با Garmin Instinct 2 Series در یک جمع متمایز شوید

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱
با اندازه‌های متعدد، عمر باتری نامحدود، رنگ‌های جدید و جسورانه، و ویژگی‌های سبک زندگی قوی، منحصربه‌فردترین خانواده پوشیدنی گارمین برای هر جایی که زندگی شما را می‌برد طراحی شده است.

امروز سری Instinct 2 را معرفی کرد که جدیدترین افزوده آن به خانواده محبوب Instinct است. -ساعت‌های هوشمند ساخته شده با در نظر گرفتن فردیت‌های خشن طراحی شده‌اند. سری Instinct 2 مبتنی بر فناوری که برای مقاومت در برابر هر عنصری ساخته شده است به شما کمک می‌کند روز را با عمر باتری نامحدود در مدل‌های خاص و همچنین اندازه‌های مختلف، رنگ‌های جدید جسورانه و مجموعه کامل ویژگی‌های سلامت و تندرستی Garmin مانند VO2 Max و نمره خواب.

دن بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: «سری Instinct 2 طوری ساخته شده است که جسورانه باشد، در بین مردم متمایز باشد و به شما کمک کند از هر روز بهترین استفاده را ببرید. «اما سری Instinct 2 چیزی بیش از آنچه که به نظر می رسد وجود دارد. این رنگ‌های ماجراجویانه را با فناوری مچی پیشرو در صنعت گارمین ترکیب می‌کند تا به چیزی بیش از یک ساعت هوشمند تبدیل شود – Instinct 2 به ابزاری قابل اعتماد تبدیل می‌شود که به شما کمک می‌کند زندگی مطابق با شرایط خود داشته باشید.

طراحی شده برای زندگی

علاوه بر گزینه‌های رنگی پر جنب و جوش، سری Instinct 2 نمایه باریک‌تر و همچنین دو اندازه را ارائه می‌دهد - یک قاب سنتی 45 میلی‌متری و یک Instinct 2S جدید با یک قاب کوچک‌تر 40 میلی‌متری، که تناسب راحت‌تری را برای افراد با مچ‌های کوچک‌تر و زنان فراهم می‌کند. . یک صفحه نمایش جدید با وضوح بالا و خوانا که توسط شیشه مقاوم شده شیمیایی و مقاوم در برابر خش محافظت می شود، به مشتریان کمک می کند تا از آمادگی برای هر چالشی اطمینان داشته باشند. با ادای احترام به سری ناهموار Instinct و Instinct Solar، Instinct 2 مطابق با استاندارد نظامی 810 برای مقاومت در برابر حرارت و ضربه ساخته شده است و دارای درجه آب تا 100 متر است.

سری Instinct 2 با رنگ‌های چشم‌نواز متعدد مانند Electric Lime، Poppy و Neo-Tropic سنت را شکسته و در نسخه‌های Instinct 2 Solar، استاندارد (غیر خورشیدی)، Surf، Tactical و Camo موجود است. با این حال، انتخاب های طراحی به همین جا ختم نمی شود. با استفاده از فناوری Your Watch, Your Way گارمین، افراد می توانند نسخه های سفارشی Instinct 2 یا 2S Solar را بسازند تا نشان دهند که چه کسی هستند. از طریق انتخاب های مختلف قاب و نوار، بیش از 240 ترکیب طراحی مختلف در دسترس است.

Instinct 2 Series با Garmin Connect IQ™ (CIQ) store2 سازگار است، یک پلتفرم همه کاره برای شخصی‌سازی بیشتر سری Instinct 2 با دانلود رایگان برنامه‌ها، ویجت‌ها، صفحه‌های ساعت، فیلدهای داده و موارد دیگر. ویژگی‌های سلامت و تندرستی مانند ردیابی هیدراتاسیون، و تابلوی امتیازات اتصال، و ردیابی چرخه قاعدگی و بارداری نیز از طریق CIQ در دسترس دارندگان سری Instinct 2 هستند.

عمر باتری پایدار

سری Instinct 2 عمر باتری قابل توجهی را برای خانواده محبوب ساعت های هوشمند به ارمغان می آورد. Instinct 2 تا چهار هفته استفاده مداوم را در حالت ساعت هوشمند ارائه می دهد، و - به لطف پیشرفت در فناوری خورشیدی - مدل های منتخب Instinct 2 Solar عمر باتری نامحدودی را ارائه می دهند1 در حالت ساعت هوشمند، استاندارد عمر باتری جدیدی را برای Garmin تنظیم می کند.

در حالی که در ارتباط هستید سالم بمانید

Instinct 2 اکنون مجموعه کاملی از ویژگی‌های سلامتی گارمین از جمله امتیاز خواب و نظارت بر خواب پیشرفته و فعالیت جدید نظارت بر سلامت را ارائه می‌کند که به کاربران امکان می‌دهد معیارهای کلیدی سلامت مانند باتری بدن، استرس و ضربان قلب را در یک نمای واحد ثبت کنند. علاقه مندان به تناسب اندام انگیزه خواهند داشت که بدانند سری Instinct 2 آنها اکنون شامل VO2 Max، سن تناسب اندام، وضعیت/بار/تاثیر تمرین، زمان ریکاوری، تمرینات HIIT و تمرین پیشنهادی روزانه است.

ساعت‌های سری Instinct 2 با برنامه‌ها و فعالیت‌های ورزشی از قبل بارگذاری شده‌اند تا از علاقه شما پشتیبانی کنند، از جمله یک فعالیت چندورزشی جدید که به کاربران اجازه می‌دهد بین فعالیت‌ها جابجا شوند و به مشاهده کل زمان و مسافت خود ادامه دهند. خانواده و دوستان می توانند فعالیت های کاربر را از طریق پیامک دنبال کنند و به لطف ویژگی Instinct 2 Instinct 2 حتی می توانند در مواقع اضطراری از آن مطلع شوند. وقتی Instinct 2 با Garmin Connect™ Mobile جفت می‌شود و یک حادثه شناسایی می‌شود، Garmin Connect Mobile می‌تواند پیامی با نام و مکان کاربر (در صورت وجود) برای مخاطبین اضطراری او ارسال کند.

برای کمک به افراد برای ساده‌سازی فعالیت‌های روزانه، مدل‌های Instinct 2 Solar اکنون شامل Garmin Pay™ برای پرداخت‌ها در حال حرکت هستند. با ضربه زدن ساعت خود به سیستم های پرداخت سازگار، کاربران می توانند به سرعت بررسی کنند و به ماجراجویی بعدی خود بروند.

نسخه های هدفمند

برای افرادی که می‌خواهند اشتیاق خود را به سطح بعدی برسانند، سری Instinct 2 سه نسخه هدفمند با ویژگی‌های اختصاصی ارائه می‌کند:

نسخه‌های موج‌سواری: فعالیت‌های اختصاصی ورزش‌های آبی مانند موج‌سواری، موج‌سواری بادی و کایت‌برد، و همچنین ویجت جزر و مد، کاربران را در جریان شرایط اقیانوس قرار می‌دهد. کاربران می توانند فعالیت های خود را پیگیری کرده و بعداً از طریق Surfline Sessions™ compa آنها را بررسی کنند
سازگاری نسخه‌های Surf که به‌خاطر استراحت‌های معروف موج‌سواری نام‌گذاری شده‌اند، در Instinct 2 و Instinct 2S با یا بدون خورشیدی در دسترس هستند.
نسخه‌های تاکتیکی: Instinct 2 Solar – Tactical Edition که در بین پرسنل نظامی محبوب است، ویژگی‌های تاکتیکی اختصاصی مانند سوئیچ کشتن، حالت مخفی، سازگاری با عینک دید در شب، مختصات موقعیت با فرمت دوگانه و حالت فعالیت Jumpmaster را اضافه می‌کند. موجود در رنگ کایوت قهوه ای یا مشکی.
نسخه‌های کامو: الگوهای گرافیت و مه کامو به افراد اجازه می‌دهند بسته به موقعیت مکانی خود، خواه جنگل بتنی یا جنگل واقعی، با هم ترکیب شوند یا برجسته شوند.
Instinct 2 و Instinct 2S نشان دهنده نوآوری مداوم Garmin در فناوری ساعت هوشمند هستند و اکنون با قیمت اولیه پیشنهادی 349.99 دلار در دسترس هستند. nstinct 2 Series Your Watch, Your Way سفارشی سازی به زودی در دسترس است.