ساعت های هوشمند گارمین در زمینه هوانوردی

۲۲ تیر ۱۴۰۱
گارمین : مدت کوتاهی پس از اینکه اولین خلبانان بال های خود را به دست آوردند، اولین ساعت های هوانوردی راه خود را روی مچ دست یافتند. در آن سال‌های اولیه هوانوردی، خلبانان ساعت‌هایی را می‌خواستند که دقیق، آسان برای دیدن و استفاده آسان باشند. و در حالی که هوانوردی در نزدیک به 120 سال پرواز راه طولانی را پیموده است، یک ساعت قابل اعتماد برای پرواز ضروری است.
ما بر اساس این سنت با ایجاد سه ساعت هوشمند که برای پرواز شما ساخته شده اند – هر کدام را متناسب با خواسته ها و بودجه شما ساخته ایم. همه می توانند به شما کمک کنند با نمایشگرهای زنده و طراحی نمادین با مضمون هوانوردی، غرور خود را به سبک زندگی خلبانی خود نشان دهید، اما آنها بسیار شیک هستند. آنها ابزارهای پیشرفته برای پرواز، تناسب اندام و اتصال را درست در مچ دست شما قرار می دهند. با در نظر گرفتن این موضوع، در اینجا پنج روش وجود دارد که ساعت‌های هوشمند هوانوردی ما می‌توانند به شما کمک کنند از زمان خود در هوا حداکثر استفاده را ببرید - و همچنین از هر لحظه دیگر از زندگی‌تان.
 
1. آب و هوا را در انگشتان خود قرار دهید.
    مهمتر از همه، یک ساعت هوانوردی باید به خلبان کمک کند تا یک پرواز ایمن را انجام دهد. که با برنامه ریزی شروع می شود. با دسترسی به آب و هوای هوانوردی، از جمله METAR و TAF، برای نشان دادن باد، دید، فشار هوا و موارد دیگر، دید واضحی از شرایط آب و هوایی در طول پیش از پرواز دریافت کنید. D2™ Mach 1 ما حتی پیش‌بینی‌های MOS و پیش‌بینی‌های هواشناسی را برای فرودگاه‌های ایالات متحده اضافه می‌کند - به علاوه اعلان‌های قابل تنظیم برای تغییر شرایط و D2 Mach 1 و MARQ® Aviator لوکس ما دارای رادار NEXRAD هستند که بر روی یک نقشه متحرک تمام رنگی پوشانده شده است، زمانی که برنامه پرواز خود را به صورت بی سیم از برنامه Garmin Pilot روی تلفن هوشمند سازگار خود همگام می کنید.
 
2.از مچ دست خود مسریابی کنید.
    به عنوان یک خلبان، اهمیت داشتن یک پلن B، پلان C یا حتی پلان D را می دانید. با ساعت‌های هوشمند هوانوردی ما، از ناوبری پشتیبان برای حفظ مسیرتان برخوردار خواهید بود. پرواز مستقیم به یک مکان یا ایستگاه بین راه در پایگاه داده داخلی جهانی هوانوردی - یا نزدیکترین عملکرد را برای فعال کردن مسیری به فرودگاه نزدیک انتخاب کنید. عقربه دوره HSI ابزار مانند را دنبال کنید تا به راحتی متوجه شوید که آیا در مسیر پرواز مورد نظر خود در سمت چپ یا راست قرار دارید. و جهت گیری باند، طول و فرکانس فرودگاه را مشاهده کنید تا زمانی که به مقصد خود برسید آماده باشید.
 
3. در ارتفاع هوشیار باشید.
    شما می توانید خود را در طول مسیر نیز تحت نظر داشته باشید. پالس Ox2 خود را بررسی کنید تا متوجه شوید که سطح اکسیژن بدن شما چقدر با هوای رقیق تر در ارتفاعات بالاتر تنظیم می شود. از فشارسنج ارتفاع برای دانستن اینکه چه زمانی به ارتفاع مورد نظر خود رسیده اید استفاده کنید - یا هنگامی که به ارتفاعی رسیدید که ممکن است به اکسیژن اضافی نیاز باشد، هشدار لرزش دریافت کنید. و به صورت دستی سایر هشدارها را تنظیم کنید تا به شما یادآوری کنند که زمان تعویض مخزن سوخت یا زمان انجام سایر کارهای مهم است. به روز نگه داشتن دفترچه یادداشت خود همیشه دردسرساز است. ساعت‌های هوشمند هوانوردی D2 ما این کار را آسان‌تر می‌کنند.  می‌توانید به‌طور خودکار پروازهای خود را در ساعت ثبت کنید و آنها را با برنامه Garmin Pilot همگام‌سازی کنید، سپس تاریخ، مدت، کل زمان پرواز و مسیر را به‌طور خودکار به حساب flyGarmin.com انتقال دهید تا ردیابی ارز و ثبت‌نام آسان‌تر شود. برای به روز نگه داشتن دفترچه یادداشت خود چگونه است؟
 
4. برای تناسب اندام وقت بگذارید.
    بین پروازها، ساعت‌های هوشمند هوانوردی ما به شما امکان می‌دهند سلامت خود را ردیابی کنید. از ویژگی Health Snapshot برای نمایش ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب، Pulse Ox2، تنفس و استرس استفاده کنید. سطوح انرژی بدن خود را ببینید تا بتوانید بهترین زمان برای فعالیت و استراحت را پیدا کنید. از پروفایل های از پیش بارگذاری شده برای بیش از 25 فعالیت، از جمله دویدن در مسیر، شنا، کوهنوردی، دوچرخه سواری، پیاده روی و موارد دیگر استفاده کنید. و امتیازی برای کیفیت خواب خود به همراه اطلاعات بینش در مورد اینکه چگونه می توانید بهتر انجام دهید، دریافت کنید. همه عمر باتری بیش از 7 روز را در حالت ساعت هوشمند ارائه می دهند تا بتوانید تصویری بدون وقفه از سلامتی خود داشته باشید تا در بهترین حالت پرواز باقی بمانید.
 
5. از هر جایی متصل بمانید.
    در نهایت، ساعت های هوشمند ما شما را با زندگی خود هماهنگ می کنند. در صورت جفت شدن با تلفن هوشمند سازگار خود، ایمیل، پیامک و هشدارها را مستقیماً روی ساعت خود دریافت کنید. D2™ Air X10 حتی به شما امکان می‌دهد از مچ دست خود تماس برقرار کنید، به علاوه پیام‌های متنی را بدون هندزفری ایجاد کرده یا به آن‌ها پاسخ دهید، با حسن نیت از دستیار صوتی تلفن هوشمند سازگار جفتی خود. همچنین می‌توانید آهنگ‌ها و لیست‌های پخش را از حساب‌های Spotify®، Deezer یا Amazon Music خود دانلود کنید (ممکن است نیاز به اشتراک داشته باشید) و از هدفون بی‌سیم خود برای گوش دادن بدون تلفن استفاده کنید. به‌علاوه، می‌توانید با استفاده از راه‌حل پرداخت بدون تماس Garmin Pay از طریق ارائه‌دهندگان شرکت‌کننده، از خطوط پرداخت عبور کرده و سیستم‌های حمل و نقل را انتخاب کنید.
با مجموعه ای مدرن و چشمگیر از ویژگی ها، ساعت های هوشمند هوانوردی ما قابلیت هایی را ارائه می دهند که خلبانان اولیه به سختی می توانند تصور کنند. اما آنها فقط ابزارهایی هستند که می‌خواهید به شما کمک کنند پرواز کنید، فعال بمانید و در ارتباط بمانید. این نوع هوشمندی برای شما خوب به نظر می رسد.
 
 
 
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید