راهنمای عملی دوچرخه سواری در فضای داخلی با استفاده از تجهیزات دوچرخه سواری گارمین

۱۷ فروردین ۱۴۰۱
چه دوچرخه‌سوار اختصاصی در فضای بسته تمرین کنید تا در زمستان در فرم بهینه بمانید و چه بیشتر سرگرمی هستید که سعی می‌کنید در زمان استراحت ناهار خود ورزش کنید، نکات زیر به شما کمک می‌کند از زمان دوچرخه‌سواری حداکثر استفاده را ببرید.

گزینه های دوچرخه من برای دوچرخه سواری در فضای داخلی چیست؟
اگر به دنبال دوچرخه سواری در فضای داخلی هستید، انتخاب های زیادی دارید. دوچرخه‌های هوشمندی مانند Tacx NEO Bike Smart Trainer وجود دارد که اوج دوچرخه‌سواری در فضای داخلی است و یک دوچرخه هوشمند مستقل است که احساس واقعی جاده و داده‌های فراوانی را ارائه می‌دهد. اگر ترجیح می‌دهید دوچرخه‌سواری را که در فضای باز استفاده می‌کنید، سوار شوید، مربی‌های هوشمند مستقیم رانندگی مانند Tacx Flux S Smart Trainer نیز داده‌های قدرتمندی را جمع‌آوری می‌کنند و می‌توانند با برنامه‌های شخص ثالث جفت شوند تا مقاومت را به حدی واقعی ارائه کنند که فراموش می‌کنید. تپه ای که از آن بالا می روید یک تپه مجازی است. چرخ عقب دوچرخه خود را بردارید تا آن را روی یک مربی مستقیم درایو سوار کنید.

اگر می‌خواهید از دوچرخه بیرونی خود در داخل خانه استفاده کنید و هر دو چرخ را روشن نگه دارید، می‌توانید از مربی‌های چرخدار مانند Tacx Flow Smart Trainer استفاده کنید، که همچنان به دوچرخه‌سوار اجازه می‌دهد تا در شیب‌های شبیه‌سازی شده واقعی تا شیب ۶ درصد تمرین کند. ، یا می توانید یک مربی غلتکی دوچرخه خریداری کنید.

غلتک دوچرخه چیست و چگونه کار می کند؟
غلتک‌های دوچرخه، مربی‌هایی هستند که امکان دوچرخه‌سواری یا دوچرخه‌سواری کوهستانی خود را در داخل خانه بدون حرکت در خانه می‌دهند. آنها به قاب دوچرخه شما متصل نمی شوند. در واقع، بیشتر به یک تردمیل برای دوچرخه خود فکر کنید. یک غلتک از یک قاب پایدار با سه سیلندر متصل تشکیل شده است. این سیلندرها وزن دوچرخه (و سوارکار) را در حالت تعلیق بالای سطح زمین تحمل می کنند، اما راکب باید تعادل خود را مانند حالتی که در خارج از آن سوار می شود حفظ کند.

برخی از افراد برای کاهش وزن روی غلتک ها تمرین می کنند، در حالی که برخی دیگر به سادگی گزینه داخل خانه را برای تمرین تعادل روی دوچرخه و بهبود سرعت و نرمی پدال دوست دارند.

کی و کجا تمرین کنیم
چه بر روی یک غلتک یا یک مربی هوشمند تمرین کنید، محیط ایده آل برای دوچرخه سواری در داخل خانه یک اتاق با تهویه مناسب است. دوچرخه سواری در داخل خانه می تواند منجر به تعریق شدید شود، بنابراین توصیه می شود یک حوله و یک پنکه در دست داشته باشید. شما باید مطمئن باشید که هیدراته باقی می‌مانید و از گرمای بیش از حد جلوگیری می‌کنید. در مورد اینکه بهترین زمان برای دوچرخه سواری در فضای داخلی چه زمانی است، پاسخ در اینجا یک راه حل مناسب برای همه نیست. شاید اگر صبح‌های خود را با دوچرخه شروع کنید، احساس بهره‌وری بیشتری داشته باشید، یا شاید در پایان یک روز طولانی، رکاب زدن را به دسترسی ترجیح دهید. وقتی در آسایش خانه خود ایمن هستید، واقعاً زمان اشتباهی برای سوار شدن وجود ندارد.

چگونه و چقدر سوار شوید
ما این یکی را بسیار دریافت می کنیم: چگونه و چقدر در داخل خانه تمرین کنیم؟ بدیهی است که پاسخ در اینجا نیز یک راه حل یکسان نخواهد بود. مدت و نوع تمرینی که برای دوچرخه سواری داخل سالن استفاده می کنید مستقیماً با اهداف فردی و شرایط بدنی شما مرتبط است.

اگر در دوچرخه‌سواری داخل سالن تازه کار هستید، می‌خواهید با یک رویکرد تدریجی شروع کنید. یک جلسه 20 تا 30 دقیقه ای با سرعت آرام 2 تا 3 بار در هفته راه خوبی برای آشنایی با دوچرخه است. هرچه بیشتر از آن لذت ببرید، بیشتر می توانید سرعت و طول تمرین خود را افزایش دهید.

با این حال، اگر دوچرخه‌سوار باتجربه‌تری هستید، برای دیدن نتایج کار بیشتری لازم است. برای شما، ممکن است ایده آل باشد که جلسات تمرینی خود را متنوع کنید، به طور متناوب بین تمرینات با سرعت ثابت با گردش های طولانی تر در جاده و کار در جلسات داخل سالن با ریتم های متنوع برای بهبود استقامت و سرعت. به دنبال کمکی برای طراحی جلسات خود هستید؟ مربیان هوشمند Tacx با برنامه آموزشی Tacx جفت می شوند، که به شما امکان می دهد تقریباً در سراسر جهان سوار شوید و آمار تمرین خود را پیگیری کنید.

چگونه برای کاهش وزن دوچرخه سواری کنیم
اگر یک استراتژی ثابت داشته باشید و از یک رژیم غذایی متعادل پیروی کنید، دوچرخه سواری در داخل خانه می تواند به کاهش وزن کمک کند. اگر برای کاهش وزن در داخل خانه دوچرخه سواری می کنید، سعی کنید از یک ابزار پوشیدنی با سنسور ضربان قلب یا یک مانیتور ضربان قلب قفسه سینه استفاده کنید تا ضربان قلب خود را به حدود 60 تا 70 درصد حداکثر ظرفیت خود برساند. اگرچه بسیاری از افراد با دوچرخه یک سرعت ثابت دارند و آن را بیشتر شبیه تمرینات هوازی می دانند، اما تعویض آن در جلسات بیشتر HIIT مانند که در آن سرعت و شدت پدال زدن را به طور متناوب تغییر می دهید تا متابولیسم دوباره فعال شود و به بدن اجازه دهد، مفید باشد. برای سوزاندن کالری بیشتر

محصولات گارمین برای دوچرخه سواری در فضای داخلی
اکنون که برای شروع دوچرخه سواری در داخل خانه هیجان زده اید، باید مطمئن شوید که برای به حداکثر رساندن تجربه خود مجهز هستید. از غلتک‌های دوچرخه گرفته تا مربی‌های هوشمند و دوچرخه‌های ثابت، گارمین مجموعه‌ای کامل از محصولات دارد تا اطمینان حاصل کند که هرگز نمی‌خواهید رکاب زدن را متوقف کنید. از قبل دوچرخه دارید؟ طیف وسیعی از رایانه‌های دوچرخه‌سواری GPS یا ساعت‌های هوشمند ما را بررسی کنید تا از زمان خود در آن استفاده کنید.