ساعت گارمین که با انرژی خورشیدی شارژ میشود

۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۱

گارمین ساعت‌های هوشمند جدیدی را معرفی می‌کند که از خورشید شارژ می‌شوند زیرا می‌گوید انرژی خورشیدی آینده است
خط تولید اکنون شامل اولین ساعت از ساعت های هوشمند این شرکت است که می توانند برای همیشه با انرژی خورشیدی کار کنند

گارمین مجموعه ای از ساعت های جدید را منتشر کرده است که از خورشید شارژ می شوند، زیرا متعهد به این ایده است که انرژی خورشیدی می تواند آینده فناوری تناسب اندام باشد.

این مجموعه اکنون شامل اولین محصولات گارمین است که می تواند تنها با استفاده از انرژی خورشیدی خود را شارژ نگه دارد، از نظر تئوری به این معنی است که ساعت هرگز نیازی به وصل شدن به برق نخواهد داشت.

اولین ساعت از ساعت‌های هوشمند گارمین سال گذشته وارد بازار شد، با خط برتر Fenix. اما فقط در بزرگترین آن ساعت‌ها یافت می‌شد، و هدف از شارژ خورشیدی فقط برای شارژ کردن شارژ بود تا انرژی بی‌پایان.

اما ساعت‌های جدید نشان‌دهنده گامی بیشتر است زیرا گارمین به دنبال استفاده از انرژی خورشیدی برای ایجاد ساعت‌هایی است که هرگز یا بندرت نیاز به شارژ دارند و بنابراین می‌توانند افراد را از نظر تئوری برای همیشه ردیابی کنند.

ساعت‌های جدید شامل نسخه‌های کوچک‌تر سری Fenix ​​می‌شوند، به این معنی که حتی کوچک‌ترین Fenix ​​6S هم اکنون یک نسخه خورشیدی دارد. شارژ خورشیدی اکنون بر روی ساعت‌های تاکتیکس این شرکت است که برای مصارف نظامی و دیگر مصارف ساخته شده‌اند که نیاز به ردیابی ایمن‌تر و پرداخت محکم‌تری دارند.

توصیه شده
گارمین چراغ‌های دوچرخه جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که می‌توانند ببینند کسی پشت شماست یا خیر
گارمین چراغ‌های دوچرخه جدیدی را راه‌اندازی می‌کند که می‌توانند ببینند کسی پشت شماست یا خیر
اما قابل‌توجه‌ترین ساعت‌های جدید احتمالاً Instinct جدید گارمین است، ردیاب فعالیت ارزان‌تر و رایج‌تر آن، که می‌تواند خود را برای همیشه شارژ نگه دارد و در حالت درست استفاده شود.

ساعت‌های جدید همراه با مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های جدید هستند، از جمله ویژگی‌هایی که ویژگی‌ها و ابزارهای جدید ردیابی موج‌سواری را برای نظارت بر عملکرد کوهنوردی در فضای داخلی اضافه می‌کنند.

گارمین گفت که این ویژگی جدید تا حدی برای کاهش «خستگی باتری» یا این ایده که کاربران با گذشت زمان از شارژ کردن ساعت‌های هوشمند خود خسته می‌شوند، اضافه شده است. به گفته گارمین، در عوض، شارژ خورشیدی باید به باتری این امکان را بدهد که با قرض گرفتن انرژی از محیط بیرونی که کاربرانش در حال حاضر در آن هستند، شارژ بماند و به شارژ کمتری نیاز داشته باشد.

به گفته برد ترنکل، نایب رئیس بخش فضای باز گارمین، این شرکت برای مدت طولانی به دنبال معرفی ساعت های خورشیدی بود. آقای ترنکل گفت، اما دوام این فناوری رضایت بخش نبود، شارژ کافی ارائه نمی کرد و طراحی به این معنی بود که معرفی شارژ خورشیدی همچنین به معنای به خطر انداختن زیبایی یا عملکرد محصولات است.

او گفت که به این ترتیب، تا زمانی که بتواند ساعت‌هایی را آزاد کند که می‌توانند به طور معناداری از شارژ خورشیدی استفاده کنند، بدون اینکه خیلی ضخیم شوند یا نیاز به معایب دیگری داشته باشند، منتظر ماند.

آقای ترنکل معرفی ساعت‌های جدید با انرژی خورشیدی و افزودن ویژگی‌هایی را که تضمین می‌کند برای همیشه شارژ می‌شوند را یک نقطه عطف توصیف می‌کند – این دومین مورد پس از معرفی اولین ساعت در سال گذشته است – اما شرکت مایل است بتواند بتواند تا این امکان را در ساعت‌های بیشتر، در حالت‌های بیشتر فراهم کنیم». او هیچ نشانه خاصی مبنی بر اینکه کدام یک از محصولات گارمین شارژ خورشیدی دریافت خواهند کرد، ارائه نکرد، اما اشاره کرد که در آینده می تواند به بخش های بزرگی از خط تولید برسد.