چگونه یک ارتباط ماهواره ای inReach® برای پیاده روی آماده کنیم.

۲۳ خرداد ۱۴۰۱
وقت آن است که گرد و غبار بسته خود را پاک کنید، دستگاه inReach خود را شارژ کنید و به مسیرها بروید. برای اطمینان از اینکه هر پیاده روی خوب است، این لیست کوتاه از نکات مربوط به دستگاه های هوشمند را که باید قبل و در شروع سفر انجام دهید، دنبال کنید. 
اشتراک خود را بررسی کنید
قبل از سفرتان، با ورود به حساب ™Garmin Explore خود، تأیید کنید که دستگاهتان در طرح اشتراک ماهواره‌ای InReach فعال است. این اطلاعات را در تب Plans and Devices خواهید یافت. از اینجا می توانید طرح خود را اضافه یا تغییر دهید و مسیرهای همگام سازی دستگاه خود را بیابید. اشتراک فعال ماهواره‌ای inReach برای ردیابی، پیام‌رسانی، همگام‌سازی اطلاعات حساب، پیش‌بینی آب‌وهوا و قابلیت‌های SOS مورد نیاز است - تمام تدابیری که برای یک ماجراجویی بدون نگرانی نیاز دارید.
دستگاه خود را روشن کنید 
در حالی که ممکن است قبل از شروع پیاده روی با یک ارتباط ماهواره ای inReach یک اقدام واضح به نظر برسد، اما اغلب نادیده گرفته می شود. اگر حادثه‌ای رخ دهد که در آن شما به تنهایی قادر به برقراری ارتباط نیستید، با روشن بودن دستگاه، مخاطبین شما می‌توانند درخواست مکان ارسال کنند یا - در صورت اطلاع توسط مجری قانون - Garmin IERCC  ( مرکز هماهنگی واکنش اضطراری بین‌المللی) می‌تواند آخرین وضعیت شما را بررسی کند. در عرض 10 دقیقه مکان یابی کنید، مختصات را تعیین کنید و کمک را سازماندهی کنید.
ردیابی را فعال کنید
ردیابی یک دنباله خرده نان ایجاد می کند زیرا موقعیت مکانی شما به طور خودکار از طریق حساب Garmin Explore شما به صفحه ™MapShare  شما ارسال می شود و یک خط مسیر مشخص از فعالیت شما را تشکیل می دهد که می توانید به آن ارجاع داده و با مخاطبین خود به اشتراک بگذارید (توضیحات بیشتر در نکته بعدی mapshare)
پیوند MapShare خود را ارسال کنید
اگر ردیابی را فعال  می‌کنید، یک قدم دیگر بردارید و به مخاطبین خود اجازه دهید تا آنها را دنبال کنند. MapShare یک صفحه وب است که به دیگران امکان می دهد مکان شما را روی نقشه ببینند. در برگه اجتماعی حساب Garmin Explore شما مدیریت می شود. اشتراک‌گذاری پیوند MapShare با مخاطبین در ابتدای پیاده‌روی به آن‌ها اجازه می‌دهد پیام‌های دلگرم‌کننده برای شما ارسال کنند و سفر شما را دنبال کنند، و در حین پیشروی به سمت مقصد، لایه‌ای دیگر از ایمنی ایجاد کند.
دو نکته دیگر 
در نهایت، دو یادآوری ساده اما مهم: قبل از سفر، استفاده از دستگاه inReach خود را تمرین کنید و یک پیام آزمایشی برای یکی از دوستان یا اعضای خانواده ارسال کنید. هر دو کار باعث صرفه جویی در زمان و نگرانی در مسیر می شود تا بتوانید از ماجراجویی پیاده روی خود لذت کامل ببرید.
آیا می‌خواهید نکات بیشتری را برای قبل، در طول و بعد از سفر در Reach بدانید؟ این ویدیو را تماشا کنید.