چرا نباید از تلفن همراه خود در موتور سیکلت استفاده کنید؟

۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
گارمینGarmin پیشنهاد بهتری دارد 
 
تلفن‌های هوشمند برای بسیاری از قابلیت های کاربردی مانند  گرفتن عکس‌های تقریباً با کیفیت حرفه‌ای، ثبت مسیر در فیدهای رسانه‌های اجتماعی، حفظ تماس دائمی با دوستانتان... و امثال این ساخته شده اند . با این حال، برای ارتعاشات دامنه بالایی که در یک موتورسیکلت وجود دارد اصلا مناسب نیستند . طبق گفته Apple® ، شما باید iPhone® را به طور ایمن در موتور سواری  نگه دارید، در غیر این صورت ممکن است زمانی که به مقصد خود می رسید، آنطور که باید عمل نکند. (و این فقط اپل نیست، این برای سایر گوشی ها نیز صدق می کند.)
 
خوشبختانه، Garmin راه حلی دارد که شما را از نقطه A به B هدایت می کند - و تمام نیازهای شما را در این بین برآورده می کند.  zūmo® XT  ضد ضربه و تکان است، که به طور خاص برای گرما و ارتعاشات سواری شما ساخته شده است. اما فقط دوام آن نیست که آن را به یک ضرورت تبدیل می کند. چند مورد از دلایلی که هیچ متور سیکلت و دوچرخه ای بدون Garmin zūmo XT کامل نمی شود، ادامه دهید.
 
یک صفحه نمایش روشن، بزرگ و و قابلیت کارکردن با دستکش . هیچ‌کس نمی‌خواهد در حین رانندگی به GPS خود خیره شود، و شما نمی‌خواهید برای کنترل صفحه نمایش، دستکش‌های خود را درآورید و بپوشید.
ساخت مستحکم. هوای بد؟ زمین ناهموار؟ مشکلی نیست - zūmo XT به طور خاص برای این موقعیت ها ساخته شده است.
اگر در حال برنامه‌ریزی سفری بین‌المللی هستید، آخرین چیزی که می‌خواهید نگران آن باشید شارژر است. zūmo XT را می توان برای برق ثابت به سیم متصل کرد، یا (بدون برق) می تواند تا 3.5 ساعت با روشنایی 100٪ یا 6 ساعت در تنظیمات معمولی دوام بیاورد.
سازگاری inReach®. اگر جاده ای را انتخاب می کنید که کمتر سفر کرده اید، همیشه خوب است مطمئن شوید که در صورت نیاز می توانید با عزیزان خود یا خدمات اضطراری تماس بگیرید - و خدمات تلفن همراه در همه جا قابل اعتماد نیست. هنگامی که با یک ارتباط ماهواره‌ای سازگار inReach 1 جفت می‌شوید ، می‌توانید مستقیماً از zūmo XT به پیام‌های دو طرفه، اشتراک‌گذاری موقعیت مکانی و قابلیت‌های SOS دسترسی داشته باشید.
عاشق مسیری که رفتی؟ آن را با استفاده از ضبط ، ضبط کنید و آن را برای ماجراجویی های آینده ذخیره کنید یا با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
Garmin Adventurous Routing™  در حالی که سریع ترین راه برای رسیدن از نقطه A به نقطه B همیشه یک خط مستقیم است، گاهی اوقات خسته کننده ترین راه نیز می باشد. مسیریابی ماجراجویانه گارمین را روشن کنید تا اولویت‌های جاده را انتخاب کنید که یک ماجراجویی پرپیچ و خم را تضمین می‌کند.
به دلایل بیشتری برای خرید Garmin zūmo XT نیاز دارید؟ ما آنها را داریم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد لوازم جانبی موتورسیکلت خود  اینجا را کلیک کنید .
 
برخی از حوزه های قضایی استفاده از دستگاه های ارتباطی ماهواره ای را تنظیم یا ممنوع می کنند. این مسئولیت کاربر است که همه قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی را که قرار است از دستگاه استفاده شود، بداند و از آنها پیروی کند. iPad، iPhone و Apple علائم تجاری Apple Inc. هستند که در ایالات متحده و سایر کشورها ثبت شده اند.