با Wondercise و Garmin تمرین کنید

۱۶ فروردین ۱۴۰۱
برنامه Wondercise، اولین شبکه اجتماعی آنلاین با مضمون تناسب اندام، با ترکیب محبوبیت رسانه‌های اجتماعی و شیوع آموزش در خانه، از فناوری پوشیدنی Garmin برای پشتیبانی از Live Motion Matching استفاده می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد تا بازخورد آموزشی را از مربیان دریافت کنند. به موقع. کاربران می توانند یک انجمن تناسب اندام آنلاین بسازند، آمار Garmin را با دوستان و طرفداران در سراسر جهان به اشتراک بگذارند، استودیوی خود را ایجاد کنند (یعنی ایجاد یک اتاق تمرین در برنامه)، یک لیست پخش با محتوای Wondercise ایجاد کنند، و به دیگران اجازه دهند به اتاق بپیوندند و کار کنند.

فناوری زمان واقعی داده و تطبیق حرکت زنده
پیشرفت فناوری تناسب اندام به افراد بیشتری اجازه می دهد تا به داده ها و بازخوردهای مربوط به تمرینات خود بدون نیاز به بازدید از باشگاه ها و مربیان شخصی دسترسی داشته باشند. با ساعت‌های هوشمند گارمین، می‌توانید فعالیت‌ها و داده‌ها را ردیابی کنید، عملکردها را ببینید و مرور کنید، نتایج را با دیگران به اشتراک بگذارید و از مربیان روی صفحه بازخورد دریافت کنید.

الگوریتم های ثبت شده Wondercise سیستمی را ایجاد می کند که حرکت را در حین تمرین تجزیه و تحلیل و نقشه برداری می کند. Wondercise با استفاده از یک پوشیدنی سازگار با گارمین، تشخیص می‌دهد که حرکات چقدر با مربی روی صفحه مطابقت دارند، بلافاصله بازخورد معنی‌داری می‌دهد و به کاربران اجازه می‌دهد تا عملکرد خود را برای تجربه کاربر نهایی بهتر تنظیم و بهبود بخشند.

داده‌های اضافی جمع‌آوری‌شده از پوشیدنی‌های گارمین، مانند ضربان قلب و شتاب، برای تکمیل بازخورد شخصی Wondercise، با پیشنهاد تمرین‌های مختلف بر اساس فعالیت فعلی و سطوح تناسب اندام، استفاده می‌شود.