اشتراک های ماهیانه و سالیانه گارمین Garmin Subscription Plans

۰۷ خرداد ۱۴۰۱
یکی از سری محصولات پر کاربرد شرکت گارمین Garmin  ، اشتراک های ماهانه و سالانه استفاده از نرم افزارهای مخصوص گارمین است . بسیاری از کاربران برای استفاده از برخی ویژگی های دستگاههای Garmin  اشتراک آن را به صورت ماهیانه و سالیانه خریداری میکنند . به عنوان مثال اشتراک اینریچ Inreach گارمین که با خرید این اشتراک و پرداخت ماهیانه میتوانید از خصوصیات (دردسترس بودن) اینریچ گارمین مانند ارسال پیامک در نقاطی آنتن موبایل وجود ندارد و درخواست کمک SOS در نقاط  خارج از دسترس و دور(مثل کوه و دره) استفاده کنید . این خدمت از طریق ماهواره انجام میشود و نیازی به سیمکارت جداگانه ندارد .
 
در اینجا به معرفی تعدادی از این اشتراک ها که در سال 2022 فعال هستند میپردازیم 
 
 
اشتراک ماهانه LTE  ساعت هوشمند Smartwatch Subscriptions
با خرید این اشتراک میتوانید گوشی موبایل خود را درمنزل بگذارید و از طریق ساعت هوشمند گارمین تماس ها و پیامک های خود را کنترل کنید . درواقع ساعت هوشمند شما به موبایل شما تبدیل میشود ( فقط ساعت هوشمند گارمین که دارای LTE است مثالForerunner945LTE)
نکته مهم :این خدمت در ایران فعال نیست و فعلا فقط در امریکا فعال است .مبلغ اشترا ک حدودا 6 دلار آمریکاست .
 
 
اشتراک ماهانه و سالانه عرشه OnDeck™ Hub Subscription Plan
اشتراکی برای استفاده از دستگاه OnDeck™ Hub که برای قایق طراحی شده و با اضافه کردن این دستگاه به سیستم ناوبری قایق میتوانید از خدمات مکانیابی پیشرفته گارمین و نمایش اطراف قایق استفاده کنید . 
این سرویس درتمام دنیا قابل استفاده است . مبلغ اشترا ک سالیانه عرشه حدودا  13 دلار آمریکاست .
 
 
 
اشتراک سالیانه و ماهیانه ذخیره تصاویر گارمین Garmin Vault Subscription Plan
ویدیوهای دوربین Garmin Dashcam ذخیره شده شما به طور ایمن در Garmin Vault آنلاین ذخیره می‌شوند و می‌توانید با استفاده از برنامه Garmin Drive ™ در تلفن هوشمند سازگارتان به آن‌ها دسترسی داشته باشید. این ویژگی نیاز به اتصال فعال با فناوری Wi-Fi® دارد. هر کلیپ ویدیویی به مدت 24 ساعت از زمان آپلود در خزانه آنلاین ذخیره می شود. هیچ محدودیتی برای حجم داده های ذخیره شده وجود ندارد. Garmin همچنین برنامه های ذخیره سازی گسترده را از طریق اشتراک های پولی ارائه می دهد. 
این سرویس در ایران کار نمیکند . مبلغ اشتراک سالانه این خدمت حدودا 10 دلار آمریکاست.
 
 
 
 
اشتراک سالیانه و ماهیانه )دردسترس( گارمین Garmin inRea