با HRM-Pro Plus جدید گارمین از تمرین خود بهره بیشتری ببرید.

۲۳ تیر ۱۴۰۱

امروز HRM-Pro™ Plus را معرفی کرد، یک بند ضربان قلب ممتاز که داده‌های سرعت و مسافت را اضافه می‌کند و در عین حال همچنان به ورزشکاران ضربان قلب واقعی، دینامیک دویدن، انتقال دوگانه (ANT+® و BLE) و موارد دیگر را ارائه می‌کند. اکنون، در طول جلسات پیست داخلی یا تردمیل، HRM-Pro Plus داده‌های سرعت و مسافت را به ساعت هوشمند گارمین سازگار منتقل می‌کند و به ورزشکاران معیارهای دویدن را که برای رسیدن به اهداف عملکردی خود نیاز دارند، می‌دهد.

دن بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین، گفت: ورزشکاران برای ارائه داده های دقیق ضربان قلب و عملکرد در طول هر تمرینی به خط محبوب ما تکیه می کنند و ما هیجان زده هستیم که معیارهای جدیدی را به HRM-Pro Plus بیاوریم. با ردیابی سرعت و مسافت در طول یک پیست سرپوشیده یا دویدن روی تردمیل، ورزشکاران داده های عمیق تری دارند تا به آنها کمک کند محدودیت های خود را پشت سر بگذارند.

از طریق فناوری ANT+ و BLUETOOTH® Low Energy، HRM-Pro Plus داده‌های دقیق و بی‌درنگ ضربان قلب و عملکرد را به ساعت‌های هوشمند Garmin و رایانه‌های دوچرخه‌سواری Edge®، تجهیزات تناسب اندام سازگار، برنامه آموزشی Tacx® و موارد دیگر منتقل می‌کند.

HRM-Pro Plus برای کمک به دوندگان در بهبود فرم خود و دریافت قدرت دویدن در ساعت هوشمند گارمین سازگار، پویایی دویدن، از جمله زمان تماس با زمین، آهنگ، طول گام و موارد دیگر را ثبت می‌کند. در آب، HRM-Pro Plus دارای قابلیت ذخیره و ارسال برای ذخیره داده های ضربان قلب در طول شنا است. پس از شنا، داده ها به یک ساعت هوشمند سازگار ارسال می شود و در کنار سایر معیارهای شنا نمایش داده می شود. وقتی یک ورزشکار ساعت هوشمند خود را برای شرکت در فعالیت‌هایی مانند ورزش‌های گروهی برمی‌دارد، HRM-Pro Plus مراحل، کالری و دقیقه‌های شدت را ذخیره می‌کند، سپس آن داده‌ها را از طریق برنامه موبایل Garmin Connect™ و ویژگی TrueUp™ با ساعت هوشمند خود همگام‌سازی می‌کند. 

قابل دسترسی از طریق درب باتری بدون ابزار، باتری سلول سکه ای قابل تعویض تا یک سال دوام می آورد. HRM-Pro Plus اکنون در دسترس است و قیمت خرده فروشی پیشنهادی آن 129.99 دلار است.

محصولات داخلی گارمین که برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، زندگی دوندگان، دوچرخه سواران، شناگران و ورزشکاران در هر سطح و توانایی را متحول کرده اند. گارمین متعهد به توسعه فناوری است که به افراد کمک می کند فعال بمانند و عملکرد را بالا ببرند، گارمین معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. دیگر برندهای تناسب اندام گارمین عبارتند از Tacx و Firstbeat Analytics.