گارمین از GPS جدید Garmin Drivesmart 86 رونمایی کرد

۰۲ تیر ۱۴۰۱
اکثر مردم هنگام رانندگی از تلفن خود برای راهنمایی استفاده می کنند. اما تلفن‌ها فقط در مناطقی با پوشش کافی کار می‌کنند، حواس‌پرتی را به شکل متن و اعلان ایجاد می‌کنند، و هشدارهای ایمنی و محیط‌زیست بالا را ارائه نمی‌دهند. علاوه بر این، دست زدن مداوم به تلفن هنگام رانندگی نیز ممکن است خطر تصادف را افزایش دهد. برای ناوبری بهینه و ایمن، ناوبرهای اختصاصی GPS ضروری هستند.
Garmin DriveSmart 86 جدیدترین ورود به حوزه سیستم های Sat-nav اختصاصی برای ساده سازی درایوهای شما است. این یک سیستم ناوبری اختصاصی است که مجهز به صفحه نمایش 8 اینچی با وضوح بالا، جهت گیری دوگانه و به روز رسانی نقشه اروپا است. همچنین می‌توانید از دستیار صوتی گارمین برای یافتن مکان‌های خاص استفاده کنید و بدون برداشتن انگشتی از روی فرمان خود به مکان‌هایی که می‌خواهید بروید پیمایش کنید. 
Garmin DriveSmart 86 مسیریابی زیست محیطی فوق العاده هوشمند و شهودی را با هشدارهای بلادرنگ برای خطرات احتمالی ارائه می دهد. همچنین داده های رتبه بندی مسافران TripAdvisor و میلیون ها POI Foursquare را جمع آوری می کند تا به شما در بهینه سازی سفرهای جاده ای خود کمک کند. برای دریافت اطلاعات زنده در مورد قیمت سوخت، شرایط ترافیکی، آب و هوا، پارکینگ، دوربین های ترافیکی و غیره، می توانید آن را با برنامه Garmin Drive جفت کنید.
به بیان ساده، Garmin DriveSmart 86 قابلیت‌های ناوبری درجه یک، داده‌های نقاط مورد علاقه، هشدارها و به‌روزرسانی‌های نقشه را ترکیب می‌کند و آن را به یکی از بهترین سیستم‌های ناوبری GPS موجود تبدیل می‌کند. در زیر، مروری بر ویژگی‌های اصلی Garmin DriveSmart 86 ارائه می‌کنیم.
نمایشگر با وضوح بالا
Garmin DriveSmart 86 دارای یک صفحه نمایش بزرگ، 8 اینچی، با وضوح بالا و جهت گیری دوگانه با به روز رسانی مستقیم نقشه اروپا است. تصاویر واضح تضمین می کند که می توانید مسیرها و سایر مناطق محیطی و هشدارها را بدون تداخل یا مانع مشاهده کنید.
 
مسیریابی منطقه زیست محیطی
مناطق زیست‌محیطی بخش‌هایی از نقشه با محدودیت‌های خاص سفر هستند، مانند محدودیت‌های رانندگی غیرتجاری، پلاک‌های خاص و انواع وسایل نقلیه.  مناطق زیست محیطی بر اساس زمان و قوانین و مقررات محلی به طور مداوم به روز می شوند. این به شما این امکان را می دهد که مسیرهای مناسب را بدون پایان دادن به مناطق دارای محدودیت طی کنید.
 
الکسای داخلی
Garmin DriveSmart 86 دارای الکسای داخلی است که به شما امکان می دهد موسیقی، کتاب های صوتی، پادکست ها و اخبار را با استفاده از دستورات صوتی کنترل کنید. نیازی نیست دستان خود را از روی فرمان بردارید یا چشمان خود را از جاده بردارید. دستورات صوتی علاوه بر راحت‌تر کردن کارها، ایمنی رانندگی شما را نیز بهبود می‌بخشد.
 
دستیار صوتی گارمین
Garmin DriveSmart 86 دارای یک دستیار صوتی داخلی است که با گوشی هوشمند مجهز به بلوتوث شما سازگار است. شما می توانید از کمک صوتی Garmin برای برقراری تماس بدون استفاده از دست خود استفاده کنید و در نتیجه ایمنی مطلوب را در حین رانندگی تضمین کنید. همچنین می توانید مسیرها را بخواهید و تنظیمات پیمایش خود را تغییر دهید.
 
TripAdvisor و Foursquare
Garmin DriveSmart 86 دارای ویژگی های داخلی آماده سفر در جاده است. این شامل رتبه‌بندی مسافران TripAdvisor و میلیون‌ها POI Foursquare است، بنابراین می‌توانید به راحتی رستوران‌ها، کافه‌ها، بارها و هتل‌ها را در مسیر خود پیدا کنید. این ویژگی تمام داده ها و اطلاعات لازم را در طول سفرهای جاده ای طولانی به شما می دهد.
 
هشدارهای ایمنی
Garmin DriveSmart 86 دارای هشدارهای ایمنی برای انحناهای تند، تغییرات سرعت، مناطق مدرسه و سایر شرایطی است که نیاز به تغییر سرعت شما دارد. این هشدارها آگاهی موقعیتی شما را بهبود می بخشد تا شما و دیگران را ایمن نگه دارد.
 
اپلیکیشن گارمین درایو
Garmin DriveSmart 86 با برنامه Garmin Drive در تلفن هوشمند شما سازگار است. وقتی Sat-nav را با برنامه جفت می‌کنید، می‌توانید به قیمت سوخت زنده، آب‌وهوا، پارکینگ، ترافیک و سایر داده‌ها دسترسی داشته باشید. اعلان‌های هوشمند را با هشدارهای مربوطه دریافت می‌کنید، بنابراین به شما در برنامه‌ریزی بهتر سفر کمک می‌کند.
 
قابلیت اتصال به وای فای
Garmin DriveSmart 86 دارای اتصال وای فای داخلی است که به شما امکان می دهد حتی بدون کامپیوتر به نقشه های زنده و به روز رسانی نرم افزار دسترسی داشته باشید. این تضمین می‌کند که همیشه حتی در مسیرهای طولانی در سراسر اروپا، اتصال خواهید داشت.
 
شارژرهای URB
Garmin DriveSmart 86 دارای پورت های شارژ اضافی است که به شما امکان می دهد دستگاه های الکترونیکی خود را در درایوهای طولانی شارژ کنید. این ویژگی به ویژه در مواردی مفید است که مجبور باشید مسافت های طولانی را رانندگی کنید یا با چند نفر سفر کنید.
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید