قدم سنج گارمین: تمام نکات و نکاتی که باید بدانید

۱۸ فروردین ۱۴۰۱
قدم سنج گارمین: تمام نکات و نکاتی که باید بدانید

اگر بخواهیم منصف باشیم، ورزش کافی در هر روز بسیار مهم است. اما انجام این کار برای همه آسان نیست. ما مشغول کار، کودکان یا مدرسه هستیم و به همین دلیل گاهی اوقات فعالیت، ورزش یا ورزش را فراموش می کنیم. با پیگیری میزان حرکتتان در روز، کمی آگاهی ایجاد می‌کنید و می‌توانید تلاش کنید تا هر روز #beatyedays کمی فعال‌تر شوید. از قبل می‌توانید با پیگیری تعداد قدم‌هایی که با استفاده از گام‌سنج انجام می‌دهید، این کار را به روشی در دسترس انجام دهید. گام شمار را گام شمار نیز می گویند. قدم‌سنج‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، ما همه ریز و درشت‌ها را در این وبلاگ فهرست می‌کنیم.

گام شمار چگونه کار می کند؟
گام شمار چگونه اندازه گیری می کند؟
مزایای گام شمار
انجام 10000 قدم در روز و نکاتی در مورد چگونگی دستیابی به آنها
بهترین گام شمار برای شما چیست؟
اهداف مرحله ای را تعیین کنید
برنامه گام شمار: مراحل را در Garmin Connect دنبال کنید
بهبود دقت گام شمار
خرید گام شمار
گام شمار چگونه کار می کند؟
به زبان ساده: گام شمار تعداد قدم هایی که در یک روز برمی دارید را می شمارد. آیا قصد خرید دارید؟ سگ را پیاده می کنی؟ یا در محل کار قهوه می خورید؟ گام شمار تمام مراحل را می شمارد. به این ترتیب می توانید ببینید که در پایان روز دقیقا چند قدم برداشته اید.

بسیاری از مردم تلاش می کنند حداقل 10000 قدم در روز بردارند.

با به دست آوردن بینش نسبت به تعداد گام های برداشته شده، از حرکات خود آگاه می شوید و همچنین به شما انگیزه می دهد تا یک قدم اضافی بردارید. به خصوص اگر به عنوان مثال هنوز به هدف گام خود برای آن روز نرسیده باشید.

گام شمار چگونه اندازه گیری می کند؟
گام شمار حرکت بدن را در حین راه رفتن اندازه گیری می کند. گام شمار سعی می کند یک قدم از این حرکت را ردیابی کند. آنها می توانند مراحل را با استفاده از حسگرهای حرکتی مختلف که در گام شمار تعبیه شده است شناسایی کنند.

ردیاب های فعالیت گارمین برای تشخیص و ردیابی حرکات تکراری راه رفتن طراحی شده اند. هنگامی که بازوی شما نوسان می کند، شتاب سنج 3 محوره داخلی ساعت، هر نوسان کامل را به صورت دو مرحله ای اندازه گیری و ثبت می کند.

گاهی اوقات ممکن است شرایطی پیش بیاید که در آن تعداد مراحل کمتری محاسبه شود، برای مثال به دلیل:

هل دادن کالسکه یا سبد خرید
زنی
یک کیف خرید یا یک کودک همراه داشته باشید
گاهی اوقات ممکن است موقعیت هایی نیز پیش بیاید که در آن مراحل اضافی شمرده می شوند، مانند موارد زیر:

راندن وسیله نقلیه (معمولاً از ناحیه ناهموار)
دوش
خواب بی قرار
مسواک زدن دندان ها
شما بعد از 2200 قدم کالری می سوزانید. این حدود 250-300 کالری در ساعت است.


مزایای گام شمار
اما چرا باید از گام شمار استفاده کرد؟ مزیت بزرگ گام شمار این است که می تواند فشار بیشتری را برای برداشتن یک قدم اضافی ایجاد کند. گام شمار می تواند انگیزه و تحریک شما را به ورزش بیشتر در روز و در نتیجه ایجاد یک سبک زندگی سالم ترغیب کند.

با گام شماری روی مچ دست نیز متوجه خواهید شد که به زودی بیشتر به تعداد قدم هایی که قبلاً در یک روز برداشته اید نگاه می کنید. علاوه بر این، می توانید یک گام شمار را به گونه ای تنظیم کنید که به عنوان مثال، اگر برای مدت طولانی ثابت نشسته اید، به طور خودکار سیگنال دریافت کنید.

مزیت دیگر این است که می توانید یک عنصر رقابتی به آن اضافه کنید. چقدر خوب است که مثلاً امتیاز قدم خود را با شریک زندگی، خانواده، دوستان یا آشنایان خود مقایسه کنید؟ اگر متوجه شوید که آنها هر روز 1000 قدم بیشتر برمی دارند، طبیعتا برای برداشتن قدم های بیشتر خلاق خواهید شد. یا اینکه با هم بیرون رفتن و بهبود عملکرد انگیزه می دهد.

انجام 10000 قدم در روز و نکاتی در مورد چگونگی دستیابی به آنها
بسیاری از مردم هر روز تلاش می کنند حداقل 10000 قدم بردارند. این عدد مشخص نبود: طبق مطالعات مختلف، شما با 10000 قدم در روز به تناسب اندام می رسید.

10000 قدم معادل 7 تا 8 کیلومتر پیاده روی در روز است. اگر با سرعت 5 کیلومتر در ساعت پیاده روی کنید، حدود 1.5 ساعت طول می کشد تا به 10000 پله برسید.

شاخص گام
دانشمندان Tudor-Locke و Basset در سال 2004 یک شاخص گام بزرگسالان را معرفی کردند. با این شاخص می توانید دقیقاً میزان فعالیت خود را مشاهده کنید:

0 تا 5000 قدم در روز: شما زیاد می نشینید و خطر ابتلا به بیماری های قلبی عروقی را افزایش می دهید. سعی کنید در روز بیشتر حرکت کنید.
5000 تا 7500 قدم در روز: شما متوسط ​​حرکت می کنید. مهم است که هر روز فعال تر باشید.
7500 تا 10000 در روز: شما در حال حاضر به اندازه کافی ورزش می کنید، اما نه به اندازه کافی برای داشتن یک سبک زندگی واقعا سالم.
10000 قدم در روز: این یک دستورالعمل عالی برای یک سبک زندگی سالم و فعال است! ادامه بده
نکاتی برای 10000 قدم در روز
برداشتن حداقل 10000 قدم در روز می تواند چالش برانگیز باشد. اما با چند ترفند مفید خواهید دید که می توانید خیلی سریع به این هدف برسید. برای مثال:


درست
روی Measured distance ضربه بزنید و فاصله را وارد کنید
روی Number of step ضربه بزنید و تعداد قدم هایی را که برای پیمودن مسافت طی کرده اید وارد کنید
برای بازگشت به منوی اصلی، روی نماد قبلی < ضربه بزنید
دستگاه خود را با برنامه همگام سازی کنید
برای فعال کردن طول گام سفارشی در Garmin Connect، مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد Garmin Connect شوید
نماد دستگاه را در سمت راست بالای صفحه انتخاب کنید
دستگاه را از لیست انتخاب کنید
تنظیمات کاربر را انتخاب کنید
دکمه Walk and/یا Run* را به سمت راست بلغزانید (دکمه سبز می شود)
فاصله را وارد کنید
تعداد قدم هایی را که برای پیمودن مسافت طی کردید وارد کنید
ذخیره را انتخاب کنید
در صورت جفت شدن با گوشی هوشمند، با برنامه Garmin Express یا Garmin Connect Mobile همگام سازی کنید.
خرید گام شمار
کنجکاو هستید که چند قدم در روز برمی دارید و می خواهید گام شمار بخرید؟ البته می توانید بهترین گام شمار را از گارمین خریداری کنید. ما طیف گسترده ای از انواع مختلف ردیاب های فعالیت و ساعت های هوشمند داریم. برای هر بودجه و سبک زندگی یک ساعت مناسب با تعداد قدم وجود دارد!