گارمین چراغ عقب فعال شده با رادار دید عقب Varia RCT715 با دوربین داخلی را معرفی کرد.

۰۱ خرداد ۱۴۰۱
دوربین داخلی به طور مداوم محیط اطراف شما را در حین سواری ضبط می کند و در صورت تشخیص حادثه به طور خودکار فیلم را ذخیره می کند.

گارمین رادار دید عقب Varia™ RCT715 با دوربین و چراغ عقب را معرفی کرد. واریا RCT715 که برای ایجاد آرامش خاطر در طول هر سواری، روز یا شب برای دوچرخه‌سواران طراحی شده است، به‌طور پیوسته ویدیوهای واضح و واضحی را در طول یک سواری ضبط می‌کند.

دان گفت: «سال‌ها، دوچرخه‌سواران در سرتاسر جهان به رادارهای دید عقب Varia ما اعتماد کرده‌اند تا آگاهی خود را از نزدیک شدن به وسایل نقلیه در طول سواری افزایش دهند، و ما خوشحالیم که RCT715 جدید را به مجموعه محصولات ایمنی دوچرخه‌سواری «ضروری» اضافه کنیم. بارتل، معاون گارمین در بخش فروش جهانی مصرف کننده. اکنون، دوچرخه‌سواران می‌توانند برای سواری حرکت کنند، زیرا می‌دانند چراغ عقب فعال شده با رادار دید عقب Varia RCT715، اتومبیل‌های مقابل را از حضور یک موتورسوار مطلع می‌کند، و دوربین تعبیه‌شده به طور مداوم محیط اطراف آنها را ضبط می‌کند و شواهد ویدیویی از یک حادثه ارائه می‌کند. آنها همیشه به آن نیاز دارند.»

در اینجا چیزهای جدیدی برای Varia RCT715 آمده است:

دوربین داخلی: در طول هر سواری، فیلم‌هایی واضح و واضح با حداکثر سرعت 1080p/30 fps بگیرید.
ضبط خودکار حادثه: اگر حادثه ای شناسایی شود، فیلم های ویدیویی قبل، حین و بعد از رویداد به طور خودکار ذخیره می شوند.
عملکرد اضافی برنامه Varia: به راحتی به فیلم های ویدئویی دسترسی داشته باشید، فیلم ها را انتقال دهید یا تنظیمات دوربین را سفارشی کنید، مانند پوشش داده ها.
مهم نیست که یک دوچرخه‌سوار کجا و چه زمانی سوار می‌شود، Varia RCT715 همچنان ویژگی‌های ایمنی دوچرخه‌سواری بی‌نظیر گارمین را ارائه می‌کند، از جمله:

حداکثر آگاهی: اعلان‌های دیداری و شنیداری در مورد نزدیک شدن وسایل نقلیه از پشت، تا فاصله 153 یاردی هشدار می‌دهند.
دید عالی: چراغ عقب را می توان تا یک مایل دورتر دید، که می تواند قبل از دیدن وسیله نقلیه توسط رادار، دیدن دوچرخه سوار را برای رانندگان آسان تر کند.
Varia RCT715 که دارای چندین گزینه جفت‌سازی است، می‌تواند با رایانه دوچرخه‌سواری Garmin Edge®، ساعت هوشمند گارمین یا برنامه دستگاه هوشمند Varia استفاده شود. هنگامی که با یک تلفن هوشمند سازگار جفت می شود، با برنامه های شخص ثالث منتخب مانند Ride with GPS ادغام می شود تا به دوچرخه سواران اجازه دهد نقشه های خود را با اعلان های رادار نمای عقب پوشش دهند.

Varia RCT715 تا 4 ساعت عمر باتری با رادار و چراغ عقب در فلاش ثابت یا در شب و تا 6 ساعت با رادار و چراغ عقب در فلاش روز دارد - همه اینها با دوربین به طور مداوم در 1080p ضبط می کند. Varia RCT715 دارای قیمت خرده فروشی 399.99 دلاری است و اکنون در garmin.com در دسترس است.