تناسب اندام و سلامتی رانندگان کامیون با گارمین

۲۸ خرداد ۱۴۰۱
نسخه  Garmin Instinct  2 – dezl برای ساده کردن زندگی در جاده برای رانندگان حرفه ای کامیون طراحی شده است، اما همچنین برای کمک به حفظ یک سبک زندگی سالم برای مدت طولانی طراحی شده است.
انتخاب‌های سالم‌تر می‌تواند برای هر کسی مشکل باشد، اما به کسانی که به عنوان راننده کامیون کار می‌کنند، احتمالاً نیازی نیست که به آنها گفته شود که حرفه‌شان با چالش‌های منحصربه‌فردی همراه است. از ساعت‌های طولانی نشستن در یک حالت گرفته تا گزینه‌های محدود غذاخوری، حفظ یک سبک زندگی سالم می‌تواند دست نیافتنی به نظر برسد و به راحتی دلسرد شوید. با این حال، در واقعیت، چند راه ساده برای اولویت دادن به سلامت و تندرستی شما در جاده وجود دارد و با ابزارهایی مانند Garmin Instinct 2 - dezl edition، سالم ماندن به عنوان یک راننده کامیون بیش از هر زمان دیگری احساس می‌کند.
انتخاب های غذایی سالم تری داشته باشید.
خوردن سالم در جاده می تواند سخت باشد، اما امکان پذیرتر از آن چیزی است که ممکن است تصور کنید. به‌جای اینکه مستقیماً به سمت نزدیک‌ترین غذای فست‌فود یا فروشگاه  پیش‌بسته‌بندی غذای ناسالم بروید، سعی کنید غذاها را با توجه به ارزش غذایی آن‌ها انتخاب کنید. اکثر ایستگاه‌های کامیون اقلام بسته‌بندی شده‌ای مانند غذاهای پروتئینی، بادام یا میوه‌های خشک دارند، و بسیاری نیز دارای مجموعه‌ای از میوه، ماست یا اسموتی هستند. صرف نظر از حرفه شما، همیشه خوردن یک صبحانه سالم برای بالا بردن سطح انرژی خود توصیه می شود و اولویت دادن به تنقلات مکرر و مغذی در طول روز به جای وعده های غذایی سنگین و چرب ممکن است به شما کمک کند پشت فرمان بیشتر احساس هوشیاری کنید. اگر کامیون شما یخچال دارد، حتی می‌توانید غذاهای سالم و پرپروتئین را از خانه تهیه کنید تا انرژی تان را در طول رانندگی حفظ کنید.
آب بیشتری بنوشید.
طبق گفته هاروارد سلامت، مصرف آب ایده آل باید فردی باشد، اما افراد سالم معمولاً باید چهار تا شش لیوان در طول روز مصرف کنند. صادقانه بگویم که فراموش کردن آن آسان است، به خصوص اگر برای حفظ هوشیاری پشت فرمان به نوشیدن قهوه یا سایر نوشیدنی های کافئین دار متوسل شوید. نسخه Instinct 2 - dezl دارای ردیابی هیدراتاسیون داخلی است، بنابراین ثبت میزان مصرف آب به سادگی ضربه زدن به مچ دست است. نوشیدن مقدار کافی آب می‌تواند به عادی‌سازی فشار خون، تثبیت ضربان قلب، محافظت از اندام‌ها و بافت‌ها، و کمک به هضم غذا، از جمله فواید دیگر کمک کند، بنابراین پیگیری میزان هیدراتاسیون بدن می‌تواند گامی حیاتی در حفظ سبک زندگی سالم‌تر در جاده باشد. 
در زمان استراحت خود ورزش را در اولویت قرار دهید.
بر اساس CDC، احتمال چاق شدن رانندگان کامیون در مقایسه با سایر کارگران ایالات متحده دو برابر بیشتر است و از هر چهار راننده کامیون، سه نفر گزارش می دهند که فعالیت بدنی توصیه شده 30 دقیقه در روز، پنج روز در هفته را انجام نمی دهند. فواید ورزش بی پایان است، اما شامل کنترل وزن، پیشگیری از بسیاری از بیماری ها و بیماری ها، بهبود خواب و انرژی بیشتر است.
اما ما متوجه شدیم - زمانی که ماهیت شغل شما مستلزم نشستن طولانی مدت است، کار سختی است. وارد تمرینات راننده کامیون در نسخه Instinct 2 – dezl شوید، با تمریناتی که به طور خاص برای تناسب با زمان استراحت استاندارد و به طور کلی سبک زندگی طولانی مدت طراحی شده است. حتی بهتر؟ می‌توانید از طریق برنامه جفت شده dezl ، آموزش‌های تمرینی مفصل را در تلفن هوشمند سازگار خود مشاهده کنید.
به الهام بیشتر تمرین نیاز دارید؟ مجموعه‌ای از مجموعه‌های تمرینی مبتنی بر وزن بدن، دمبل و میله‌های مقاومتی را که با کمک مالک قدیمی کوین رادرفورد ایجاد شده‌اند، بررسی کنید. می توانید به این تمرینات همراه با فیلم های آموزشی دقیق در برنامه dezl  دسترسی داشته باشید.
به عادات خواب خود توجه کنید.
بنیاد ملی خواب توصیه می کند که بزرگسالان سالم به 7 تا 9 ساعت خواب در هر شب نیاز دارند، و این به همان اندازه که برای رانندگان کامیون قابل استفاده است، برای سایر افراد نیز صادق است. قبل از هر چیز، شما می خواهید مکانی آرام و امن برای پارک پیدا کنید و پیروی از یک روال شبانه می تواند مفید باشد. هر چیزی که به شما کمک می‌کند در پایان یک روز طولانی از استرس خودداری کنید، سعی کنید قبل از رفتن به رختخواب این کار را با عمد انجام دهید. خودتان را راحت کنید، اگر مکرراً با سر و صدای کامیون های دیگر از خواب بیدار می شوید و عمدتاً در خواب هستید از گوش گیر استفاده کنید. شما یک تفکیک جامع از مراحل خواب سبک، عمیق و REM خود را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تعیین کنید چه چیزی کار می کند و چه چیزی نیست.
 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.