دسترسی به انتخاب‌ها و ویژگی‌های نقشه مطابقت دارند. صفحه ساعت شامل یک نشانگر UTC است که همچنین می تواند به خلبانان در مدیریت چندین منطقه زمانی، از جمله زمان زولو، و یک ساعت 24 ساعته در اطراف قاب، به همراه هفت فیلد داده قابل تنظیم، نمایش داده و کمک کند. آشیانه یا FBO خود را برای رفتن به باشگاه ترک می کنید؟ بند‌های ساعت D2 Mach 1 را به‌سرعت تغییر دهید - با چرم آکسفورد یا گزینه‌های تیتانیوم تهویه‌دار موجود است - با نوار سیلیکونی مشکی QuickFit™ موجود.

یک سیستم پرواز اختصاصی روی مچ دست شما

D2 Mach 1 شامل ویژگی ها و ابزارهای قبل از پرواز، حین پرواز و پس از پرواز برای کمک به خلبانان در جهت یابی و افزایش آگاهی از موقعیت، همراه با فرکانس چند باند و پشتیبانی از چند GNSS برای موقعیت یابی بهتر و دقیق تر GPS است. پیمایش مستقیم به خلبان به خلبانان امکان می دهد مستقیماً از ساعت به یک فرودگاه یا ایستگاه بین راه در پایگاه داده هوانوردی جهانی از پیش بارگذاری شده حرکت کنند یا عملکرد نزدیکترین را برای فعال کردن مسیر مستقیم به فرودگاه نزدیک انتخاب کنند. با یک لمس روی نقشه متحرک حرکت کنید و برای اطلاعات بیشتر روی نقاط بین راه ضربه بزنید. بعلاوه، رادار 1 NEXRAD را که در مسیر روکش شده است، ببینید. سوزن مسیر نشانگر وضعیت افقی ابزار مانند (HSI) به خلبانان این امکان را می دهد که ببینند هواپیما در سمت چپ یا راست مسیر پرواز مورد نظر قرار گرفته است و ارتفاع سنج فشارسنج می تواند در صورت رسیدن به ارتفاع مورد نظر هشدار دهد. هشدارهای هوانوردی مانند زمان، مسافت، ارتفاع و تایمر سوخت نیز در D2 Mach 1 در طول پرواز موجود است.

با اطلاعات فرودگاه مانند جهت گیری باند و اجزای باد 1، طول باند و فرکانس فرودگاه آشنا شوید - همه از قبل بارگیری شده و به راحتی از ساعت قابل دسترسی هستند. D2 Mach 1 گزارش های آب و هوای هوانوردی، از جمله METAR و TAF را ارائه می دهد که به خلبانان اجازه می دهد قبل از برخاستن، بادها، دید و فشار هوا و موارد دیگر را ببینند. نشانه‌های گرافیکی جدید پیش‌بینی‌های MOS برای فرودگاه‌های خاص، از جمله پیش‌بینی‌ها برای روند دما، باد، نقطه شبنم، پوشش آسمان، احتمال بارش و موارد دیگر نیز در دسترس هستند. اعلان‌های قابل تنظیم را می‌توان برای گزارش‌های جدید METAR و TAF تنظیم کرد، بنابراین خلبانان وقتی چیزهایی مانند شرایط فرودگاه مقصد تغییر می‌کند یا زمانی که اجزای باد متقابل از یک آستانه فراتر می‌رود، در جریان خواهند بود. و در مواقع اضطراری، D2 Mach 1 می‌تواند بهترین سرعت سر خوردن، مسافت تخمینی و زمان سر خوردن را در طول یک مشکل مرتبط با موتور، همراه با نشانگر بلبرینگ به نزدیک‌ترین فرودگاه و فهرستی از فرودگاه‌های جایگزین نشان دهد.

ثبت پرواز با D2 Mach 1 بسیار آسان است، که به طور خودکار ردیابی پروازها را در هنگام برخاستن شروع می کند، سپس به طور خودکار تاریخ، مدت، زمان کل پرواز و مسیر را به flyGarmin.com logbook1 کاربر منتقل می کند. خلبانان همچنین می توانند به طور یکپارچه برنامه های پرواز را از Garmin انتقال دهند. برنامه Pilot™ به D2 Mach 1 و لیست ایستگاه های بین راه موجود در مسیر آنها را مشاهده کنید.
ویژگی های پیشرفته سلامت، تناسب اندام و تناسب اندام

D2 Mach1 با گسترده‌ترین طیف از ویژگی‌های نظارت بر سلامت 24 ساعته در دسترس گارمین، این موارد را ارائه می‌دهد: ضربان قلب مبتنی بر مچ (با هشدارهای قابل تنظیم توسط کاربر برای خوانش‌های زیاد یا پایین 3)، نظارت بر خواب پیشرفته با نمره خواب، فعالیت‌های تنفسی، سن تناسب اندام ، تنفس، پالس Ox4، ردیابی استرس تمام روز، هیدراتاسیون و ردیابی سلامت زنان. پایش انرژی Body Battery™ به کاربران نشان می‌دهد که بدن آنها چقدر «شارژ» است و همچنین اثرات تخلیه‌کننده استرس و ورزش را نشان می‌دهد. در طول یک فعالیت پروازی، خلبانان می توانند به سرعت به منوی آمار سلامت دسترسی پیدا کنند تا ضربان قلب، پالس اوکس، تنفس، باتری بدن و موارد دیگر را ردیابی کنند. به علاوه، یک ویژگی جدید Health Snapshot™ یک پنجره دو دقیقه‌ای از آمارهای کلیدی سلامت را ثبت می‌کند و گزارشی را ایجاد می‌کند که کاربران می‌توانند با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک بگذارند - ابزاری عالی برای گرفتن داده‌های فیزیولوژیکی در هر زمانی که احساس می‌کنید از وضعیت اولیه خود خارج هستید.

D2 Mach 1 دارای بیش از 30 برنامه ورزشی داخلی و GPS داخلی با برنامه های مورد علاقه است که شامل پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری، شنا در استخر، پیاده روی، تمرینات قدرتی پیشرفته و غیره می شود. حتی با نقشه های SkiView و بیش از 42000 زمین گلف از سراسر جهان از قبل بارگذاری شده است. با تمرینات از پیش بارگذاری شده روی ساعت، تمرینات از پیش تعیین شده برای دانلود از برنامه Garmin Connect، یا ایجاد تمرینات قابل تنظیم با انتخاب از بین بیش از 1400 تمرین، احساس تناسب اندام را شاداب نگه دارید.

اتصال تمام روز و راحتی

خلبان‌ها می‌توانند با موسیقی داخلی (دانلود حداکثر 650 آهنگ از جمله لیست‌های پخش Spotify، Amazon Music، و Deezer5)، پرداخت‌های بدون تماس Garmin Pay™6 و اعلان‌های هوشمند برای تماس‌ها، پیام‌ها، یادآوری‌های تقویم، رسانه‌های اجتماعی، موارد ضروری را روی مچ خود نگه دارند. به روز رسانی، اخبار فوری و موارد دیگر. 1 سرویسی ندارید؟ مشکلی نیست با جفت کردن D2 Mach 1 با یک دستگاه Garmin inReach® برای ارسال پیام‌های از پیش تعیین شده به عزیزان7، تغییر ردیابی یا راه‌اندازی SOS به Garmin IERCC، یک مرکز هماهنگی پاسخ اضطراری حرفه‌ای 24/7، متصل بمانید.

مانند همه ساعت‌های هوشمند گارمین، D2 Mach 1 را می‌توان با تلفن‌های هوشمند Android یا Apple استفاده کرد. با عمر باتری تا 11 روز در حالت ساعت هوشمند و تا 24 ساعت با فعالیت Fly (GPS + Pulse Ox)، خلبانان می توانند بدون نگرانی در مورد شارژ بعدی خود را برای برخاستن آماده کنند.