گارمین از لنگرهای آب کم عمق Power-Pole و ایستگاه مدیریت برق CHARGE پشتیبانی می کند

۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
آخرین به روز رسانی نرم افزار کنترل Power-Pole را از نمودار نمودارهای سازگار گارمین امکان پذیر می کند
OLATHE، Kan Garmin® International, Inc واحدی از Garmin Ltdبزرگترین و مبتکرترین تولید کننده الکترونیک دریایی در جهان، امروز اعلام کرد که نمودارهای ECHOMAP™ و GPSMAP® منتخب اکنون با Power سازگار هستند.

لنگرهای آب کم عمق Pole® این پشتیبانی اضافه شده به ماهیگیران اجازه می دهد تا قطب های برق خود را مستقیماً از نمودار پلاتر سازگار گارمین خود برای کنترل بیشتر روی برد ذخیره و مستقر کنند.

انتظار می‌رود که در نسخه آینده از یکپارچه‌سازی Power-Pole CHARGE Power Management Station پشتیبانی شود، که به ماهی‌گیران این امکان را می‌دهد تا شارژ باتری خود را از نمودار نمودار گارمین سازگار خود نیز کنترل کنند.

ادغام Power-Pole Anchor از طریق به‌روزرسانی نرم‌افزار دریایی Q2 2022 برای مشتریان فعلی گارمیندر دسترس است، که اکنون به صورت رایگان در Garmin.com یا از طریق برنامه ActiveCaptain® در زیر برگه My Marine Device در دسترس است.

علاوه بر یک نمودار پلاتر ECHOMAP یا GPSMAP سازگار، یک دروازه C-Monster Power-Pole برای کنترل لنگر لازم است.

 

محصولات گارمین که از درون برای زندگی در فضای باز مهندسی شده اند، زندگی ماهیگیران، ملوانان، دریانوردان و علاقه مندان به قایق را در همه جا متحول کرده اند.

گارمین که متعهد به توسعه نوآورانه‌ترین، با کیفیت‌ترین و آسان‌ترین لوازم الکترونیک دریایی است که صنعت تا به حال شناخته است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.

برای هفتمین سال متوالی، گارمین اخیراً توسط انجمن ملی الکترونیک دریایی (NMEA) به عنوان سازنده سال انتخاب شد.