اطلاعات Garmin Forerunner 955 درز پیدا کرد

۰۸ خرداد ۱۴۰۱
چه آن را یک ساعت مالتی اسپورت یا سه ‌گانه یا یک نسخه پلاستیکی و ارزان‌تر از ساعت‌های پرچم‌دار Fenix بنامید، Garmin Forerunner 955 در حال شکل‌گیری به ساعتی است که ورزشکاران باید آن را جدی در نظر بگیرند. و اکنون، تعداد زیادی جزئیات جدید به بیرون درز کرده است، از جمله یک شگفتی خوشایند در مورد قیمت.

اما ابتدا، اجازه دهید بگوییم که Forerunner 955 آینده به عنوان یک جانشین شایسته برای Forerunner 945 شکل می گیرد که در سال 2019، تقریباً سه سال پیش عرضه شد. و اگر با 945 آشنا هستید، 955 جدید با قاب گرد، سیستم کنترل معمولی 5 دکمه ای گارمین و طراحی پلاستیکی که به این ساعت کمک می کند سبک تر شود، به راحتی قابل تشخیص است.

از Garmin Forerunner 955 چه می دانیم؟ 
اول، ما اندازه و ابعاد دقیق را داریم. ابعاد Forerunner 955 دقیقاً  1.8 * 1.8 * 0.6 اینچ است که به معنای 45.7 * 45.7 * 15.2  میلی‌متر است. وقتی صحبت از ساعت به میان می‌آید، هنوز هم کمی بزرگ‌تر است، اما قطعاً غول‌پیکر نیست، و با 45.7 میلی‌متر قطر آن در واقع از 47 میلی‌متر قبلی‌اش کمتر است. با این حال، کمی ضخیم تر است و 15.2 میلی متر در مقابل 13.7 میلی متر برای نسخه قدیمی تر است.

خبر خوب این است که گارمین وزن خود را تنها در 53 گرم نگه داشته است، اما نشانه قوی دیگری از باقی ماندن بدنه پلاستیکی (یا پلیمر تقویت شده با الیاف در صورت تمایل) است.

شما همچنین 32 گیگابایت حافظه داخلی بسیار چشمگیر دریافت می کنید که در واقع دو برابر حافظه ای است که مثلاً Fenix 7 دارد.

خبر جدید این است که شما یک صفحه نمایش تمام رنگی دریافت خواهید کرد که لمس آن فعال می شود. این به این معنی است که اکنون می توانید از دکمه ها یا صفحه نمایش استفاده کنید، هر چیزی که برای شما بهتر است. این صفحه نمایش رنگی با نقشه های داخلی این ساعت عالی کار می کند.
عمر باتری باید در حالت ساعت هوشمند حدود 15 روز، در حالت جی پی اس 42 ساعت و در حالت UltraTrac تا 80 ساعت باشد و به نظر می رسد از همان پین شارژ قبلی استفاده می کند. این یک بهبود جزئی در عمر باتری نسبت به مدل نسل گذشته است که دیدن آن عالی است.
 
جالب اینجاست که یکی از تصاویر صفحه نمایش "شدت خورشیدی" را نشان می دهد که نشان می دهد یک نسخه با انرژی خورشیدی از ساعت نیز وجود خواهد داشت، اما متأسفانه ما جزئیات بیشتری در مورد آن نداریم (انتظار داشته باشید که یک مدل خورشیدی قیمت کمی بیشتر داشته باشد) .

ویژگی های جدید Forerunner 955 :
در حالی که هیچ اطلاعاتی در مورد ویژگی های جدید در حال اجرا وجود ندارد، یکی از ارتقاهای هیجان انگیزی که برای 955 ارائه می شود، امتیاز آمادگی برای تمرین است. این با داده‌های مربوط به کیفیت خواب، ریکاوری، بار تمرینی، تغییرپذیری ضربان قلب (HRV) و موارد دیگر محاسبه می‌شود، و به گونه‌ای طراحی شده است که یک معیار را به شما ارائه دهد که می‌توانید فقط به آن نگاه کنید و بدانید که بدن شما چقدر برای یک جلسه تمرین آماده است. .

این ساعت همچنین دارای یک ویجت مسابقه با نکات آموزشی، پیشنهادات تمرینی شخصی و زمان تکمیل بر اساس آب و هوا و جزئیات دوره خواهد بود.

شما بیش از 30 نوع تمرین از جمله ورزش های سه گانه، شنا در آب های آزاد و البته سنتی تر مانند دویدن، دوچرخه سواری، شنا در gaو غیره خواهید داشت.

ویژگی های آشنای 745 مانند NFC برای پرداخت و فضای ذخیره سازی داخلی برای موسیقی نیز به طور طبیعی در دسترس هستند.

Garmin Forerunner 955 قیمت و تاریخ عرضه :
بهترین غافلگیری از Forerunner 955 جدید ممکن است فقط قیمت آن باشد که انتظار می رود حدود 500 دلار باشد که نسبت به قیمت اولیه 550 دلاری نسل قبلی ساعت کمتر است.


در نهایت، انتظار می‌رود که تاریخ انتشار Forerunner 955 در اوایل ژوئن باشد، بنابراین دقیقاً نزدیک است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس ره نگار آریا تماس حاصل فرمایید.