Garmin و sea tow برای ایمنی قایقرانی به نیروهای دریایی می پیوندند

۰۷ تیر ۱۴۰۱
اتحاد استراتژیک با ارائه‌دهنده پیشرو بین‌المللی کمک‌های دریایی، تخفیف‌های محصولات گارمین و آموزش‌های افزایش ایمنی را برای اعضا فراهم می‌کند.
بزرگترین و مبتکرترین تولید کننده الکترونیک دریایی در جهان، با هیجان اعلام می کند که با Sea Tow Services, International, Inc. همکاری می کند تا به اعضا و اپراتورهای حق امتیاز پیشنهادات انحصاری و آموزش محصول را با هدف بهبود ایمنی قایقرانی ارائه دهد.
فرنچایزهای Sea Tow به پیشنهادات ویژه در انواع تجهیزات الکترونیک دریایی گارمین، از جمله پرچمدار سری GPSMAP Chartplotters، خط کامل رادارهای رادوم و آرایه باز و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت. دارندگان امتیاز همچنین پیشنهاداتی در مورد محصولات کارتوگرافی و اشتراک برنامه قایق رانی از Navionics®، یک برند Garmin دریافت خواهند کرد. اعضای Sea Tow از دسترسی به آموزش انحصاری در مورد محصولات Garmin و Navionics به همراه قیمت ترجیحی در کارتوگرافی برخوردار خواهند بود. Sea Tow بیش از 110 مکان حق امتیاز مستقل را اداره می کند که یدک کشی و سایر کمک های روی آب را به قایقرانان در ایالات متحده و پورتوریکو ارائه می دهد.
دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین گفت: Garmin و Sea Tow تعهد دارند که قایق سواری و ماهیگیری تفریحی را هر بار که اسکله را ترک می کنید، ایمن تر و لذت بخش تر کنند. از یدک‌کشی قایق گرفته تا استارت‌های پرش و تحویل سوخت، Sea Tow برای چندین دهه خدمات غیر اضطراری را به قایق‌ها ارائه می‌دهد، و ما مفتخریم که از کاپیتان‌های آن‌ها حمایت می‌کنیم زیرا هر روز وظایف حیاتی را برای عضویت خود انجام می‌دهند."
کریستن فروهوفر، رئیس Sea Tow، گفت: کاپیتان‌های Sea Tow برای کمک به قایق‌ها در مواقع مهم وجود دارند، بنابراین ضروری است که آنها به بهترین تجهیزات الکترونیکی و کارتوگرافی در کلاس خود مجهز باشند. اعضای Sea Tow ما به‌عنوان قایق‌ران هوشمند، به آموزش در مورد نحوه استفاده از وسایل الکترونیکی داخلی خود و دانستن اینکه می‌توانند در ارتقای کارتوگرافی خود صرفه‌جویی کنند، اهمیت می‌دهند، که هر دو به آن‌ها کمک می‌کند زمان ایمن‌تر و لذت‌بخش‌تری را در آب داشته باشند.»
اعضای Sea Tow چه در تجهیز یک قایق جدید و چه ارتقای وسایل الکترونیکی موجود، می توانند از پیشنهادات ویژه و وبینارهای آموزشی در مجموعه کاملی از تجهیزات الکترونیک دریایی Garmin که برای کمک به ایجاد آرامش ذهنی، افزایش آگاهی از موقعیت و بهبود تجربه قایق سواری طراحی شده است، بهره ببرند.با استفاده از GPSMAP chartplotters Garmin با اندازه نمایشگر از 7 اینچ تا 24 اینچ برای راهنمایی مطمئن هم در آب های ساحلی و هم در آب های داخلی، به علاوه پشتیبانی از سونار، رادار، قابلیت های شبکه و موارد دیگر در صنعت پیشرو گارمین، با اطمینان در آب حرکت کنید.
اهداف را به وضوح ببینید و بدانید که با رادارهای Fantom با فناوری MotionScope که اهداف را در حال حرکت به سمت یا دور شدن از قایق کاربر رنگی نشان می دهد، چه چیزی در راه است. با سری خلبان خودکار GHP Reactor، حتی زمانی که قایق در حال چرخیدن و غلتیدن در آب ناهموار است، مسیر خود را حفظ کنید. با یک سیستم مرجع 9 محوری نگرش سرفصل (AHRS)، این سری با گزینه‌های نصب انعطاف‌پذیری در دسترس است که به حداقل مقدار راه‌اندازی و کالیبراسیون نیاز دارد.با GPSMAP 86sc ممتاز دریایی دستی همراه با نمودارهای ساحلی BlueChart g3 با داده های Navionics یکپارچه که می تواند هم به عنوان یک دستگاه ناوبری اولیه یا یک نسخه پشتیبان برای سیستم داخلی شما باشد، در مسیر خود قرار بگیرید.
با استفاده از سونار بیدرنگ LiveScope™ Plus، تصاویر سونار اسکن زنده را به راحتی در سه بعدی ببینید. مبدل‌های LiveScope در پیکربندی‌های متعدد با سبک‌های نصب متناسب با نیازهای قایق‌رانی کاربر در دسترس هستند.
محصولات گارمین که در داخل برای زندگی در بیرون طراحی شده اند، زندگی ماهیگیران، ملوانان، دریانوردان و علاقه مندان به قایق را در همه جا متحول کرده اند.  گارمین که متعهد به توسعه نوآورانه‌ترین، با کیفیت‌ترین و آسان‌ترین لوازم الکترونیک دریایی است که صنعت تا به حال شناخته است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. برای هفتمین سال متوالی، گارمین اخیراً توسط انجمن ملی الکترونیک دریایی (NMEA) به عنوان سازنده سال انتخاب شد. دیگر برندهای دریایی Garmin عبارتند از Fusion®  و Navionics.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.