عرضه جی پی اس دستی گارمین Garmin gpsmap 79s همکنون در اطلس رهنگار آریا

۲۵ فروردین ۱۴۰۱
گارمین ۷۹ اس رسید
 
گارمین جی پی اس مپ 79  GARMIN GPSMAP 79 Series موجود شد
معرفی محصول جدید گارمین جی پی اس مپ 79 
این محصول یک جی پی اس دستی-دریایی بسیار خوشدست و جمع و جور میباشد . درواقع مدل به روز شده گارمین جی پی اس مپ 78 اس میباشد .
جی پی اس های دستی دریایی گارمین برای استفاده روی آب و در سواحل طراحی شده اند . این جی پی اس ها دارای استاندارد ضد آب آی پی ایکس 7 یا همان IPX7 میباشند و درصورت افتادن داخل دریا روی آب شناور خواهند ماند . توسط دوعدد باطری قلمی کارمیکنند و درصورت داشتن باطری اورجینال گارمین تا 19 ساعت به صورت پیوسته کارمیکنند. ( باطری اورجینال گارمین جداگانه به فروش میرسد) . دارای حافظه 8 گیگابایتی میباشند که برای ذخیره سازی نقشه ها بسیار کاربرد دارد .به صورت پیشفرض دارای نقشه های پایه جهانی میباشد که بدون نیاز به دانلود نقشه به مکانیابی شما تا حدودی کمک میکند .تا 10000 نقطه و 250 مسیر به راحتی ذخیره میکند . در مدل های 79 اس و 79 اس سی ارتباط با ماهواره QZSS  ژاپن اظافه شده . این ماهواره با سرعت بالاتری از جی پی اس آمریکا در منطقه آسیای کارمیکند .همچنین ماهواره های جی پی اس و گلوناس و گالیله هم روی این دستگاه وجود دارد . دارای قطب نما هم هستند .
 جی پی اس مپ 79 در دو مدل معرفی شده . 
گارمین جی پی اس مپ 79 اس سی GPSMAP 79sc
GPSMAP 79sc - Marine Handheld Preloaded With BlueChart® g3 Coastal Charts 
PART NUMBER 010-02635-02
جی پی اس مپ 79sc   دارای نقشه های نمودار ساحلی به صورت پیشفرض میباشد . این نقشه ها تحت عنوان Bluechart G3  به صورت جداگانه به فروش میرسند که  با در نظر گرفتن قیمت این نقشه ها خرید این دستگاه بسیار به صرفه میباشد .
برای تهیه این محصول با شرکت اطلس رهنگار آریا شماره 88880034 – 021 تماس بگیرید