رونمایی از محصول جدید گارمین Forerunner 225/255s/Music

۱۲ خرداد ۱۴۰۱
رونمایی از محصول جدید گارمین Forerunner 225/255s/Music
گارمین امروز محصول جدید خود Forerunner 255 را معرفی کرد که نسخه Forerunner 255  سایز بدنه آن 46mm ، 255s سایز بدنه 41mm دارد و نسخه 255 Music که دارای سایز بدنه 46mm وForerunner 255s music  که سایز بدنه آن 46mm است که می توانید به راحتی بیش از 500 موسیقی دانلود کنید و به هدفون بلوتوث بدون نیاز به تلفن همراه متصل شود.
  • آموزش خود را تنظیم کنید
یک ضربان به قدم خود اضافه کنید. بینش‌های آموزشی و بازیابی را که برای دویدن در سطح بالاتری نیاز دارید، به‌علاوه موسیقی که در طول مسیر به شما انگیزه می‌دهد، دریافت کنید.
  • برای یک دویدن طولانی آماده شوید 
با حداکثر 14 روز عمر باتری در حالت ساعت هوشمند و حداکثر 30 ساعت در حالت GPS، تصویری بدون وقفه از سلامت روزانه و خواب شبانه خود دریافت کنید.
 
  • سبک مثل پر کاه
با طراحی شیک و وزن 49 گرمی، تقریباً فراموش خواهید کرد که از Forerunner® 255 Music استفاده می‌کنید — حتی زمانی که در خواب هستید.
  • متریال آماده عرق کردن
این ساعت با دکمه‌های با کاربرد آسان و یک بند سیلیکونی، با شیشه‌های Corning® Gorilla® Glass 3 بادوام آماده استفاده شدن است.
  • مرور کلی بر محصول
گزارش صبح


به محض بیدار شدن از خواب، یک نمای کلی از خوابتان ، ریکاوری و تمرین خود در کنار وضعیت HRV و آب و هوا دریافت کنید. حتی می توانید گزارش خود را سفارشی کنید تا آنچه را که می خواهید ببینید به شما نشان دهد.
وضعیت HRV


بر اساس فناوری توسعه یافته توسط تیم Firstbeat Analytics™، از طریق تغییر ضربان قلب هنگام خواب، درک عمیق تری از سلامت کلی، ریکاوری و عملکرد تمرینی خود به دست آورید.
ویجت مسابقه


با نکات آموزشی، تمرین‌های پیشنهادی شخصی‌سازی شده روزانه و پیش‌بینی زمان اتمام بر اساس جزئیات دوره، آب و هوا و عملکرد، برای مسابقه بعدی خود آماده شوید.
تمرینات پیشنهادی روزانه


کل هفته تمرینات پیشنهادی روزانه خود را مشاهده کنید، که پس از هر دویدن با عملکرد و ریکاوری شما و همچنین مسابقاتی که در تقویم برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect™  شما پیش می‌روند مطابقت دارند.