الکترونیک دریایی برای قایق بادبانی شما: به چه چیزی نیاز دارید؟

۱۸ تیر ۱۴۰۱
بادبان را با گارمین تنظیم کنید
قایق بادبانی شما سرمایه ای است که می تواند یک عمر لذت را به ارمغان بیاورد، اما تنها در صورتی که به درستی از آن مراقبت شود. گم شدن، شکستن - لیست خطرات هر بار که بادبان اصلی را بالا می برید طولانی است.
در حالی که برخی از کاپیتان‌های قایق‌های بادبانی در پیچیده کردن سادگی قایقرانی با وسایل الکترونیکی مردد هستند، وقتی مه یا آب و هوا در حال حرکت است، می‌تواند تفاوت بین بندر امن و یک شب گذراندن در آب باشد.
تجهیزات الکترونیک دریایی فقط به ایمن نگه داشتن شما و خدمه کمک نمی کند. آنها همچنین می توانند به شما کمک کنند قایق خود را کارآمدتر حرکت دهید.
 
محصولات قایق بادبانی گارمین
وقتی زمان آن است که قایق خود را برای راحتی، ایمنی یا انطباق تجهیز کنید، گزینه های بی پایانی دارید. Marine System Builder ما می تواند به شما در شروع کار کمک کند. اگر با گزینه ها غرق شده اید، محصولات زیر یک شروع عالی هستند:
 
GNX™ Wireless Sail Pack 52
داده های مورد نیاز خود را دریافت کنید تا به شما کمک کند با کارایی و سهولت در قایق خود دریانوردی کنید. با استفاده از این بسته، تمام تجهیزاتی را که نیاز دارید برای اطلاع از وضعیت باد و آب بدون اینکه کابلی روی دکل قرار دهید، خواهید داشت.
 
GPSMAP® Series
یک چارتپلاتر قدرتمند که به شما کمک می کند تا با ویژگی هایی که به شما کمک می کند با اطمینان سفر کنید. Garmin SailAssist اطلاعات باد مورد نیاز شما را برای کوتاه کردن بادبان ها و پیدا کردن مسیر مناسب برای کشتی خود ارائه می دهد. آیا می خواهید مکان مناسبی برای لنگر انداختن پیدا کنید؟ آن را با Panoptix™ PS51-TH اختیاری با سونار آینده نگر ممتاز FrontVü جفت کنید که پایین را تا 300 اینچ جلوتر از قایق شما در زمان واقعی نشان می دهد.

GPSMAP® 86sci
این جی پی اس دریایی دستی هر چیزی را که برای یک روز ایمن بیرون از آب نیاز دارید فراهم می کند. با InReach® Satellite Communicator داخلی خود، همچنین به عنوان یک چراغ اضطراری عمل می کند. آن را روی فرمان خود نصب کنید یا آن را با خود به یک قایق دیگر ببرید - ناوبری دریایی قابل حمل که آسان شده است.
 
رادیو دریایی VHF 215 AIS
هیچ کس نمی تواند به شما کمک کند اگر صدای شما را نشنود. رادیو دریایی یک ابزار ارزشمند و یک قطعه مهم از تجهیزات ایمنی است که هر قایق بادبانی باید داشته باشد - و این رادیو اهداف AIS را بر روی چارتپلاتر گارمین نمایش می دهد تا آگاهی موقعیتی و جلوگیری از برخورد را افزایش دهد.
 
ویژگی های قایقرانی گارمین SailAssist
قایقرانی در خون ماست. لوازم الکترونیکی دریایی Garmin با ویژگی‌های خاص قایقرانی ساخته شده است تا به شما کمک کند کاپیتان قایق خود را بر عهده بگیرید.
قایقرانی قطبی
آیا باید بادبان را بردارید یا کوتاه کنید؟ جدول متقارن حدس و گمان را از اصلاح بادبان‌ها حذف می‌کنند و سرعت قایق و زوایای باد هدف را منحصر به فرد برای قایق شما فراهم می‌کنند، بنابراین همیشه می‌توانید ببینید که با سرعت باد و زاویه باد خاص چقدر سریع باید دریانوردی کنید.
 
فیلتر قایقرانی
به لطف قابلیت‌های قابل تنظیم فیلتر کردن داده، می‌توانید سیستم را دقیقاً همانطور که می‌خواهید مقادیر سرعت باد، رانش و زاویه باد را برای تفسیر آسان فیلتر کنید، تنظیم کنید.
به دنبال ویژگی های SailAssist بیشتری هستید؟ مشاهده خطوط laylines، راهنمای شروع مسابقه، افزایش رز باد، خطوط مسیر و مسیر بر روی زمین، میدان های داده واقعی باد و جزر و مد/جریان/زمان لغزنده، زاویه باد، تنظیم و رانش، سرعت باد، قطب ها و موارد دیگر در الکترونیک دریایی سازگار گارمین .
 
فناوری که می توانید به آن اعتماد کنید
قبل از وقوع یک موقعیت اضطراری آماده شوید و از سرمایه گذاری خود برای سال های آینده محافظت کنید. با در دست داشتن گارمین در قایق خود از آرامش خاطر لذت ببرید.
اشتراک ماهواره فعال الزامی است. برخی از حوزه های قضایی استفاده از دستگاه های ارتباطی ماهواره ای را تنظیم یا ممنوع می کنند. این مسئولیت کاربر است که همه قوانین قابل اجرا در حوزه های قضایی را که قرار است از دستگاه استفاده شود، بداند و از آنها پیروی کند.