گارمین دوربین دنده عقب جدید Garmin Bc 50 را معرفی کرد

۰۶ تیر ۱۴۰۱
این سری گزینه دید در شب حرفه ای و برد بی سیم گسترده را برای استفاده با وسایل نقلیه و تریلرهای طولانی تر معرفی می کند.
گارمین ، امروز دوربین‌های مقاوم BCTM50 و BC 50 را با دوربین‌های پشتیبان بی‌سیم دید در شب معرفی کرد که به رانندگان کمک می‌کند محیط پشت خودروی خود را به وضوح ببینند و با اطمینان به عقب بروند.
BC 50 با دید در شب، فناوری انحصاری NightGloTM گارمین را ارائه می دهد که می تواند تا فاصله 20 فوتی پشت خودرو را برای دید بهینه در شب یا در محیط های تاریک روشن کند.  سازگار با انواع دستگاه‌های ناوبری GPS Garmin، سری BC 50 به‌منظور برآورده کردن طیف وسیعی از نیازها از پارک موازی در خیابان‌های شلوغ شهر گرفته تا پشتیبان RV در یک کمپینگ، خارج از جاده در فضای باز و یا عقب رفتن یک نیمه کامیون به اسکله یک خلیج. به زبان ساده، BC 50 دارای پشتی راننده در شب و روز است.
گارمین در کسب و کار ایجاد اعتماد پشت فرمان است و این امر به ویژه زمانی که مشتریان نیاز دارند به سمت معکوس حرکت کنند بسیار مهم است. دید در شب یک تغییر کلی برای رانندگانی است که وسایل نقلیه یا تریلر آنها فاقد چراغ های عقب یا توانایی دیدن واضح پشت وسیله نقلیه را ندارند هست.

کیفیت و قابلیت اطمینان در همه مکان های مناسب
علاوه بر این، مشتریان می‌توانند یک کابل افزودنی اختیاری 50 فوتی خریداری کنند که برد انتقال بی‌سیم را تا 100 فوت افزایش می‌دهد، ایده‌آل برای پیکربندی‌های طولانی‌مدت دکل‌ها و تریلر خودرو که نیاز به راه‌حل دوربین پشتیبان قابل اعتماد دارند. 
انواع ناوبری گارمین با سری BC 50 سازگار است. خطوط تولید قابل توجه عبارتند از:سری Garmin DriveSmart 66/76/86 برای مسافران روزانه
سری Tread® all-terrain برای علاقه مندان به آفرودهای تفریحی و علاقمند به فرود
سری جدید dēzl™ OTR 610/710/810/1010 برای رانندگان کامیون حرفه ای

هر دو مدل دارای پایه پلاک و سخت افزار نصب هستند و مدل دید در شب یک پایه براکت همه کاره برای گزینه های نصب بیشتر اضافه می کند. BC 50 که اکنون در دسترس است، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 199.99 دلار دارد و BC 50 با دید در شب دارای قیمت خرده فروشی 299.99 دلار است. برای کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.
محصولات گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، صنعت خودروسازی را متحول کرده اند و برای زندگی رانندگان، مسافران و رانندگان از همه نوع ضروری هستند. گارمین که متعهد به طراحی راه حل های ناوبری قابل حمل کاربر پسند و هدفمند است که هر رانندگی، سواری و ماجراجویی را بهبود می بخشد، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.