هفت دلیل برای استفاده از دستگاه جی پی اس گارمین به جای گوشی هوشمند در ماشین

۱۵ فروردین ۱۴۰۱
استفاده از GPS اختصاصی برای پیمایش از طریق تلفن هوشمند می‌تواند سفر از نقطه A به نقطه B (و سپس به نقاط C، D و غیره) را بسیار راحت‌تر کند.
این سوالی است که بارها و بارها شنیده ایم: چرا باید یک GPS برای ماشینم بخرم در حالی که تلفن من نیز نقشه هایی روی آن دارد؟ و این یک سوال منصفانه است - چرا پولی که به سختی به دست آورده اید را برای یک دستگاه جدید خرج کنید در حالی که دستگاهی که از قبل دارید به همان خوبی کار می کند؟ اما نکته اینجاست: گوشی هوشمند شما به خوبی GPS Garmin برای ماشین شما کار نمی کند. در اینجا فقط چند دلیل برای اضافه کردن سیستم GPS اتومبیل Garmin به سبد خرید شما آورده شده است.

1. عمر باتری
گوشی‌های هوشمند امروزی، علیرغم تمام مزایایی که دارند، به دلیل توانایی‌شان در دوام زمان قابل توجه بین شارژها شناخته شده نیستند. اما با یک دستگاه GPS که با کابل برق به وسیله نقلیه شما متصل می شود، ناوبری شما همیشه وقتی ماشین شما آماده است، آماده خواهد بود.

2. پوشش بیشتر
حالا صدایم را می شنوی؟ این کمپین تبلیغاتی بدنام به این نکته اشاره می کند که خدمات تلفن همراه در همه جا قابل اعتماد نیست. به خصوص اگر قصد دارید یک سفر جاده ای طولانی را آغاز کنید، این احتمال وجود دارد که از یک یا دو نقطه رانندگی کنید که تلفن شما حتی نمی تواند اتصال لازم برای ارسال یک پیام متنی را دریافت کند، چه رسد به جمع آوری همه موارد داده های لازم برای هدایت شما از نقطه A به نقطه B. داشتن یک دستگاه GPS با پوشش نقشه از پیش بارگذاری شده به این معنی است که شما مجبور نیستید به سیگنال سلولی تکیه کنید، بنابراین شما آماده حرکت در دورافتاده ترین مناطق هستید.

3. حواس پرتی کمتر
دینگ عمه شما را در یک میم در فیس بوک تگ کرده است. دینگ یک نفر فقط پست شما را در اینستاگرام لایک کرده است. دینگ دینگ دینگ دینگ. شما به متن گروه دیگری اضافه شده اید. ببینید با این به کجا می رویم؟ هر بار که تلفن شما اعلان دریافت می کند، درایو شما قطع می شود. با یک محصول GPS مانند سری Garmin DriveSmart™، می‌توانید بر آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید، یعنی رسیدن ایمن به مقصد. (البته مگر اینکه واقعاً روی همه آن اعلان‌ها تنظیم شده باشید - در این صورت می‌توانید زمانی که با یک تلفن هوشمند سازگار جفتی که برنامه Garmin Drive™ را اجرا می‌کند، اعلان‌های هوشمند دریافتی در ناوبری GPS Garmin خود را فعال و سفارشی کنید.)

4. خواندن آسان تر
با اندازه صفحه نمایش تا 8 اینچ با Garmin DriveSmart 86، صفحه نمایش لمسی لبه به لبه روشن و با وضوح بالا و گرافیکی که با دید کامل طراحی شده است. می خواهم مجبور شوم به تلفن خود نگاه کنی تا ببینم قرار است به کجا بروی.

5. طراحی شده برای داشبورد ماشین شما
در مورد داشتن دستگاه های اختصاصی برای کارهای اختصاصی چیزی می توان گفت. یک دستگاه جی‌پی‌اس می‌تواند توسعه یکپارچه داشبورد ماشین شما باشد، به این معنی که همیشه در جای خود و آماده حرکت است. بدون سر و کله زدن برای متعادل کردن گوشی در یک جا لیوانی، بدون نگرانی در مورد اینکه آیا شارژر خود را در دفتر جا گذاشته اید یا خیر - همه چیزهایی که نیاز دارید همان جایی است که همیشه قرار است باشد. دستگاه‌های جی‌پی‌اس اتومبیل گارمین همه چیز مورد نیاز برای نصب GPS خود را بر روی داشبورد شما ارائه می‌کنند — بدون نیاز به خرید اضافی.

6. مقرون به صرفه
در سال 2020 متوسط ​​قبض ماهانه تلفن همراه در ایالات متحده 127.37 دلار بود. اگر داده های شما نامحدود نیست، استفاده از گوشی هوشمند خود برای پیمایش یک سفر جاده ای می تواند یک اشتباه پرهزینه باشد. از طرفی با خرید یکباره دستگاه جی پی اس تمامی نیازهای ناوبری شما برآورده می شود. ناوبرهای گارمین همچنین شامل به روز رسانی نقشه ها بدون هیچ هزینه پنهان اضافی هستند. جاده‌ها تغییر می‌کنند، کسب‌وکارهای جدید باز و بسته می‌شوند - و رانندگان به آخرین اطلاعات نقشه موجود نیاز دارند. دستگاه‌های GPS گارمین از درایورها درخواست می‌کنند که به‌روزرسانی جدیدی در دسترس باشد تا دستگاه به راحتی با آخرین نقشه‌ها به‌روزرسانی شود.

7. حریم خصوصی داده ها
گارمین اطلاعات شخصی شما را نمی فروشد. عادت زنانه. این بدان معناست که اطلاعات موقعیت مکانی و سابقه سفر شما متعلق به شما و فقط شماست.