Garmin Edge 1040 به زودی رونمایی می شود

۱۶ خرداد ۱۴۰۱
ما پیش از این  می دانستیم که Garmin Forerunner 955 و Forerunner 255 در اوایل ماه ژوئن عرضه می شوند، اما به نظر می رسد به طور فزاینده ای احتمال دارد که Garmin Edge 1040 نیز در آن زمان عرضه شود. یا حداقل در آینده نزدیک.
اگر همه موارد زیر دقیق باشد، به نظر می رسد ارتقاء کاملاً تدریجی باشد. گارمین بسیاری از فناوری‌ها و ویژگی‌های جدیدی را که در ساعت‌های اخیر مانند Fenix 7 و Epix Gen 2 اجرا شده‌اند، ادغام کرده است.
این شامل :
 •      افزایش قابل توجه عمر باتری و 70 ساعت طولانی از حالت save mode
 •      ناوبری بهبودیافته که توسط عملکرد GNSS چند بانده جدید کمک می کند.
 •      نقشه برداری، به طور کلی، باید به لطف نقشه های حرارتی بهبود یابد
 •     ویژگی استقامتی که در Fenix 7/Epix دیدیم
من همچنین فرض می کنم USB-C نیست که برخی افراد بدون شک احساس می کنند مهمترین ارتقاء است.
همچنین اعتقاد بر این است که ممکن است یک مدل خورشیدی وجود داشته باشد که می تواند باتری را تا 100 ساعت افزایش دهد. با توجه به اندازه واحد، در مقایسه با یک ساعت، به نظر می رسد منطقی است که آنها پنل خورشیدی را ادغام کنند.
 • ابعاد و باتری در مقابل Garmin Edge 1030 :
 
 
گارمین Edge 1040 Edge 1030
عرض 59.3 mm 58 mm
طول 117.6 mm 114 mm
عمق 20 mm 19 mm
وزن 126 g 123 g
124 g (plus)
عمر باتری بالای 35 ساعت 20 ساعت
24 ساعت (پلاس)
حالت saver battery 70 ساعت  
حافظه 32GB 16 گیگابایت با قابلیت ارتقای microSD
32GB (plus)
قیمت ?? 499 پوند
519 پوند
 
ویژگی ها :
 • شخصی سازی تمرین
نقاط قوت خود را به عنوان یک دوچرخه سوار طبقه بندی کنید، و توانایی دوچرخه سواری خود را با نیازهای یک دوره خاص در صورت جفت شدن با سنسورهای سازگار خود مقایسه کنید تا بتوانید تمرینات و پیشرفت خود را در زمینه های مناسب متمرکز کنید. تلاش‌های خود را با ویژگی راهنمای قدرت مدیریت کنید، که هدف‌های قدرت را در طول دوره توصیه می‌کند، وقتی با حسگرهای سازگار شما سازگار شود. هنگام سواری، اطلاعات بینش ویژگی های استقامت را دریافت کنید، هنگامی که با سنسورهای سازگار شما جفت می شود، بنابراین می توانید مراقب باشید که چقدر دیگر می توانید واقعاً آن را فشار دهید. با اعلان‌هایی برای تکمیل تمرینات از دست رفته، از برنامه تمرینی خود مطلع باشید.
 • چند کاره :
رایانه دوچرخه GPS پیشرفته، ناوبری برتر، برنامه ریزی و ردیابی عملکرد، آگاهی از دوچرخه سواری و اتصال هوشمند را ترکیب می کند.
 • هرگز گم نشو :
راه خود را در چالش برانگیزترین محیط ها با فناوری GNSS چند باندی بیابید که دقت موقعیت یابی پیشرفته ای را ارائه می دهد.
 • ناوبری و راه اندازی آسان :
یک راه‌اندازی ساده و یک رابط کارآمد، دسترسی سریع و آسان به اطلاعات، دوره‌ها و ابزارهای مورد نیاز و حتی تنظیم فیلدهای داده را مستقیماً از دستگاه Edge® یا از تلفن هوشمند سازگار شده شما می‌سازد.
 • مسیرها را در هر کجا دریافت کنید:
با نقشه‌های بهبودیافته مخصوص نوع سواری که جاده‌ها و مسیرهای پرطرفدار به‌علاوه نقاط مورد علاقه قابل جستجو را برجسته می‌کند، مانند یک محلی، هر نوع دوچرخه‌تان، رانندگی کنید.
 • به برنامه های کاربردی متصل شوید :
با برنامه‌ها و پلتفرم‌های مورد علاقه خود، از جمله Strava، Komoot، TrainingPeaks® و بسیاری دیگر ارتباط برقرار کنید (به برنامه دستگاه هوشمند Garmin Connect™ نیاز دارد).