فراخوان جهانی برای شرکت در Garmin Health Awards 2022 اعلام شد

۰۴ تیر ۱۴۰۱
دومین برنامه جوایز سالانه، خلاقانه ترین راه حل های جهان را که با موفقیت فناوری پوشیدنی Garmin را در برنامه های سلامت و تندرستی ادغام می کند، به رسمیت می شناسد.
گارمین امروز یک فراخوان جهانی برای شرکت در2022   Garmin Health Awardsاعلام کرد و از نوآورانه‌ترین راه‌حل‌های جهان که با موفقیت از قدرت فناوری پوشیدنی گارمین در برنامه‌های سلامت یا تندرستی استفاده می‌کنند، تجلیل کرد. برندگان در سه دسته در اجلاس سلامت گارمین در 29 تا 30 سپتامبر در رم اعلام خواهند شد و 50 پوشیدنی گارمین به ارزش تخمینی 10000 دلار دریافت خواهند کرد. یورن واتزکه، مدیر ارشد Garmin Health، گفت: ما خوشحالیم که نوآورانه‌ترین راه‌حل‌های مراقبت بهداشتی مبتنی بر داده‌های جهان را در دومین جوایز سالانه سلامت گارمین به رسمیت می‌شناسیم. سال گذشته، 62 ارائه‌دهنده پیشرو راه‌حل‌های مبتنی بر داده‌ها را ارائه کردند که از داده‌های فیزیولوژیکی با کیفیت بالا از پوشیدنی‌های گارمین پشتیبانی می‌کردند. ما از طیف وسیع موارد استفاده - از دیجیتال درمانی، توانبخشی، تعامل، تناسب اندام و سلامتی - خوشحال شدیم و مشتاقانه منتظر کشف و ارج نهادن به راه حل های هیجان انگیز و پیشگامانه تر در سال جاری هستیم.
متقاضیان تشویق می شوند تا برای جوایز سلامت گارمین در یکی از سه دسته اقدام کنند:
  • مراقبت های بهداشتی: بهداشت از راه دور، مراقبت از سالمندان، اطفال، تحقیقات و سایر ابتکارات مراقبت های بهداشتی
  • بیمه: بیمه یا بیمه اتکایی، پذیره نویسی پویا، سلامت زنان، BAM یا سایر ابتکارات مرتبط با بیمه
  • تعامل: پلتفرم های تناسب اندام، سلامت شرکت، وفاداری مشتری یا سایر ابتکارات مبتنی بر فعالیت
برای بررسی، راه حل ها یا پروژه های تحقیقاتی باید ایجاد و فعال شوند و باید از ساعت های هوشمند گارمین، ردیاب های تناسب اندام یا ترازوهای هوشمند استفاده کنند. موارد ارسالی بر اساس سود مشتری، مقیاس پذیری، منحصر به فرد بودن، نوآوری و عملکرد ارزیابی خواهند شد. هر راه حل باید فقط برای یک دسته اعمال شود، اما ممکن است چندین راه حل ارائه شود.
درخواست ها از 20 ژوئن تا 8 ژوئیه 2022 پذیرفته می شود. در ماه آگوست، به فینالیست‌ها اطلاع داده می‌شود و از آنها دعوت می‌شود تا ویدئویی را ارائه کنند که در اجلاس سلامت گارمین 2022 ارائه خواهد شد. داوران صنعت بیمه، سلامت و تناسب اندام راه حل ها و برنامه ها را در اجلاس ارزیابی خواهند کرد و برندگان عصر همان روز معرفی خواهند شد. برای جزئیات برنامه، دستورالعمل های برنامه و لیستی از برندگان 2021، به garmin.com/garmin-health-award مراجعه کنید.
 
درباره Garmin Health
Garmin Health راه‌حل‌های تجاری سازمانی سفارشی را ارائه می‌کند که از مجموعه گسترده پوشیدنی گارمین و داده‌های حسگر با کیفیت بالا برای برنامه‌های کاربردی در بازارهای سلامت شرکت، سلامت جمعیت و نظارت بر بیمار استفاده می‌کند. Garmin Health به عنوان بخشی از یک شرکت جهانی که محصولات را در سرتاسر جهان طراحی، تولید و ارسال می‌کند، از نیازهای تجاری و لجستیکی مشتریان خود پشتیبانی می‌کند و به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا با یک شریک مورد اعتماد خود را افزایش دهند.