پایش فعالیت، ضربان قلب و کیفیت خواب بیماران دیابتی با Garmin Forerunner 45

۳۱ فروردین ۱۴۰۱
یک برنامه مراقبت از راه دور خودکار در اسرائیل راه اندازی شده است تا بیماران جوان مبتلا به دیابت نوع 1 و/یا چاقی را تحت نظر داشته باشد. با استفاده از ساعت دویدن Garmin Forerunner 45 GPS، شرکت‌کنندگان و تیم‌های مراقبت از آن‌ها می‌توانند فعالیت و سایر معیارهای سلامتی را ردیابی و نظارت کنند. با این داده‌ها، همراه با اندازه‌گیری گلوکز و نتایج نظرسنجی، تیم‌های مراقبتی می‌توانند برنامه‌های درمانی شخصی‌شده را با پلتفرم مراقبت از راه دور کاملاً قابل تنظیم Datos Health به بیماران ارائه دهند. شرکت کنندگان به بهبود قابل اندازه گیری در خلق و خو، فعالیت، تغذیه و خواب خود به شیوه ای تعاملی و آموزشی دست می یابند.

گارمین و داتوس سلامت
شیوع و اهمیت نظارت از راه دور سلامت در سال‌های اخیر به طور قابل توجهی افزایش یافته است، زیرا فناوری به تیم‌های مراقبتی اجازه می‌دهد تا داده‌های دقیق و تجربی در مورد سلامت جسمی و روانی بیماران خود جمع‌آوری کنند. پلتفرم مراقبت از راه دور Datos Health خودمراقبتی خودکار کمکی را بر اساس قوانین تعریف شده توسط تیم مراقبت تسهیل می کند تا بار کاری کارکنان را کاهش دهد و بیماران را به طور فعال از طریق نظرسنجی ها، یادآوری ها و ارتباطات دو طرفه در برنامه مراقبت شرکت کنند.

به عنوان بخشی از برنامه فعلی، به بیماران 12 تا 18 ساله یک ساعت هوشمند Garmin Forerunner 45 داده می شود تا مراحل، ضربان قلب و خواب را کنترل کند. داده‌ها از طریق Garmin Health API به سیستم Datos Health تحویل داده می‌شود و به تیم‌های مراقبتی اجازه می‌دهد تا پیشرفت هر بیمار را در برابر اهداف تعیین‌شده ردیابی کنند و در صورت لزوم در زمان واقعی مداخله کنند تا به طور بالقوه خطر عوارض جانبی را کاهش دهند.

گارمین به این دلیل انتخاب شد که «ساعت‌های ورزشی قابل اعتماد و کاربرپسند و ردیاب‌های تناسب اندام را همراه با یک API انعطاف‌پذیر ارائه می‌کند که Datos Health را قادر می‌سازد تا یک تجربه کاربری یکپارچه ایجاد کند. Uri Bettesh، مدیرعامل و موسس Datos Health، گفت: دادن آزادی عمل به بیماران برای استفاده از ردیاب تناسب اندام که ممکن است از قبل داشته باشند و استفاده کنند، منجر به بهبود مشارکت بیمار و پایبندی به برنامه می شود.